2009 Uitslag businessloop Stadsloop Kerkrade


UITSLAG BUSINESSLOOP 46e DECATHLON STADSLOOP 25-10-2009
1. Meandergroep
Mannen 1+4+7 punten Vrouwen 6 Totaal 18 punten
2. Decathlon
Mannen 6+9+11 punten Vrouwen 2 Totaal 28 punten
3. Rabobank Parkstad Limburg
Mannen 2+10+19 punten Vrouwen 3 Totaal 34 punten
4. Hogeschool Zuyd
Mannen 8+12+13 punten Vrouwen 5 Totaal 38 punten
5. Atrium Medisch Centrum Team 1
Mannen 3+15+30 punten Vrouwen 7 Totaal 55 punten
6. Infour Communicatie&Marketing
Mannen 21+25+28 punten Vrouwen 1 Totaal 75 punten
7. Bouwbedrijf Jongen BV
Mannen 5+17+18+31 Geen vrouw in uitslag
10 strafpunten Totaal 81 punten
8. Atrium Medisch Centrum Team 2
Geen mannen Vrouwen 8 Totaal 153 punten
47+48+49 punten

1 0:18:04 126 Hanssen Arno NED Meandergroep 1972 03:36 8 3 MS 0:18:03 7 1
2 0:19:32 149 Custers Nick NED Rabobank Parksta 1966 03:54 4 4 M40 0:19:29 15 2
3 0:19:55 33 Hoop Sjaak NED Atrium 1 MC 1963 03:59 0 3 M45 0:19:53 19 3
4 0:20:03 132 Rijken Bas NED Meandergroep 1978 04:00 6 11 MS 0:19:58 20 4
5 0:20:17 25 Drenth Ger NED Jongen B.V. 1948 04:03 4 1 M60 0:19:58 21 5
6 0:20:28 195 Zukowski Stan NED Decathlon 1989 04:05 6 12 MS 0:20:23 24 6
7 0:20:47 123 Bremen Niek NED Meandergroep 1947 04:09 4 2 M60 0:20:41 29 7
8 0:21:11 140 Coenen Bram NED Hogeschool Zuyd 1984 04:14 2 15 MS 0:21:08 33 8
9 0:21:22 189 Hendrix Kenny NED Decathlon 1980 04:16 4 17 MS 0:21:21 35 9
10 0:21:25 154 Frijns Patrick NED Rabobank Parksta 1971 04:17 0 18 MS 0:21:08 32 10
11 0:21:29 192 van der Hijden Re NED Decathlon 1987 04:17 8 19 MS 0:21:29 39 11
12 0:22:02 136 Hellenbrand Mauri NED Hogeschool Zuyd 1969 04:24 4 11 M40 0:21:52 48 12
13 0:22:05 144 Quaedflieg Leo NED Hogeschool Zuyd 1962 04:25 0 10 M45 0:21:41 43 13
14 0:22:09 139 Raemaekers Eric NED Hogeschool Zuyd 1988 04:25 8 22 MS 0:21:44 44 14
15 0:22:16 212 Helgers Arno NED Atrium 1 MC 1952 04:27 2 1 M55 0:22:13 54 15
16 0:22:27 135 Leenders Jean NED Meandergroep 1962 04:29 4 12 M45 0:22:24 58 16
17 0:22:42 23 Augustin Ivo NED Jongen B.V. 1980 04:32 4 27 MS 0:22:24 57 17
18 0:22:44 20 Roeks Hein NED Jongen B.V. 1960 04:32 8 13 M45 0:22:24 56 18
19 0:22:51 146 Gehlen Han NED Rabobank Parksta 1959 04:34 2 3 M50 0:22:42 63 19
20 0:22:52 193 Musso Marc NED Decathlon 1968 04:34 4 15 M40 0:22:46 64 20
21 0:23:00 185 Bosch John NED Infour 1971 04:36 0 29 MS 0:22:48 65 21
22 0:23:18 143 Beckers Michel NED Hogeschool Zuyd 1981 04:39 6 30 MS 0:22:52 66 22
23 0:23:26 225 van Ommen Rabo NED Kerkrade 1965 04:41 2 17 M40 0:22:58 67 23
24 0:23:46 153 Franssen Hans NED Rabobank Parksta 1972 04:45 2 33 MS 0:23:29 73 24
25 0:23:53 187 Stevens Dries NED Infour 1982 04:46 6 36 MS 0:23:44 80 25
26 0:23:55 131 Bolk Peter NED Meandergroep 1951 04:47 0 2 M55 0:23:33 75 26
27 0:24:11 191 Thijssen Koen NED Decathlon 1986 04:50 2 38 MS 0:24:06 85 27
28 0:24:13 188 Mares Guido NED Infour 1964 04:50 6 15 M45 0:24:03 84 28
29 0:24:23 130 ten Dam Gerard NED Meandergroep 1949 04:52 6 5 M60 0:24:14 86 29
30 0:24:28 57 Vonhen Ron NED Atrium 1 MC 1956 04:53 6 6 M50 0:24:22 90 30
31 0:24:45 22 Daamen Chris NED Jongen B.V. 1951 04:57 0 4 M55 0:24:24 92 31
32 0:24:47 58 Muijrers Pierre NED Atrium MC 1948 04:57 4 7 M60 0:24:44 100 32
33 0:25:11 18 Beckers Jan NED Jongen B.V. 1949 05:02 2 9 M60 0:25:00 105 33
34 0:25:30 184 Sangen Wim NED Infour 1945 05:06 0 10 M60 0:25:07 106 34
35 0:25:34 27 Vroomen Geert NED Jongen B.V. 1960 05:06 8 18 M45 0:25:14 108 35
36 0:25:40 133 Meerten Jos NED Meandergroep 1956 05:08 0 8 M50 0:25:33 111 36
37 0:25:41 124 Keijdener Ivo NED Meandergroep 1975 05:08 2 45 MS 0:25:38 117 37
38 0:26:00 183 Pelzer Pascal NED Infour 1971 05:12 0 47 MS 0:25:48 121 38
39 0:26:01 34 Hellenbrand Fer NED Atrium 1 MC 1961 05:12 2 21 M45 0:25:34 114 39
40 0:26:13 138 Beckers Falco NED Hogeschool Zuyd 1976 05:14 6 48 MS 0:25:46 120 40
41 0:26:25 19 Quadackers Mauric NED Jongen B.V. 1964 05:17 0 22 M45 0:26:03 125 41
42 0:26:51 182 Bours Hans NED Infour 1964 05:22 2 26 M45 0:26:38 133 42
43 0:26:59 134 Janssen Huub NED Meandergroep 1959 05:23 8 12 M50 0:26:44 137 43
44 0:27:08 141 Geurts van Kessel NED Hogeschool Zuyd 1944 05:25 6 1 M65 0:26:40 134 44
45 0:27:17 155 Gidding Dag NED Rabobank Parksta 1972 05:27 4 51 MS 0:26:57 138 45
46 0:27:38 94 Foppen Michel NED Atrium 1MC 1962 05:31 6 28 M45 0:27:10 139 46
47 0:29:42 21 Mertens Ferry NED Jongen B.V. 1957 05:56 4 16 M50 0:29:08 156 47

1 V 00:21:49 186 Vermeulen Melanie NED Infour 1976 04:21 8 3 VS 0:21:44 5 1
2 V 00:22:50 196 Balter Anne NED Decathlon 1989 04:34 0 6 VS 0:22:42 10 2
3 V 00:22:55 147 Ploumen Annick NED Rabobank Parksta 1968 04:35 0 3 V40 0:22:46 11 3
4 V 00:24:34 181 Sangen Nancy NED Infour 1975 04:54 8 7 VS 0:24:23 12 4
5 V 00:24:47 142 Steinbush Claudia NED Hogeschool Zuyd 1982 04:57 4 8 VS 0:24:24 13 5
6 V 00:25:42 125 Keijdener Ilona NED Meandergroep 1983 05:08 4 11 VS 0:25:34 18 6
7 V 00:25:54 56 Muller Anna NED Atrium 1 MC 1956 05:10 8 1 V50 0:25:43 19 7
8 V 00:29:16 54 Franke Marion NED Atrium 2 MC 1961 05:51 2 4 V45 0:28:49 30 8
9 V 00:29:23 52 Kunkels Hedwig NED Atrium 2MC 1959 05:52 6 2 V50 0:28:58 32 9
10 V 00:30:04 59 de Bas Peggy NED Atrium 2 MC 1964 06:00 8 6 V45 0:29:34 37 10
11 V 00:32:08 35 Berendsen Yvanka NED Atrium 2 MC 1973 06:25 6 22 VS 0:31:41 53 11

Contactgegevens

Correspondentie:
Atletiekvereniging Achilles-Top
Postbus 265
6460 AG Kerkrade
045-5414140
achilles.top@gmail.com

Accommodatie:
Atletiekvereniging Achilles-Top
Parkstraat 4
6466 BA Kerkrade