Bestuur

Arno Deckers
Arno Deckers
Voorzitter & Sponsoring/Marketing
e. arno.deckers@planet.nl
t. 045-5454572
Frank Soomers
Frank Soomers
Secretaris
t. 06-45437457
Mia Jongen
Mia Jongen
Tweede secretaris
e. mia.jongen@movare.nl
t. 045-5316072
Martin Claassen
Martin Claassen
Penningmeester
e. mrclaassen@ziggo.nl
t. 020-8460585
Léon Jeurissen
Léon Jeurissen
Externe communicatie en PR / Trainerscoördinator
e. leon.jeurissen@home.nl
t. 045-5463856
Emmy Boumans
Emmy Boumans
Jeugdzaken Junioren CD/Pupillen en wedstrijdsecretaris
e. aboumans@home.nl
t. 045-5312063 / 06-31342473
Hans Meijer
Hans Meijer
Evenementenmanager Abdijcross
e. jh-meijer@online.nl
t. 06-25053835
Math Engelhoven
Math Engelhoven
Evenementenmanager Stadsloop
e. m.engelhoven@home.nl
t. 06-29052898
Dré Boumans
Dré Boumans
Diversen: Accommodatie en materiaalzaken en beheer
Ilona Mulders
Ilona Mulders
Contributiezaken en inning
e. contributieATOP@outlook.com
 

Sponsoren

Contactgegevens

Correspondentie:
Atletiekvereniging Achilles-Top
Postbus 265
6460 AG Kerkrade
045-5414140
achilles.top@gmail.com

Accommodatie:
Atletiekvereniging Achilles-Top
Parkstraat 4
6466 BA Kerkrade