Baanwedstrijden/meetings Achilles-Top 2016

Atletiekvereniging Achilles-Top, Postbus 265, 6460 AG Kerkrade Nederland.
Gemeentelijk Sportpark Kaalheide: kunststofaccommodatie, tel. 045-5414140.

Elektronische tijdwaarneming aanwezig.
Inlichtingen: Emmy Boumans, tel. 045-5312063.
Bankrekening IBAN NL23RABO0168408325 t.n.v. AV Achilles-Top, Kerkrade.

Inschrijven via www.atletiek.nu

Woensdag 6 juli 2016
Aanvang: 19.00 uur
Programma:
Senioren/ABCD-junioren: kogelstoten en hoogspringen
Senioren: 5000 meter

Tijdschema:

Loopnummers Technische nummers

19.00 uur: 5000 meter vrouwen recreanten Kogelstoten Senioren/ABCD-junioren
19.00 uur: 5000 meter vrouwen Hoogspringen Senioren/ABCD-junioren
19.30 uur: 5000 meter mannen recreanten
20.00 uur: 5000 meter mannen


Zondag 10 juli 2016
Aanvang: 13.00 uur
Programma:
Senioren/AB-junioren: 100 m, 200 m, 800 m, discuswerpen
CD-junioren: 100/80/60 m, 60/80/100 m horden, 1000 m en kogelstoten
Pupillen: 40/60 m, balwerpen en verspringen (3-kamp) en 600/1000 m

Tijdschema:

Loopnummers Technische nummers

13.00 uur 100 m horden jongens C
80 m horden jongens D
80 m horden meisjes C
60 m horden meisjes D
13.30 uur: 40 meter pupillen BC Kogelstoten CD-jongens
13.40 uur: 60 meter pupillen A
13.50 uur: 60 meter meisjes D
13.55 uur: 80 meter meisjes C
80 meter jongens D
14.00 uur: 100 meter jongens C Kogelstoten CD-meisjes
100 meter mannen/AB-jongens Balwerpen pupillen BC
100 meter vrouwen/AB-meisjes
14.30 uur: 800 meter mannen/AB-jongens Balwerpen pupillen A
800 meter vrouwen/AB-meisjes Verspringen pupillen BC
15.00 uur: 600 meter pupillen C Discuswerpen Mannen/AB-jongens
1000 meter pupillen B Discuswerpen Vrouwen/AB-meisjes
1000 meter C-meisjes Verspringen pupillen A
1000 meter D-meisjes
1000 meter C-jongens
1000 meter D-jongens
15.30 uur: 200 meter mannen/AB-jongens
200 meter vrouwen/AB-meisjes
16.00 uur: 1000 meter pupillen A

Woensdag 20 juli 2016
Aanvang: 19.00 uur
Programma:
Senioren/ABCD-junioren: discuswerpen en verspringen
Senioren: 3000 meter


Tijdschema:

Loopnummers Technische nummers

19.00 uur: 3000 meter vrouwen recreanten Discuswerpen Senioren/ABCD-junioren
19.00 uur: 3000 meter vrouwen Verspringen Senioren/ABCD-junioren
19.30 uur: 3000 meter mannen recreanten
19.50 uur: 3000 meter mannen


Zaterdag 3 september 2016
Aanvang: 16.00 uur
Werpersdag Senioren/ABCD-junioren
Programma:
Kogelslingeren, kogelstoten en discuswerpen


Tijdschema:

Technische nummers

16.00 uur: Kogelslingeren Senioren/ABCD-junioren
17.30 uur: Kogelstoten vrouwen/ABCD-meisjes
Discuswerpen mannen/ABCD-jongens
18.30 uur: Kogelstoten mannen/ABCD-jongens
Discuswerpen vrouwen/ABCD meisjes


Woensdag 14 september
Aanvang: 19.00 uur
Programma:
Senioren/ABCD-junioren: speerwerpen en polshoog
Senioren: 1500 meter

Tijdschema:

Loopnummers Technische nummers

19.00 uur: 1500 meter vrouwen recreanten Speerwepen Senioren/ABCD-junioren
19.00 uur: 1500 meter vrouwen Polsstokhoogspringen Senioren/ABCD-junioren
19.10 uur: 1500 meter mannen recreanten
1500 meter mannen