Thuiswedstrijden competities 2018

Voorlopig Chronologisch Overzicht - CD Junioren Competitie 2018
Derde Wedstrijd Poule 63 op zaterdag 30 juni 2018
09.15 Overleg wedstrijdofficials and microfonist
09.45 Juryvergadering in krachtruimte
10.00 Ploegleidersvergadering in krachtruimte Keuring materiaal in de materiaalberging:
09.30-10.00 uur
12.30-13.00 uur
 

  JC MC JD MD
10.30 discus     4x60m
10.45 hoog mat 1 G-1 kogel 4x80m  
11.00   4x80m    
11.15 4x100m      
11.30 overlopen estafettes
11.45     ver discus
12.00   hoog mat 1 G-1   60mH
hoog mat 2 G-1
12.15     80mH  
12.30 kogel      
12.45       1000m
  JC MC JD MD
13.00   ver 1000m
speer
 
13.15   800m
hoog mat 1 G-2
   
13.35 800m      
13.45        
14.00   300mH discus kogel
14.15 300mH      
14.30 ver   hoog mat 1 G-1 hoog mat 2 G-2
14.45        
  JC MC JD MD
15.00        
15.15   speer   60m
15.30 hoog mat 1 G-2   80m
hoog mat 2 G-2
kogel
ver
15.45   80m    
16.00        
16.15 100m      

   
Aanvangs- en vervolghoogtes hoogspringen:
MD 1.00-1.05-1.10- +5cm
MC 1.10-1.15-1.20- +5cm Aanvangs- en vervolghoogtes hoogspringen:
JD 1.10-1.15-1.20- +5cm
JC 1.20-1.25-1.30- +5cm

 

De Atletiekunie heeft onze vereniging voor 2018 twee competitiewedstrijden toegewezen. Op zondag 13 mei is de eerste competitiewedstrijd voor masters mannen en vrouwen poule 23 in Kerkrade.
11.00 uur Juryvergadering
11.30 uur Ploegleidersvergadering
12.00 uur Aanvang wedstrijd

Keuring materialen:
11.30-11.45 uur Discus (M-G2), Kogel (V)
12.30-12.45 uur Kogel (M-G1), Discus (V)
13.30-13.45 uur Kogel (M-G2), Discus (M-G1)
14.30-14.45 uur Speerwerpen (M)

Voorlopig tijdschema:
Mannen: 12.00 uur discus (G2), hoogspringen (G1);
12.15 uur 100 meter;
13.00 uur kogelstoten (G1);
13.15 uur 400 meter;
14.00 uur verspringen (G2), kogelstoten (G2, discus (G1);
14.30 uur 1500 meter;
15.00 uur speerwerpen (G2);
15.15 uur 200 meter, hoogspringen (G2);
15.30 uur verspringen (G1);
16.00 uur speerwerpen (G1);
16.30 uur 4x100

meter estafette.
Vrouwen: 12.00 uur kogelstoten, 100 meter;
12.30 uur verspringen;
13.00 uur discuswerpen;
13.30 uur 400 meter;
14.00 uur hoogspringen;
14.15 uur 1500 meter;
15.30 uur 200 meter;
16.15 uur 4x100 meter estafette.

 

Sponsoren

Contactgegevens

Correspondentie:
Atletiekvereniging Achilles-Top
Postbus 265
6460 AG Kerkrade
045-5414140
achilles.top@gmail.com

Accommodatie:
Atletiekvereniging Achilles-Top
Parkstraat 4
6466 BA Kerkrade