Gastenboek

 1 - 20  21 - 40  41 - 60  61 - 62 Nieuw bericht plaatsen 
Gelukkig Nieuwjaar » Op dit bericht reageren 
Kwam toevallig surfend jullie site tegen.

Vanuit Purmerend een gelukkig en succesvol 2012 gewenst voor alle leden en oud leden.

Geplaatst op 03-01-2012 12:49 door René Thomas
Foto's clubkampioenschappen pupillen/junioren Achilles-Top » Op dit bericht reageren 
Hallo,

Ik heb de foto's van de clubkampioenschappen in mijn Picasa webalbum geplaatst, ze zijn hier te zien:
https://picasaweb.google.com/100494437845780852456/Clubkampioenschappen2011PupillenJuniorenAchillesTop

Foto's van komende donderdag worden na afloop ook geplaatst.

Geplaatst op 21-09-2011 07:57 door Marc Scheren
 
RE: Foto's clubkampioenschappen pupillen/junioren Achilles-Top
De foto's van dag 2 staan nu ook online:
https://picasaweb.google.com/100494437845780852456/Clubkampioenschappen2011PupillenJuniorenAchillesTopDag2

Je kunt ook naar mijn hoofdpagina gaan en daar het gewenste album selecteren:
https://picasaweb.google.com/100494437845780852456

Groetjes, Marc

Geplaatst op 23-09-2011 08:54 door Marc Scheren
T&F Camps » Op dit bericht reageren 
Spetterend Atletiekkamp met toptrainers en topatleten?
T&F Camps verzorgt ook dit jaar de Nationale Atletiekkampen in de zomervakantie. Naast de professionele atletiektraining, bestaat het programma o.a. uit bosspelen, zwemmen, quizzen, teambuilding en nog veel meer. Wil jij een fantastische week beleven? En ben je tussen de 9 en 17 jaar? Schrijf je snel in!
Kijk voor meer informatie op: www.tfcamps.nl

T&F Camps zoekt trainers/begeleiders!
Ben jij enthousiast, minimaal 18 jaar en heb je ervaring met het begeleiden van kinderen? Ben je zelf trainer of lijkt het je leuk om deel uit te maken van de T&F Crew? Dan zijn wij op zoek naar jou!
Heb je een atletiekdiploma, dan ontvang je ook nog eens 4 licentiepunten! Geen diploma? Je kunt bij ons de verkorte niveau 2 volgen.
Ben je enthousiast en wil je je aanmelden? Mail ons dan via info@tfcamps.nl je CV, dan nemen wij contact met je op.

Geplaatst op 30-05-2011 15:37 door T&F Camps
50 jarig jubileum » Op dit bericht reageren 
Beste sportvrienden van Achilles Top,

Geweldig, 50 jaar Achilles Top Kerkrade.
Een echte vriendenclub, waar ik altijd graag naar toe ging en nog steeds.
Ik wil zeggen, dat ik in al die jaren altijd heel erg welkom was, of er nu wedstrijden waren op Kaalheide, of er was een feestje etc.
In vroegere jaren, toen ik zelf actief was, was het altijd een feest op Kaalheide
Dat is nog altijd zo.
Daarom ben ik enkele jaren geleden ook lid geworden van de vrienden van Achilles, die ik ook een warm hart toe draag.
Ik hoop nog jaren leuke dingen te mogen meemaken met jullie, dat zal zeker lukken.
U allen nog Hartelijk Gefeliciteerd met het 50 jarig bestaan en op naar het volgende jubileum.

Met vriendelijke groeten,,

Jo Minartz.

Geplaatst op 23-05-2011 14:07 door Jo Minartz
gefeliciteerd » Op dit bericht reageren 
Melanie Vermeulen gefeliciteerd met je PR op de 3000 meter!!!!was een strijd hè,met Patricia die
laatste meters

Gr. Marlon .Av Sparta -Den haag

Geplaatst op 16-05-2011 12:04 door Marlon
 
RE: gefeliciteerd
Hey Marlon,

Leuk , een bericht voor me op het gastenboek ,
Het was een super ervaring weer op de baan. Veel geleerd
Ik had even moeten wachten met aanzetten anders ...haha
Groetjes aan Patricia en de rest van jullie team.


en een pr ! Leuk jullie te leren kennen.
Sportieve groeten uit Kerkrade



Geplaatst op 17-05-2011 19:41 door Melanie Vermeulen
1e Strijthagerbeekdal loop - rennen en wandelen voor het goede doel » Op dit bericht reageren 
De Strijthagerbeekdal-loop te Landgraaf
Op paaszaterdag (23 april) is er een hardloop- en wandeltocht/wedstrijd in het dal van de Strijthagerbeek. (gebied bij Mondo Verde en Snowworld, in het dal vd beek, over bospaden)
Het inschrijfgeld gaat naar het goede doel. De 1e heer en 1e dame mogen 50 euro aan hun goed doel besteden.
Jouw startnummer is het lotnummer voor het goede doel waarvoor jij mee doet.
Wandelen begint om 17 uur, hardlopen om 17.30 uur, start/finish is bij het Sport & Leisurepark (Hofstraat 5, te Landgraaf).
Liefst voorinschrijven, maar na-inschrijven (even duur) mag ook.
Kijk op www.czmegaloop.nl en doe mee!

Geplaatst op 05-04-2011 20:53 door Ruud van Laar
Bear Trophy » Op dit bericht reageren 
Op zaterdagavond 30 april en zondag 1 mei 2011 zal er een adventure race in de Zuid-Limburgse heuvels plaatsvinden:

De BEAR TROPHY

Deze adventure race bestaat uit de onderdelen hardlopen, mountainbiken, kanoën en een special task. Het parcours wordt met behulp van een kaart afgelegd en onderweg zijn er controlepunten. Het gaat om een 8-uurs wedstrijd voor duo’s, met een proloog op zaterdagavond. Houd het weekend van zaterdag 30 april en zondag 1 mei vrij en houd de website www.bearsports.nl in de gaten voor de laatste ontwikkelingen. Maak er meteen een gezellig en sportief weekend van met vrienden, partner, kinderen en verdere enthousiaste aanhang!

Op zaterdagavond vindt er een proloog plaats van ongeveer 2 uur waarin de startvolgorde van de race op zondag wordt bepaald. Deze proloog zal in het donker plaatsvinden en alle onderdelen kunnen aan bod komen. Na de proloog kan er ter plaatse in eigen tentjes of mobilhome overnacht worden. De volgende ochtend gaat de ongeveer 8 uur durende adventure race van start. De deelnemers zorgen zelf voor voeding, ontbijt, drinken etc.

De Start/finish locatie is:

Fun Valley Maastricht
Oosterweg 5
6245 LC EIJSDEN
4 km ten zuiden van Maastricht



Geplaatst op 26-03-2011 20:55 door Raymond Beeren
deelnemers abdijcross » Op dit bericht reageren 
Achilles-top, mawi6465@home.nl 2011-01-23 om 22:57:28
Beste STB'ers,

Bedankt voor jullie massale deelname Abdijcross

Organisatie Abdijcross


Hallo organisatie, zij hierboven waren daar niet alleen!

Geplaatst op 10-02-2011 00:17 door bart
Trail 15 mei te Gulpen » Op dit bericht reageren 
Hallo,

Op 15 mei organiseren we een mooi nieuw evenement in het heuvelland.
De Salomon Koning van Spanje Trail in Gulpen. Voer voor liefhebbers van zware omlopen en mooie natuur.
http://www.mudsweattrails.nl/koningvanspanje

groet,
Patrick


Geplaatst op 04-02-2011 20:41 door Patrick Franken
Foto's Abdijcross » Op dit bericht reageren 
Een aantal foto's van de 47ste Abdijcross staan op www.fotoscala.nl.

Geplaatst op 28-01-2011 12:58 door Mark
Kampweek » Op dit bericht reageren 
Hoi allen.

in welke maand en welke week valt de kampweek?

groetjes Cas

Geplaatst op 24-01-2011 20:38 door Cas
 
RE: Kampweek
Laatste week van maart. Staat ook in het laatste cllubblad en op onze website (jeugdpaginae)

Geplaatst op 26-01-2011 17:38 door Leon Jeurissen
ave Leudalcross » Op dit bericht reageren 
Op zondag 13 febrauri 2011 organiseert de AV Heythuysen haar jaarlijkse cross, ditmaal onder de naam AVE LEUDALcross.
Zorg dat je erbij bent.
mooie prijzen, mooie herinneringen.
voor programma: zie de website van de vereniging.
schrijf tijdig in.!!!!!!

Geplaatst op 21-01-2011 23:29 door Frans Reijnen
DIS FAMILIELOOP SITTARD » Op dit bericht reageren 

NIEUWE DATUM: ZONDAG 10 APRIL -> DIS FAMILIELOOP SITTARD

CKECK www.familieloopsittard.nl

Geplaatst op 18-01-2011 20:43 door Stichting Familieloop Sittard
Sprintcross tijdens de Heldense Bossen Cross, komende Zondag! » Op dit bericht reageren 

Op zondag 16 januari 2011 is het weer zover. De Heldense Bossen Cross vind plaats en voegt dit jaar een nieuw onderdeel aan haar programma toe : de Sprintcross.
Deze extra korte sprintcross vindt plaats om 13.00u. De afstand van 2175 meter is zeer geschikt voor baanatleten die in voorbereiding zijn op het NK indoor of NK cross. Bovendien zijn er leuke geldprijzen beschikbaar. Het parkours is mooi en uitdagend.
Voor de lopers die toch liever een langere afstand lopen zijn in de ochtend tevens wedstrijd- en trimlopen over 4,785m (10.30u) en 9,130m (11.00u). (Vorig jaar werden deze afstanden gewonnen door respectievelijk Wouter Janssen en Jesper vd Wielen.) Daarnaast zijn er ook diverse jeugdlopen vanaf 12u50.
Voor meer informatie over de wedstrijd en het tijdschema kan men terecht op www.atletiekhelden.nl


Geplaatst op 13-01-2011 10:02 door Atletiek helden
DIS Familieloop Sittard » Op dit bericht reageren 
Op zondag 17 april 2011 is het zover, de DIS Familieloop Sittard (voormalige Upstairsloop) vindt opnieuw plaats vanuit hartje Sittard, dit jaar in samenwerking met AV Unitas.

Nieuwe centrumronde, met behoud van de gezellige ambiance op de markt van Sittard (start- en finishplaats). Daarnaast voert de lange afstand de deelnemers door het prachtige natuurgebied in en rondom Sittard.

Afstanden: 2.5 km, 5 km, 15 km, G-loop en grootse Kidsrun 4 KiKa.

Kijk op www.familieloopsittard.nl voor verder informatie, de inschrijving is geopend! Hopelijk tot ziens.


Geplaatst op 05-12-2010 11:57 door Stichting Familieloop Sittard
gevonden voorwerpen » Op dit bericht reageren 
In sporthal Kerkrade-west zijn spikes blijven liggen. Deze zijn terug te krijgen in de kantine van ons sportpark

Geplaatst op 24-11-2010 18:31 door Emmy Boumans
talent » Op dit bericht reageren 
Hee Leon,

Ik geloof dat ik hier 2 jonge talenten heb, probleem is alleen dat ze nog geen mini-pup. zijn. Tezijner tijd laat ik ze wel kennis maken met de edele atletieksport. Gr. uit Landgraaf

John

Geplaatst op 16-11-2010 20:05 door john
27e sjef van ooyen kapellerbosloop » Op dit bericht reageren 
Online inschrijven nu mogelijk !

De 27e editie van deze traditionele crossloop vindt plaats op zondag 5 december.
Men kan nu inschrijven via de internetsite.

De site is te vinden onder: www.avstb.nl

Het programma
Om 10.45 u starten de jongens pupillen A,B, en C en om 11.00 u. de meisjes pupillen A,B,en C met de afstand over 1000 m.

Om 11.15 u. meisjes junioren B t/m D over 1500 m. en om 11:30 u. starten de jongens junioren B t/m D. over 2000 m.

De korte cross van 5475 m. over 3 ronden start vervolgens om 12:00 u. waarbij ook de meisjes en jongens junioren A deelnemen met resp. 2 en 3 ronden.

Tenslotte zal om 13:00 u. de hoofdloop over
7200 m. van start gaan. ( 4 ronden)




Geplaatst op 30-10-2010 18:30 door Theo Schmeits
kerstcross » Op dit bericht reageren 
Op 2e kerstdag is de Schrieversheide traditioneel het atletiekdomein voor wedstrijdatleten en trimmers die daar hun cross afleggen. Atletiekvereniging AVON uit Heerlen biedt jong en oud de gelegenheid om deel te nemen op een selectief parcours. De prachtige bos- en heidepaden van de Schrieversheide zorgen ieder jaar voor een mooie wedstrijd. De kerstcross wordt dit jaar voor de 49e keer georganiseerd. Nu ook een 3000 meter.

Geplaatst op 30-10-2010 15:14 door avon
gevonden voorwerp » Op dit bericht reageren 
Wie heeft er op 25 september zijn of haar telefoon op de baan laten liggen. Graag even melden.

Emmy


Geplaatst op 26-09-2010 16:59 door Emmy Boumans
 1 - 20  21 - 40  41 - 60  61 - 62 Nieuw bericht plaatsen