2009 Abdijcross KORTE CROSS 5000M

                 45STE RABOBANK PARKSTAD EURODE ABDIJCROSS
                       UITSLAGENLIJST - KORTE CROSS 5000M
26-01-2009 08:24                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1    686  Michiel de Ruiter          Hera                  1986      1e MS        16:01  18,730     3:12 
    2    695  Hudrog Mussa               ATG Aachen (GER)      1985      2e MS        16:26  18,256     3:17 
    3    687  Arjen t Hart               Hera                  1986      3e MS        16:49  17,839     3:21 
    4    509  Jeffrey van der Park       Hera                  1991      1e JA        17:10  17,476     3:26 
    5    692  Kristof Lefebvre           Achilles-Top          1983      4e MS        17:20  17,308     3:28 
    6    361  Tim Kragten                Caesar                1989      5e MS        17:29  17,159     3:29 
    7    307  Roel Wijmenga              Unitas                1992      1e JB        17:44  16,917     3:32 
    8    688  Jelle Harpenau             Hera                  1989      6e MS        18:07  16,559     3:37 
    9    717  Ingo Zander                DLC Aachen (GER)      1977      7e MS        18:13  16,468     3:38 
   10    693  Sander Groot               Hera                  1987      8e MS        18:18  16,393     3:39 
   11    701  Rico Keidel                LG Alheimer-Rotenbur  1988      9e MS        18:20  16,364     3:40 
   12    712  Maarten Vliex              AVON                  1985     10e MS        18:23  16,319     3:40 
   13   B232  Huub Donders               Rabobank Parkstad     1960      1e M45       18:29  16,231     3:41 
   14    308  Gero Pietsch               Aachener Turngemeind  1992      2e JB        18:39  16,086     3:43 
   15    704  Martin van den Berg        AV Phoenix            1984     11e MS        18:43  16,028     3:44 
   16    714  Boy Hayen                  Artemis               1982     12e MS        18:45  16,000     3:45 
   17    510  Koen Totte                 Hera                  1990      2e JA        18:51  15,915     3:46 
   18    723  Eric Zijlstra              Kerkrade              1981     13e MS        18:53  15,887     3:46 
   19    722  Jo Haan                    NA                    1955      1e M50       18:54  15,873     3:46 
   20    508  Marvin Kirwald             LC Phoenix Geilenkir  1991      3e JA        19:06  15,707     3:49 
   21    711  Paul Konings               Unitas                1987     14e MS        19:10  15,652     3:50 
   22    716  John Vaessen               Ceasar                1955      2e M50       19:17  15,557     3:51 
   23    703  Eric Ploeg                 Heerlen               1971      1e M35       19:29  15,398     3:53 
   24    153  Cora Klaver                Hera                  1987      1e VS        19:30  15,385     3:54 
   25    707  Diego Gulpers              STB Landgraaf         1986     15e MS        19:36  15,306     3:55 
   26   B242  Klaus Krolzig              Auto Vaessen 1        1966      1e M40       19:51  15,113     3:58 
   27    171  Renee Tijdink              Caesar                1991      2e VS        19:53  15,088     3:58 
   28    715  Rene Bastiaens             Stein                 1958      3e M50       19:56  15,050     3:59 
   29    177  Leonie Balter              AVON                  1991      3e VS        20:13  14,839     4:02 
   30   B233  Geert-Jan Maas             Hogeschool Zuyd       1971      2e M35       20:16  14,803     4:03 
   31    174  Karin Gorter               Kronos                1983      4e VS        20:18  14,778     4:03 
   32   B226  Nick Custers               Rabobank Parkstad     1966      2e M40       20:21  14,742     4:04 
   33   B241  Frans Schoonbrood          Hogeschool Zuyd       1960      2e M45       20:25  14,694     4:05 
   34   B263  Maurice Quaedvlieg         Herlecollege          1965      3e M40       20:29  14,646     4:05 
   35   B245  Jamal Maalaoui             Auto Vaessen 1        1987     16e MS        20:30  14,634     4:06 
   36    306  Patrick Brouwers           ATLA (BEL)            1993      3e JB        20:37  14,551     4:07 
   37    697  Ruben Drost                MSAV Uros             1986     17e MS        21:16  14,107     4:15 
   38    700  Thomas Hagel               Gillrath              1963      3e M45       21:21  14,052     4:16 
   39    721  Marcel Coerver             STB Landgraaf         1969      3e M35       21:23  14,030     4:16 
   40    708  Peter van Buggenum         AVON                  1959      4e M45       21:27  13,986     4:17 
   41    305  Lukas Zimmermann           DJK Herzogenrath (GE  1993      4e JB        21:32  13,932     4:18 
   42    304  Tobia Jung                 LG Euregio (GER)      1993      5e JB        21:37  13,878     4:19 
   43   B264  John Ramakers              Herlecollege          1964      4e M40       21:40  13,846     4:20 
   44   B260  Manfred Meyer              Gemeente Heerlen      1967      5e M40       21:46  13,783     4:21 
   45   B235  Leo Quaedflieg             Hogeschool Zuyd       1962      5e M45       21:57  13,667     4:23 
   46   B230  Patrick Frijns             Rabobank Parkstad     1971      4e M35       22:01  13,626     4:24 
   47    175  Milou Beelen               Atletiek Maastricht   1980      5e VS        22:11  13,524     4:26 
   48   B256  Luc van Mil                Gemeente Heerlen      1987     18e MS        22:23  13,403     4:28 
   49   B157  Sandra Douven              Auto Vaessen 1        1971      1e V35       22:24  13,393     4:28 
   50    173  Anke Linssen               Landgraaf             1984      6e VS        22:27  13,363     4:29 
   51    718  Maurice Eisinga            STB Landgraaf         1981     19e MS        22:30  13,333     4:30 
   52    694  Marcel Greven              Kerkrade              1974     20e MS        22:50  13,139     4:34 
   53    770  Carin Brouwers             ATLA (BEL)            1964      1e V40       22:53  13,110     4:34 
   54    705  Wiel Schoffelen            Nuth                  1953      1e M55       22:57  13,072     4:35 
   55    702  Dre Kobilsek               Landgraaf             1953      2e M55       23:00  13,043     4:36 
   56   B258  Hein Bodelier              Gemeente Heerlen      1948      1e M60       23:01  13,034     4:36 
   57   B163  Melanie Vermeulen-Schaafs  Infour                1976      7e VS        23:02  13,025     4:36 
   58   B234  Hans van Drongelen         Hogeschool Zuyd       1955      4e M50       23:04  13,006     4:36 
   59   B166  Desiree Bodelier           Gemeente Heerlen      1981      8e VS        23:23  12,830     4:40 
   60   B267  Jan Declercq               Herlecollege          1968      6e M40       23:27  12,793     4:41 
   61    719  Rolf Bunger                Achilles-Top          1961      6e M45       23:45  12,632     4:45 
   62   B254  Charles Hilkens            Infour                1972      5e M35       23:47  12,614     4:45 
   63   B253  Toine Hensgens             Auto Vaessen 2        1950      3e M55       23:48  12,605     4:45 
   64   B250  Cor Vaessen                Auto Vaessen 2        1946      2e M60       23:51  12,579     4:46 
   65   B252  Marc Scheren               Auto Vaessen 2        1968      7e M40       24:00  12,500     4:48 
   66   B154  Bonita Kwerreveld          Rabobank Parkstad     1971      2e V35       24:03  12,474     4:48 
   67   B236  Michel Beckers             Hogeschool Zuyd       1976     21e MS        24:04  12,465     4:48 
   68   B257  Jos Mulders                Gemeente Heerlen      1960      7e M45       24:08  12,431     4:49 
   69    302  Daniel Hanch               SVS Merkstein (GER)   1994      6e JB        24:16  12,363     4:51 
   70    183  Marjon van Ommen           Achilles-Top          1967      2e V40       24:18  12,346     4:51 
   71   B158  Aimee Brull                Auto Vaessen 1        1972      3e V35       24:20  12,329     4:52 
   72   B229  Hans Franssen              Rabobank Parkstad     1972      6e M35       24:21  12,320     4:52 
   73   B251  Ruud de Vries              Auto Vaessen 2        1963      8e M45       24:22  12,312     4:52 
   74   B244  Maurice Meijers            Auto Vaessen 1        1973      7e M35       24:29  12,253     4:53 
   75   B240  Bart Wauben                Hogeschool Zuyd       1952      4e M55       24:39  12,170     4:55 
   76    710  Eric van Theemsche         STB Landgraaf         1964      8e M40       24:40  12,162     4:56 
   77    303  Sebastian Peters           LG Euregio (GER)      1993      7e JB        24:43  12,138     4:56 
   78   B243  Ad van Kempen              Auto Vaessen 1        1955      5e M50       24:46  12,113     4:57 
   79    182  Wendy Houben               Atletiek Maastricht   1949      1e V60       24:53  12,056     4:58 
   80   B247  Fred Kroon                 Auto Vaessen 1        1956      6e M50       24:55  12,040     4:59 
   81   B156  Claudia Steinbush          Hogeschool Zuyd       1982      9e VS        24:57  12,024     4:59 
   82    172  Marijke Verstegen          Landgraaf             1982     10e VS        25:01  11,992     5:00 
   83    699  Rainer Wick                Germania Duerwiss (G  1942      1e M65       25:12  11,905     5:02 
   84   B238  Maurice Hellenbrand        Hogeschool Zuyd       1969      8e M35       25:17  11,866     5:03 
   85    178  Anne Balter                Parellooprunners      1989     11e VS        25:19  11,850     5:03 
   86    724  Rob Keulers                Achilles-Top          1968      9e M40       25:20  11,842     5:04 
   87   B261  Marcel Lejeune             Gemeente Heerlen      1966     10e M40       25:26  11,796     5:05 
   88    729  Philippe Lacoste           Kerkrade              1969     11e M40       25:36  11,719     5:07 
   89    713  Arnold Jaspers             NA                    1961      9e M45       25:51  11,605     5:10 
   90   B227  Han Gehlen                 Rabobank Parkstad     1959      7e M50       25:52  11,598     5:10 
   91    720  Math Baggen                Achilles-Top          1955      8e M50       26:08  11,480     5:13 
   92   B237  Paul Thissen               Hogeschool Zuyd       1958      9e M50       27:15  11,009     5:27 
   93   B259  Rene van der Valk          Gemeente Heerlen      1966     12e M40       27:18  10,989     5:27 
   94    725  Jan Manders                STB                   1946      3e M60       27:25  10,942     5:29 
   95   B231  Dag Gidding                Rabobank Parkstad     1972      9e M35       27:35  10,876     5:31 
   96    180  Jose Kolkman               Voerendaal            1964      3e V40       27:39  10,850     5:31 
   97    179  Kitty Smeets               Voerendaal            1962      1e V45       27:43  10,824     5:32 
   98    730  Jo Bahnen                  Kerkrade              1950      5e M55       27:49  10,785     5:33 
   99    152  Xandra Meertens            Achilles-Top          1971      4e V35       27:50  10,778     5:34 
  100    181  Edith Bunger               Achilles-Top          1965      4e V40       27:51  10,772     5:34 
  101   B161  Marianne Bartels           Auto Vaessen 2        1963      2e V45       27:56  10,740     5:35
102 698 Valentin Bündgens Alemannia Aachen 1947 4e M60 28:01 10,702 5:36 103 B249 Nico Bonfrere Auto Vaessen 2 1951 6e M55 28:02 10,702 5:36 104 681 Harrie de Kleijn DSM Runners 1955 10e M50 28:05 10,682 5:37 105 B160 Jacqueline Langen Auto Vaessen 2 1967 5e V40 29:13 10,268 5:50 106 726 Frank Conjaerts Nijmegen 1966 13e M40 29:26 10,193 5:53 107 B159 Anita Kuijpers Auto Vaessen 1 1964 3e V45 29:30 10,169 5:54 108 151 Desiree van Puijvelde Heerlen 1969 5e V35 30:24 9,868 6:04 109 176 Yvonne Salden Haag Atletiek 1961 4e V45 30:59 9,683 6:11 110 185 Chantal Wilms Kerkrade 1972 6e V35 32:25 9,254 6:29 111 706 Jo Kuypers Achilles-Top 1934 1e M70 33:40 8,911 6:44 112 727 Eddy Driessens Hechtel (BEL) 1955 11e M50 35:12 8,523 7:02 113 184 Godelieve van Otterdijk Hechtel (BEL) 1958 1e V50 35:23 8,479 7:04 Organisatie atletiekvereniging Achilles-Top Kerkrade
Uitslag Bedrijvenloop 45e Rabobank Parkstad Eurode Abdijcross
 
 
1      B232  Huub Donders      Rabobank Parkstad   1960  1e M45       18:29
2 B242 Klaus Krolzig Auto Vaessen 1 1966 1e M40 19:51
3      B233  Geert-Jan Maas    Hogeschool Zuyd     1971  2e M35       20:16
4 B226 Nick Custers Rabobank Parkstad 1966 2e M40 20:21
5 B241 Frans Schoonbrood Hogeschool Zuyd 1960 2e M45 20:25
6 B263 Maurice QuaedvliegHerlecollege 1965 3e M40 20:29
7      B245  Jamal Maalaoui    Auto Vaessen 1      1987  16e MS       20:30     
8      B264  John Ramakers     Herlecollege        1964   4e M40      21:40
9 B260 Manfred Meyer Gemeente Heerlen 1967 5e M40 21:46
10     B235  Leo Quaedflieg    Hogeschool Zuyd     1962   5e M45      21:57
11 B230 Patrick Frijns Rabobank Parkstad 1971 4e M35 22:01
12     B256  Luc van Mil       Gemeente Heerlen    1987  18e MS       22:23  
1      B157  Sandra Douven     Auto Vaessen 1      1971   1e V35      22:24
13     B258  Hein Bodelier     Gemeente Heerlen    1948   1e M60      23:01  
2      B163  Melanie Vermeulen Infour              1976   7e VS       23:02  
14     B234  Hans van DrongelenHogeschool Zuyd     1955   4e M50      23:04
3 B166 Desiree Bodelier Gemeente Heerlen 1981 8e VS 23:23
15 B267 Jan Declercq Herlecollege 1968 6e M40 23:27
16     B254  Charles Hilkens   Infour              1972   5e M35      23:47
17 B253 Toine Hensgens Auto Vaessen 2 1950 3e M55 23:48
18 B250 Cor Vaessen Auto Vaessen 2 1946 2e M60 23:51
4      B154  Bonita Kwerreveld Rabobank Parkstad   1971   2e V35      24:03
19 B236 Michel Beckers Hogeschool Zuyd 1976 21e MS 24:04
20 B257 Jos Mulders Gemeente Heerlen 1960 7e M45 24:08
5      B158  Aimee Brull       Auto Vaessen 1      1972   3e V35      24:20  
21     B229  Hans Franssen     Rabobank Parkstad   1972   6e M35      24:21
22 B251 Ruud de Vries Auto Vaessen 2 1963 8e M45 24:22
23 B244 Maurice Meijers Auto Vaessen 1 1973 7e M35 24:29
24 B240 Bart Wauben Hogeschool Zuyd 1952 4e M55 24:39
25     B243  Ad van Kempen     Auto Vaessen 1      1955   5e M50      24:46
26 B247 Fred Kroon Auto Vaessen 1 1956 6e M50 24:55
6      B156  Claudia Steinbush Hogeschool Zuyd     1982   9e VS       24:57  
27     B238  Maurice HellenbrandHogeschool Zuyd    1969   8e M35      25:17  
28     B261  Marcel Lejeune     Gemeente Heerlen   1966  10e M40      25:26  
29     B227  Han Gehlen         Rabobank Parkstad  1959   7e M50      25:52  
30     B237  Paul Thissen       Hogeschool Zuyd    1958   9e M50      27:15
31     B259  Rene van der Valk  Gemeente Heerlen   1966  12e M40      27:18  
32     B231  Dag Gidding        Rabobank Parkstad  1972   9e M35      27:35  
7      B161  Marianne Bartels   Auto Vaessen 2     1963   2e V45      27:56
33 B249 Nico Bonfrere Auto Vaessen 2 1951 6e M55 28:02
8      B160  Jacqueline Langen  Auto Vaessen 2     1967   5e V40      29:13  
9      B159  Anita Kuijpers     Auto Vaessen 1     1964   3e V45      29:30  
  
           Organisatie atletiekvereniging Achilles-Top Kerkrade

1. Team Rabobank Parkstad Limburg Totaal 20 pt

Plaatsen 1,4,11 Mannen Vrouwen 4

2. Team Hogeschool Zuyd Totaal 24 pt

Plaatsen 3,5,10 Mannen Vrouwen 6

3. Team Auto Vaessen I Totaal 33 pt

Plaatsen 2,7,23 Mannen Vrouwen 1

4. Team gemeente Heerlen Totaal 37 pt

Plaatsen 9,12,13 Mannen Vrouwen 3

5. Team Auto Vaessen II Totaal 54 pt

Plaatsen 17,18,22 Mannen Vrouwen 7.

De teams van Infour en Herlecollege waren niet compleet.

EINDUITSLAG VAN HET BUSINESSLOPEN CIRCUIT KERKRADE

PL Team Decathlon Stadloop Rabobank Parkstad Abdijcross Totaal

1.

Hogeschool Zuyd

38 pt

24 pt

62 pt

2.

Rabobank Parkstad Limburg

60 pt

20 pt

80 pt

3.

Auto Vaessen I

87 pt

33 pt

120 pt

4.

Lopersgroep Gemeente Heerlen

93 pt

37 pt

130 pt

5.

Auto Vaessen II

176 pt

54 pt

230 pt

Onderstaande teams voldeden niet aan het aantal lopers of namen niet deel aan een van beide wedstrijden.

1. Loopteam Infour Marketing & Communicatie Heerlen

2. Herlecollege Heerlen

3. Team Decathlon Kerkrade

4. Team Harrie Driessen Runnersworld

5. Atrium Loopteam Heerlen

6. Bouwbedrijf Jongen BV te Landgraaf

7. Rabobank Parkstad Limburg Team II

Noteer alvast voor het volgende businesslopen circuit Kerkrade:

Zondag 25 oktober 2009 Decathlon Stadsloop Kerkrade

en

Zondag 31 januari 2010 Rabobank Parkstad Eurode Abdijcross

Contactgegevens

Correspondentie:
Atletiekvereniging Achilles-Top
Postbus 265
6460 AG Kerkrade
045-5414140
achilles.top@gmail.com

Accommodatie:
Atletiekvereniging Achilles-Top
Parkstraat 4
6466 BA Kerkrade