2009 Clubkampioenschappen meerkampen

27-09-2009
Jongens pupillen C

Stnr
Naam
geb
40m
600m
Verspringen
Balwerpen
ptn
195
Sander Lanters
2001
7.77
2.19.57
2.90
21.87
1377 ptn
200
Quinten van Ommen
2002
7.55
2.17.63
3.12
12.46
1333 ptn
145
Thijs Vogely
2001
8.61
2.35.66
2.50
18.86
1000 ptn
199
Laurenz Feierabend
2002
8.41
2.41.07
2.45
13.23
896 ptn

Meisjes pupillen C

Stnr
Naam
geb
40m
600m
Verspringen
Balwerpen
ptn
148
Lisa Dekker
2001
7.97
2.28.12
2.81
12.19
1109 ptn
193
Emma Wassenberg
2001
7.70
2.29.75
2.81
9.87
1101 ptn
198
Elina Feierabend
2001
8.35
2.31.85
2.57
13.96
1003 ptn
149
Sanne Dekker
2001
8.70
2.36.46
2.19
9.18
755 ptn

Jongens pupillen B

Stnr
Naam
geb
40m
1000m
Verspringen
Balwerpen
ptn
143
Pelle Leclair
2000
7.78
4.34.10
2.64
15.67
1166 ptn
194
Mick Pluymen
2000
8.10
5.46.10
2.43
11.75
792 ptn
142
Bram van Heukelingen
2000
8.56
4.55.06
2.49
7.01
772 ptn

Meisjes pupillen B

Stnr
Naam
geb
40m
1000m
Verspringen
Balwerpen
ptn
181
Veerle van der Meulen
2000
7.63
4.20.45
3.27
18.54
1416 ptn
150
Ivy Kockelkorn
2000
7.64
4.33.10
2.91
14.19
1226 ptn
207
Moyra Driessen
2000
7.88
4.45.90
2.48
11.67
1006 ptn
206
Sanne van den Elzen
2000
8.43
4.52.08
2.50
12.08
908 ptn

Jongens pupillen A

Stnr
Naam
geb
60m
1000m
Verspringen
Hoogspringen
ptn
147
Luc Vilain
1998
9.91
4.05.75
3.81
1.00
1702 ptn
2100
Luuk Philips
1999
10.56
4.55.57
3.56
1.05
1404 ptn
196
Diego Vankan
1999
11.54
4.13.84
2.81
0.85
1137 ptn

Meisjes pupillen A

Stnr
Naam
geb
60m
1000m
Verspringen
Hoogspringen
ptn
197
Sismee Tiggeloven
1999
9.33
4.16.52
3.61
1.15
1820 ptn
192
Mijke Wassenberg
1998
10.02
4.18.57
3.48
1.00
1563 ptn
144
Maaike Merten
1998
10.14
4.21.70
3.33
0.95
1466 ptn
141
Lynn Vogely
1998
10.91
4.28.82
3.11
1.05
1360 ptn
208
Anoek Pluijmen
1998
10.59
4.59.71
3.01
1.00
1239 ptn
146
Lieke Lipsch
1998
11.28
4.23.66
2.98
0.90
1198 ptn
205
Sanne Andriolo
1999
12.34
5.23.26
2.30
0.85
715 ptn
204
Danae Andriolo
1999
12.65
5.08.30
2.24
0.85
713 ptn

Jongens junioren D

Stnr
Naam
geb
80m
600m
Verspringen
Kogelstoten
Speerwerpen
ptn
203
Jimmy Kusters
1997
12.51
2.09.08
3.64
7.53
21.64
1827 ptn
129
Ruben Franssen
1996
12.48
2.07.65
3.69
6.80
17.19
1727 ptn

Meisjes junioren D

Stnr
Naam
geb
60m
600m
Verspringen
Kogelstoten
Speerwerpen
ptn
124
Lotte Bodelier
1996
9.00
1.50.23
3.80
11.73
26.03
2504 ptn
123
Babs Mevissen
1996
8.61
1.49.87
4.60
8.49
18.94
2466 ptn

Jongens junioren C

Stnr
Naam
geb
100m
800m
Verspringen
Kogelstoten
Speerwerpen
ptn
126
Laurens Franssen
1995
14.00
2.41.77
4.29
7.69
25.13
2284 ptn
135
Bas Noteborn
1995
14.62
2.50.23
4.32
10.16
22.05
2221 ptn
125
Maximilian Stetzkowsky
1995
15.05
3.06.68
3.93
5.99
21.85
1754 ptn

Meisjes junioren C

Stnr
Naam
geb
80m
600m
Verspringen
Kogelstoten
Speerwerpen
ptn
134
Jill Jungen
1995
12.64
2.13.20
2.86
7.93
14.09
1485 ptn
133
Juliet Souren
1995
13.73
2.25.87
3.25
8.14
20.00
1467 ptn
209
Mireille Merten
1995
12.71
2.13.80
3.79
5.56
10.78
1437 ptn
132
Amber Jansch
1995
17.63
2.34.25
2.60
8.00
15.90
928 ptn

Jongens junioren B

Stnr
Naam
geb
100m
800m
Verspringen
Kogelstoten
Speerwerpen
ptn
139
Nick Rademakers
1992
13.40
2.59.85
4.63
10.76
34.67
1583 ptn
137
Cas Schmeitz
1992
13.67
2.34.67
3.98
7.77
32.71
1334 ptn

Meisjes junioren B

Stnr
Naam
geb
100m
800m
Verspringen
Kogelstoten
Speerwerpen
ptn
138
Jennifer Schreurs
1993
17.04
3.56.05
2.83
7.59
13.54
927 ptn

Mannen Senioren

Stnr
Naam
geb
100m
800m
Verspringen
Kogelstoten
Speerwerpen
ptn
201
Wim Smit
1957
13.26
2.30.01
5.00
9.40
29.14
1782 ptn
202
Friedel Horndt
1964
13.39
2.42.92
5.24
7.99
24.05
1482 ptn
136
Lars Curfs
1984
13.52
2.50.74
4.34
6.35
16.26
858 ptn

Vrouwen Senioren

Stnr
Naam
geb
100m
800m
Verspringen
Kogelstoten
Speerwerpen
ptn
131
Bianca Sluis
1973
16.09
3.07.42
3.71
6.79
18.43
1624 ptn
130
Chantal Paffen
1976
17.48
4.19.93
3.05
6.73
16.58
888 ptn

Contactgegevens

Correspondentie:
Atletiekvereniging Achilles-Top
Postbus 265
6460 AG Kerkrade
045-5414140
achilles.top@gmail.com

Accommodatie:
Atletiekvereniging Achilles-Top
Parkstraat 4
6466 BA Kerkrade