MOVARE Abdij-kidscross C1 jongens groep 7 en 8 850 meter

 

 

 

 

eindstand

 

1

De Veldhof

 

2

Het Valder

 

3

-

 

 

 

 

 

naam

school

1

Luc Vilain

Meridiaan

2

Timo Hollands

Valder

3

Connor Rossel

Veldhof

4

Mart Remans

Veldhof

5

Jorn Dekker

Valder

6

Rik Doek

Valder

7

Julian Kachala

Veldblom

8

Demy Essers

Veldblom

9

Scott Nafzger

-

10

Koen Frenken

Harlekijn

11

Bas Langohr

Sint Ursula

12

Jordy Ristenpatt

Veldhof

13

Pol Ijpelaar

Sint Ursula

14

Jari Heijnen

-

15

Lorenzo Rohs

-

16

Matty Ristenpatt

Veldhof

17

Noah Mingelers

Sint Ursula

18

Antwan Horbach

Veldhof

19

Jeroen Ruiters

-

20

Tim Beckers

Valder

21

Tom Skerka

Veldhof

22

Paul Geelen

Veldhof

23

Glenn Lempers

Veldhof

24

Tom Lindelauf

Valder

25

Nancy Dautzenberg

Veldblom

26

Stefano Tarvis

Veldblom

27

Stef van Deur

Sint Ursula

28

Jay Belle

Veldhof

29

Abdelilah Raqui

Veldhof

 

 

 

 

 

MOVARE Abdij-kidscross C2 meisjes groep 7 en 8 850 meter

 

 

 

 

eindstand

 

1

Het Valder

 

2

-

 

3

-

 

 

 

 

 

naam

school

1

Lara Bisschops

Valder

2

Carmen Romkens

Valder

3

Sophie Laven

Durpel

4

Anna Gommer

Sint Martinus

5

Yanou vd Veerdonk

Valder

6

Anouk van Elburg

Valder

7

Milou Scholtes

Valder

8

Maddy Quanjel

Veldhof

9

Nikki Helebrand

Veldblom

10

Lindy Crijns

Valder

11

Nadine Hameleers

Veldhof

12

Charisse Franssen

Veldblom

13

Imke Helders

Valder

14

Qendressa Avdulli

Veldblom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MOVARE Abdij-kidscross D1 jongens groep 5 en 6 850 meter

 

 

 

 

Eindstand

 

1

Sint Ursula

 

2

Het Valder

 

3

-

 

 

 

 

 

naam

school

1

Niels Lanckohr

Diabolo

2

Ischa Lipsch

Sint Anthonius

3

Twan Leenders

Meridiaan

4

Benedik Erdorf

GGS Klinkheide

5

Kylian Huijnen

Valder

6

Noah Paulsen

Meridiaan

7

Lars Ruttgen

GGS Klinkheide

8

Willem Gommer

Sint Martinus

9

Bart Weling

Sint Ursula

10

Tom Dirks

Sint Ursula

11

Jeroen Bosten

Sint Ursula

12

Tijn Erens

Wegwijzer

13

Dilano Vulhop

Valder

14

Jassine Benyahija

Veldhof

15

Kariem el Hanchaoui

Sint Ursula

16

Yiuri Tonnelier

Valder

17

Robin Janssen

Sint Ursula

18

Maxim Verbruggen

Sint Ursula

19

Max Beckers

Valder

20

Dylan Pierik

Valder

21

Mickey Walker

Veldblom

22

Wilco Zweiphennig

Veldhof

23

Bram moling

Diabolo

24

Mike Mahr

Valder

25

Giovanni Greven

Veldhof

26

Stijn Donckers

Veldhof

 

 

MOVARE Abdij-kidscross D2 meisjes groep 5 en 6 850 meter

 

 

 

 

eindstand

 

1

GGS Klinkheide

 

2

Het Valder

 

3

-

 

 

 

 

 

naam

school

1

Maud Vilain

Meridiaan

2

Cis Ijpelaar

Sint Ursula

3

Anique Dahmen

Wegwijzer

4

Lottie Ruiters

-

5

Danique vd Veerdonk

Valder

6

Julia Berger

GGS Klinkheide

7

Svenja Wirtz

GGS Klinkheide

8

Imke Hollands

Valder

9

Lina Duren

GGS Klinkheide

10

Kyra Kerkhoffs

Sint Joseph

11

Fabienne van Kleef

Valder

12

Valesca Lipsch

Sint Antonius

13

Melissa Yildiz

Veldhof

14

Olivia du Fell

Sint Joseph

15

Iris Toenbreker

Sint Ursula

16

Joy Hosch

GGS Klinkheide

17

Anne-Marie Bischoff

GGS Klinkheide

18

Anke Jansen

GGS Klinkheide

19

Lynn Helebrand

Veldblom

20

Chanou Romkens

Valder

21

Isa Habets

Sint Ursula

22

Julia Dritty

Sint Ursula

23

Lea Dongen

Veldhof

24

Simone Merx

-

25

Iris Schutt

-

26

Laura Franssen

Valder

27

Britt Lipsch

Sint Antonius

28

Elieke Horbach

Veldhof

29

Lena Ruttgers

GGS Klinkheide

 

 

 

 

 

MOVARE Abdij-kidscross E1 jongens groep 3 en 4 500 meter

 

 

 

 

eindstand

 

1

' t Valder

 

2

Sint Ursula

 

3

GGS Klinkheide

 

 

 

 

 

naam

school

1

Youri Baur

Valder

2

Sten Hunen

Valder

3

Nahil Benyahia

Veldhof

4

Jessy Charlier

Sint Ursula

5

Levi Franssen

Sint Ursula

6

Mees Ruiters

Sint Ursula

7

Dawin Crijns

Valder

8

Julius Duren

GGS Klinkheide

9

Sil Hallemans

Wegwijzer

10

Ludger Wesselmann

GGS Klinkheide

11

Kaylin Menzo

Valder

12

Lucas Paffen

Veldblom

13

Lars Gilissen

Valder

14

Christian Vassick

Veldhof

15

Irrine Holleman

Sint Ursula

16

Stijn van Deur

Sint Ursula

17

Dion Reichel

Sint Ursula

18

Rik Reinders

Sint Ursula

19

Hendrik Zasz

GGS Klinkheide

20

Cane Kuffen

Veldhof

21

Bas Dirks

Sint Ursula

22

Tim Cranen

Valder

23

Dimitri Leers

Sint Ursula

24

Roy Althuijzen

Valder

25

Daimy Vroomen

Veldhof

26

Tom Thomas

GGS Klinkheide

27

Nigel Kruijen

Sint Ursula

28

Arjan Lippinkhof

-

29

Cas Berendsen

Sint Ursula

30

Maurits Reul

Sint Ursula

31

Yannick Held

GGS Klinkheide

32

Felix Jansen

GGS Klinkheide

33

Michiel Senster

Sint Ursula

34

Lasse Greven

Veldhof

35

Ruben van Vlerken

Sint Ursula

36

Alexander Zasz

GGS Klinkheide

37

Gobi Arulampalam

Valder

38

Yamil Held

GGS Klinkheide

39

Julien Basters

Valder

40

Pepijn Caumon

Sint Ursula

41

Jerneau Ploum

Sint Ursula

42

Florian Zillekens

GGS Klinkheide

43

Bart Schlijper

Veldblom

44

Rijan Helebrand

Veldblom

45

Daan Lebens

-

46

Casper Strolenberg

Valder

47

Rick Wetzelaer

Veldblom

48

Nick Peulen

Veldhof

49

Randy Engels

Veldblom

50

Diego Jansen

Valder

51

Jasper Keulen

Valder

52

Raphael Krichel

Sint Ursula

53

Quin Kuijpers

-

54

Ryan Ploum

Veldblom

55

Demjan Smailovic

Veldblom

56

Justin Brock

Veldblom

57

Dirk Gommer

Sint Martinus

58

Kain Cober

Veldhof

59

Rick Richter

Veldblom

60

Joep Mosterd

-

 

 

 

 

 

MOVARE Abdij-kidscross E2 meisjes groep 3 en 4 500 meter

 

 

 

 

Eindstand

 

1

Het Valder

 

2

De Veldblom

 

3

De Veldhof

 

 

 

 

 

naam

school

1

Minke Bisschops

Valder

2

Nynke van Elburg

Valder

3

Dilaijla Jurgens

Valder

4

Damanja Lipsch

Sint Anthonius

5

Britney Eijkmans

Schatkist

6

Tenea Dawisch

GGS Klinkheide

7

Nina Ferri

Veldblom

8

Anne-Sophie Bodelier

Sint Ursula

9

Caitlyn Huijnen

Valder

10

Chamayra Lucht

Veldblom

11

Cara Holz

GGS Klinkheide

12

Imke Erens

Wegwijzer

13

Julie Mostard

Maurice Rose

14

Vera Gigase

Valder

15

Mikki Quaden

Valder

16

Chayenne Kastermans

-

17

Yana Huijnen

Valder

18

Yarka Lipsch

Sint Anthonius

19

Daphne Zweipfennig

Veldhof

20

Britt Schlijper

Veldblom

21

Sterre Mostard

Maurice Rose

22

Mascha Verhoeven

Valder

23

Hanna van der Sterren

Valder

24

Bente Hahn

Veldblom

25

Fabienne Mertens

Veldhof

26

Quincy Hamers

-

27

Yasmina Ben Sboui

Veldblom

28

Derija Vulic

Valder

29

Kyara Sijstermans

-

30

Bo Delheij

Veldhof

31

Demij Dautzenberg

Veldblom

32

Nelleke van der Sterren

Valder

33

Laura Paffen

GGS Klinkheide

34

Emma-Lynn Schreijen

Veldhof

35

Fleur van Ratingen

Valder

36

Robin Beckers

Sint Ursula

37

Teddy Kroon

Sint Ursula

38

Sanne Frencken

Harlekijn

39

Robin Schutt

-

40

Jeanet Horbach

Veldhof

41

Britt Meesters

-

42

Danique Rutten

Valder