MIME-Version: 1.0 Content-Location: file:///C:/EB25548D/Middagprogram.htm Content-Transfer-Encoding: quoted-printable Content-Type: text/html; charset="us-ascii" Uitslagenlijst - 3700m Jongens C
 
 =
;
 
         &nb=
sp;   46STE RABOBANK PARKSTAD LIMBURG EURODE ABDIJCROSS
  &nbs=
p;            &=
nbsp;     UITSLAGENLIJST - 3700M JONGENS C
     &nb=
sp;            =
            &nb=
sp;            =
          
 
Plts   StNr   Naam     &nbs=
p;            &=
nbsp;    Vereniging/Woonplts  =
 GbJr  Uitsl  <=
span
class=3DSpellE>Categ  &nb=
sp;  Tijd   <=
span
class=3DGramE>Km/Uur  T=
ijd/Km
-----  -----<=
span style=3D'mso-spacerun:yes'>  -------------------------  --------------------  ----&n=
bsp; ------ -----  ----=
----  ------  -=
------
    1    478  Joeri Slagter         =
;     AV Hera  &nbs=
p;            1995      1e JC      =
  13:40  16,244   &nbs=
p; 3:41 
 &nb=
sp;  2    =
483  Martin Flipsen  &=
nbsp;          AV Weert=
       =
       1996      2e JC        13:48  16,087   &nbs=
p; 3:43 
 &nb=
sp;  3    =
486  Jeroen Schepers       &nb=
sp;    AV Atla  &nbs=
p;            1995      3e JC      =
  14:00  15,857   &nbs=
p; 3:47 
 &nb=
sp;  4    =
481  Jeffrey Roelands        &nb=
sp;  STB    &nb=
sp;            =
  1995   &=
nbsp;  4e JC   =
     14:11 =
; 15,652   &nbs=
p; 3:49 
 &nb=
sp;  5    =
487  Bas Delfsma  &=
nbsp;           &nbs=
p; AV Unitas  &n=
bsp;          1995      5e JC        14:44  15,068   &nbs=
p; 3:58 
 &nb=
sp;  6    485  Sam =
Timmermans &nbs=
p;           AV Unitas  &n=
bsp;          1995      6e JC        15:45  14,095  &nb=
sp;  4:15 
    7 =
;   480  Jef Jacobs &n=
bsp;            =
;   STB   =
            &nb=
sp;   1995  &nb=
sp;   7e JC  &n=
bsp;     16:13&=
nbsp; 13,690    =
; 4:22 
    8 =
;   484  Koen Wishaupt  =
            A=
V Caesar     &nbs=
p;       1995      8e JC        16:31  13,441=
     4:27 
    9 =
;   482  Boy =
Sanders      =
;          STB        &nb=
sp;          1995      9e JC        16:51  13,175     4:33 <=
/pre>
   10&nb=
sp;   488  Luc Schnabel         =
;      AV Ceasar  &n=
bsp;          1995     10e JC        1=
7:26  12,734   &nbs=
p; 4:42 
 
 
 
            =
 46STE RABOBANK PARKSTAD LIMBURG EURODE ABDIJCROSS
     &=
nbsp;           &nbs=
p;   UITSLAGENLIJST - 1900M JONGENS D
        =
            &nb=
sp;            =
            &nb=
sp;        
 =
Plts   StNr   Naam     &nbs=
p;            &=
nbsp;    Vereniging/Woonplts  =
 GbJr  Uitsl  <=
span
class=3DSpellE>Categ  &nb=
sp;   Tijd  <=
span
class=3DGramE>Km/Uur  T=
ijd/Km
-----  -----  -------------------------  --=
------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1 &nbs=
p;  881  Rick=
 Nuy   =
;            &n=
bsp;   AVON  &n=
bsp;            =
;   1998   =
;   1e JD  &nbs=
p;      6:57  16,403   &n=
bsp; 3:39 
    2    877  Stijn Martens  &=
nbsp;           AV=
 Caesar      &nbs=
p;      1997      2e JD         7:05  16,094   &nbs=
p; 3:43 
 &nb=
sp;  3    =
889  Bernard Groenen =
;           Atla  &nbs=
p;            &=
nbsp;  1997   &=
nbsp;  3e JD   =
      7:10=
  15,907   &nbs=
p; 3:46 
 &nb=
sp;  4    =
880  Vincent Brouwers       &n=
bsp;   AV Weert &nbs=
p;            1998      4e JD      =
   7:11  15,870   &nbs=
p; 3:46 
 &nb=
sp;  5    =
876  Giel van Asten =
            A=
tletiek Maastricht   1998=
      5e J=
D       =
;  7:18  15,616   &nbs=
p; 3:50 
 &nb=
sp;  6    878  Remco Voncken  &=
nbsp;           AV=
 Caesar      =
;       1997      6e JD         7:23  15,440     3:53 
    7    891  Till Heinen         &n=
bsp;      SV Rot Weis Schlafho  1997&n=
bsp;     7e JD&=
nbsp;        7:26  15,336   &nbs=
p; 3:54 
 &nb=
sp;  8    =
892  Noah Keulen &nb=
sp;            =
  AV Caesar   &=
nbsp;         1998      8e JD         7:33  15,099   &nbs=
p; 3:58 
 &nb=
sp;  9    882  Sybout Jonkman  &=
nbsp;          AVON  &n=
bsp;      =
         1997      9e JD         7:34  15,066     3:58 
   10&nb=
sp;   886  Philip Kemper         =
;     DJK Elmar Kohlscheid  1998=
     10e JD&nbs=
p;        7:46  14,678   &nbs=
p; 4:05 
 &nb=
sp; 11    885  Luc =
Vilain  &n=
bsp;            =
;  Achilles-TOP  &nb=
sp;       1998     11e JD         8:02  14,191     4:=
13 
   12&nb=
sp;   883  Di=
rk Goossens  =
            S=
TB      &nbs=
p;            1997     12e J=
D       =
;  9:16  12,302   &nbs=
p; 4:52 
 &nb=
sp; 13    888  Jip Kuijpers         =
;      AV Caesar           &nb=
sp; 1998     13e JD     &=
nbsp;   9:22  12,171   &nbs=
p; 4:55 
 &nb=
sp; 14    879  Jesse Hulst         =
;       AV Caesar          &nb=
sp;  1998   &nb=
sp; 14e JD    &=
nbsp;    9:43  =
11,732   &nbs=
p; 5:06 
 &nb=
sp; 15    890  Kaj Hulst  =
;            &n=
bsp;   AV Caesar &nb=
sp;           1998=
     15e JD       &nbs=
p; 9:57  11,457   &nbs=
p; 5:14 
 &nb=
sp; 16    884  Ivo Schmitz  &=
nbsp;           &nbs=
p; STB           &nb=
sp;       1998     16e JD        10:23  10,979   &nbs=
p; 5:27 
 
 
 
 
       &n=
bsp;     46STE RABOBANK PARKSTAD LIMBURG EURODE =
ABDIJCROSS
&nb=
sp;            =
         UITSLAGENLIJST - KO=
RTE CROSS AB
  &nb=
sp;            =
            &nb=
sp;            =
             
 
Plts   StNr   Naam     &nbs=
p;            &=
nbsp;    Vereniging/Woonplts  =
 GbJr  Uitsl  <=
span
class=3DSpellE>Categ  &nb=
sp;  Tijd   <=
span
class=3DGramE>Km/Uur  T=
ijd/Km
-----  -----<=
span style=3D'mso-spacerun:yes'>  -------------------------  --------------------  ----&n=
bsp; ------ -----  ----=
----  ------  -=
------
    1    605  Roel Wijmenga  =
            A=
V Unitas  &n=
bsp;      =
    1992 &=
nbsp;    1e JA =
       17:03  17,595   &nbs=
p; 3:24 
 &nb=
sp;  2    =
601  Lex Sinnige         &n=
bsp;      AV Weert           &=
nbsp;  1992   &=
nbsp;  2e JA   =
     17:07 =
; 17,527   &nbs=
p; 3:25 
 &nb=
sp;  3    =
578  Frank Tijdink  &=
nbsp;           AV=
 Ceasar  &n=
bsp;          1994      1e JB        17:47  16,870   &nbs=
p; 3:33 
 &nb=
sp;  4    =
603  Kamiel Jacobs &=
nbsp;            STB      =
;             <=
/span>1992      <=
/span>3e JA     &=
nbsp;  18:16  16,423   &nbs=
p; 3:39 
 &nb=
sp;  5    579  Kris=
 Cosemans  =
            A=
V ATLA      =
         1995      2e JB        18:24<=
span style=3D'mso-spacerun:yes'>  16,304     3:40 
    6    602  Alain Gossens         = ;     AVON = ;            &n= bsp;    1991 &n= bsp;    4e JA &= nbsp;      18:36  16,129   &nbs= p; 3:43
 &nb=
sp;  7    =
138  Kal Abbink  &n=
bsp;            =
;  AV Hera  &nbs=
p;            1992      5e JA      =
  19:14  15,598   &nbs=
p; 3:50 
 &nb=
sp;  8    580  Mike=
 Frijns  &n=
bsp;            =
; AV Unitas  &n=
bsp;          1993      3e JB        19:19  15,531     3:51 
    9    139  Erik Tesselaar  =
;           AV Hera  &nbs=
p;            1994      4e JB      =
  19:26  15,437   &nbs=
p; 3:53 
 &nb=
sp; 10    604  Ralph Griffioen  =
;          AV Unitas  &n=
bsp;          1992      6e JA        20:06  14,925     4:01 
   11 &nbs=
p;  577  Manuel Dols  &nbs=
p;             =
AV Unitas  &n=
bsp;          1994      5e JB        20:35  14,575     4:07 
   12&nb=
sp;   576  Lukas Zimmermann        &nb=
sp;  DJK Herzogenrath (GE&nbs=
p; 1993    &nbs=
p; 6e JB    &nb=
sp;   20:38  =
14,540   &nbs=
p; 4:07 
 
 
 
 
=
 
  &nbs=
p;      &n=
bsp;   46STE RABOBANK PARKSTAD LIMBURG EURODE ABDIJCR=
OSS
 &nbs=
p;            &=
nbsp;      UITSLAGENLIJST - 3700M MEISJES A=
    &nb=
sp;            =
            &nb=
sp;            =
           
<= pre> 
Plts   StNr   Naam     &nbs=
p;            &=
nbsp;    Vereniging/Woonplts  =
 GbJr  Uitsl  <=
span
class=3DSpellE>Categ  &nb=
sp;  Tijd   <=
span
class=3DGramE>Km/Uur  T=
ijd/Km
-----  -----<=
span style=3D'mso-spacerun:yes'>  -------------------------  --------------------  ----&n=
bsp; ------ -----  ----=
----  ------  -=
------
    1    953  Leonie Balter         =
;     AVON =
;            &n=
bsp;    1991 &n=
bsp;    1e MA &=
nbsp;      13:52  16,010   &nbs=
p; 3:44 
 &nb=
sp;  2    954  Renee Tijdink  &=
nbsp;           Se=
ven Hills Running   1991<=
span style=3D'mso-spacerun:yes'>      2e MA=
       =
 14:24  15,417     3:53 
    3    955  Elli Frank &nbs=
p;            &=
nbsp;  Achilles Yop         =
; 1991     =
; 3e MA    &nbs=
p;   14:43  <=
span
class=3DGramE>15,085   &nbs=
p; 3:58 
 &nb=
sp;  4    =
951  Daphne van Es &=
nbsp;            AV Hera  &nbs=
p;      &n=
bsp;     1992      4e MA        16:59  13,072   &nbs=
p; 4:35 
 &nb=
sp;  5    =
952  Yvonne Apeldoorn&nbs=
p;          AV Hera  &nbs=
p;            1991      5e MA      =
  18:01  12,322   &nbs=
p; 4:52 
 
 
 
 
       &n=
bsp;     46STE RABOBANK PARKSTAD LIMBURG EURODE =
ABDIJCROSS
&nb=
sp;            =
        UITSLAGENLIJST - 3700M ME=
ISJES B
   &n=
bsp;            =
;            &n=
bsp;            =
;            =
 
Plts   StNr   Naam     &nbs=
p;            &=
nbsp;    Vereniging/Woonplts  =
 GbJr  Uitsl  <=
span
class=3DSpellE>Categ  &nb=
sp;  Tijd   <=
span
class=3DGramE>Km/Uur  T=
ijd/Km
-----  -----  -------------------------  --=
------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1 &nbs=
p;  931  Suzanne Timmermans &nbs=
p;       AV Unitas  &n=
bsp;          1993      1e MB        14:53  14,916     4:01 
    2    932  Laura Verschelde    =
;       ATLA           &n=
bsp;      1995      2e MB        15:16  14,541   &nbs=
p; 4:07 
 &nb=
sp;  3    929  Willeke a Campo&nb=
sp;           AVON  &n=
bsp;            =
;   1994   =
;   3e MB  &nbs=
p;     15:21&nb=
sp; 14,463     =
4:08 
    4 =
;   930  Kirsty Jacobi  &n=
bsp;           AVON  &n=
bsp;            =
;   1994   =
;   4e MB  &nbs=
p;     15:42&nb=
sp; 14,140     =
4:14 
    5    933  Femke Keeren  &n=
bsp;            AV Unitas  &n=
bsp;          1993      5e MB        16:06  13,789   &nbs=
p; 4:21 
 &nb=
sp;  6    =
936  Wenke Brouns         =
;      AV Weert           &nbs=
p;  1993   &nbs=
p;  6e MB   &nb=
sp;    16:16  <=
/span>13,648   &nbs=
p; 4:23 
 &nb=
sp;  7    935  Jana=
 Nys   =
;            &n=
bsp;   ATLA  &n=
bsp;            =
;   1995      7e MB        1=
6:27  13,495     4:26 
    8    928  Jeanique Sinnige        &nb=
sp;  AV Weert   =
;           1994      8e MB<=
span style=3D'mso-spacerun:yes'>        =
16:38  13,347   &nbs=
p; 4:29 
 &nb=
sp;  9    =
926  Renske Rodenhuis&nbs=
p;          AV Hera  &nbs=
p;            1993      9e MB      =
  18:16  12,153   &nbs=
p; 4:56 
 
 
 
 
=
 
  &nbs=
p;          46STE RABOB=
ANK PARKSTAD LIMBURG EURODE ABDIJCROSS
        &n=
bsp;            UITSLAGENLIJST - 1900M MEISJES C
           &=
nbsp;           &nbs=
p;            &=
nbsp;           &nbs=
p;    
 
Plts   StNr   Naam     &nbs=
p;            &=
nbsp;    Vereniging/Woonplts  =
 GbJr  Uitsl  <=
span
class=3DSpellE>Categ  &nb=
sp;   Tijd  <=
span
class=3DGramE>Km/Uur  T=
ijd/Km
-----  -----<=
span style=3D'mso-spacerun:yes'>  -------------------------  --------------------  ----&n=
bsp; ------ -----  ----=
----  ------  -=
------
    1    458  Jinte Meertens         =
;    ATLA  =
;            &n=
bsp;   1996  &n=
bsp;   1e MC  &=
nbsp;      6:55  16,482   &nbs=
p; 3:38 
 &nb=
sp;  2    =
456  Steffi Geelen         =
;     AV Weert&=
nbsp;           &nbs=
p; 1995    &nbs=
p; 2e MC    &nb=
sp;    6:58  16,364   &nbs=
p; 3:40 
 &nb=
sp;  3    =
459  Christel van Rooij  &nb=
sp;      Atletiek Maastricht   1996=
      3e MC         7:44  14,741   &nbs=
p; 4:04 
 &nb=
sp;  4    =
453  Guusje Scheijen         &nb=
sp;  AV Caesar  =
;           1995      4e MC<=
span style=3D'mso-spacerun:yes'>       &=
nbsp; 7:50  14,553   &nbs=
p; 4:07 
 &nb=
sp;  5    =
454  Nelleke Scheijen        &nb=
sp;  AV Caesar  &nbs=
p;          1995      5e MC        =
 7:51  14,522   &nbs=
p; 4:07 
 &nb=
sp;  6    =
455  Rianne van Diepen&nb=
sp;         AV Hera  &nbs=
p;            1996      6e MC      =
   8:06  14,074   &nbs=
p; 4:15 
 &nb=
sp;  7    451  Anne=
 Martens     &nbs=
p;         AV Caesar        &n=
bsp;    1995 &n=
bsp;    7e MC &=
nbsp;       8:14  13,846  =
;   4:20 
    8 =
;   460  Caro Jans  &nbs=
p;            &=
nbsp;  ATLA   &=
nbsp;           &nbs=
p;  1995   &nbs=
p;  8e MC   &nb=
sp;     8:24&nb=
sp; 13,571     =
4:25 
    9 =
;   452  Kim =
Habets  &n=
bsp;            =
;  AV Caesar   =
          1996      9e MC         <=
/span>8:35  13,282     4:31 
   10&nb=
sp;   457  Gabi Siegers         =
;      LC Herzogenrath (GER&nb=
sp; 1996     10e MC     &=
nbsp;   8:37  13,230   &nbs=
p; 4:32 
 
 
 
 
=
 
 
 
<= pre>      = ;       46STE RABOBANK PARKSTAD LIMBUR= G EURODE ABDIJCROSS
           &nb=
sp;         UITSLAGENLIJST -=
 1250M MEISJES D
  =
;            &n=
bsp;            =
;            &n=
bsp;            
 
Plts   StNr   Naam     &nbs=
p;            &=
nbsp;    Vereniging/Woonplts  =
 GbJr  Uitsl  <=
span
class=3DSpellE>Categ  <=
span style=3D'mso-spacerun:yes'>    Tijd    =
   
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ---= --- -----      --------   
    1    835  =
Kelly Roelands         =
;    STB  =
            &nb=
sp;    1997 &nb=
sp;    1e MD &n=
bsp;       5:02   
    2    832  Helen Coenen  &n=
bsp;      =
      AVON           &nbs=
p;      1997      2e MD         5:03        
    3<=
span style=3D'mso-spacerun:yes'>    829  Rosalie Wijnker        &nbs=
p;   AV Hera  &nbs=
p;            1997      3e MD      =
   5:04      
    4 =
;   834  Lotte Crombags  =
           AVON  &n=
bsp;            =
;   1997   =
;   4e MD  &nbs=
p;      5:05      &n=
bsp;
    5 =
;   828  Evy Paulussen  =
;            =
AV Caesar     &nb=
sp;       1997      5e MD         5:06       
    6 =
;   837  Dominique Claessens  =
;      Caesar                1997      6e MD       &nbs=
p; 5:07       
    7 =
;   833  Britt Jacobi  &n=
bsp;            AVON  &n=
bsp;            =
;   1997   =
;   7e MD  &nbs=
p;      5:08      &n=
bsp;  <=
/span>
    <=
/span>8    840  Maike Dohms         &n=
bsp;      LC Herzogenrath (GER&nb=
sp; 1997    &nb=
sp; 8e MD    &n=
bsp;    5:09        
    9&nb=
sp;   838  Viktoria Rieper        &nbs=
p;   LC Herzogenrath (GER&nb=
sp; 1998    &nb=
sp; 9e MD    &n=
bsp;    5:10        
   10 &n=
bsp;  842  Lara Bisschops         =
;    STB  =
            &nb=
sp;    1997 &nb=
sp;   10e MD  &=
nbsp;      5:11         
   11&n=
bsp;   839  I=
nga Herwartz  =
            L=
C Herzogenrath (GER&nb=
sp; 1997     11e MD     &=
nbsp;   5:12        
   12 &nbs=
p;  830  Charlotte H=
opman     =
      AV Hera  &nbs=
p;            1997     12e M=
D       =
;  5:13         
   13    831&nb=
sp; Karin Flipsen  &=
nbsp;           AV=
 Weert      =
        1998     13e MD         5:14         
   14 &nbs=
p;  844  Pien Wishaupt  =
            A=
V Caesar     &nbs=
p;       1997     14e MD         5:15   =
     
   15 &nbs=
p;  847  Lynn=
 Vogely  &n=
bsp;            =
; Achilles Top   &nb=
sp;      1998     15e MD&=
nbsp;        5:16    =
;     
 &nbs=
p; 16    836  Lieke Lipsch          =
;     Achilles-TOP &n=
bsp;        1998     16e MD         5:17        
   17    826  Mijke Wassenberg&nbs=
p;          Achilles-TOP &n=
bsp;        1998     17e MD         5:18        
   18    827  Julie Dormans         =
;     AV Caesar=
             1998     1=
8e MD      &=
nbsp;  5:19       
   19    843  Esmee Slagter         = ;     Hera  &nbs= p;            &= nbsp;  1998   &= nbsp; 19e MD    = ;     5:20        
   20 &n=
bsp;  846  Sabine Linden &=
nbsp;            AV Caesar     =
;      &nb=
sp; 1998   &nbs=
p; 20e MD    &n=
bsp;    5:21       
   21    845  Maxime Brandts  &=
nbsp;          AV Caesa=
r       =
;      1998     21e MD&nb=
sp;        5:22    &=
nbsp;    
 
Omdat de tijdregistratie defect was werd de snelste tijd gemeten en =
werd er bij elke volgende finisher 1 sec bijgeteld.
Onze excuses hier=
voor.
 
 
 
 
 
 
 =
;           46STE =
RABOBANK PARKSTAD LIMBURG EURODE ABDIJCROSS
       &nb=
sp;            =
    UITSLAGENLIJST - 1250M PJA
        &n=
bsp;            =
;            &n=
bsp;            =
;      
 
Plts   StNr   Naam     &nbs= p;            &= nbsp;    Vereniging/Woonplts  = GbJr  Uitsl  <= span class=3DSpellE>Categ  &nb= sp;   Tijd  <= span class=3DGramE>Km/Uur  T= ijd/Km
-----  -----<=
span style=3D'mso-spacerun:yes'>  -------------------------  --------------------  ----&n=
bsp; ------ -----  ----=
----  ------  -=
------
    1    730  Daan Lutgens  &=
nbsp;            AVON     &nbs=
p;            1999      1e PJA      =
;  4:58  15,101   &nbs=
p; 3:58 
 &nb=
sp;  2    739  Levi=
 Hanckman  =
            A=
V Unitas  &n=
bsp;          2000      2e PJA        5:12  14,423     4:09 
    3    735  Kaj Stevelmans         =
;    STB  =
            &nb=
sp;    1999 &nb=
sp;    3e PJA &=
nbsp;      5:13  14,377   &nbs=
p; 4:10 
 &nb=
sp;  4    741  Timo Hulst  &nb=
sp;              AV Caesar         =
;    2000  =
;    4e PJA &nb=
sp;      5:16  14,241   &=
nbsp; 4:12 
    5    729  Luc Jaspar         &nb=
sp;       AV Caesar          &=
nbsp;  1999   &=
nbsp;  5e PJA   =
;     5:25 =
; 13,846   &nbs=
p; 4:20 
 &nb=
sp;  6    =
733  Dennis Odekerken&nbs=
p;          AVON        &=
nbsp;         2000      6e PJA        =
5:27  13,761   &nbs=
p; 4:21 
 &nb=
sp;  7    =
732  Sander Odekerken&nbs=
p;          AVON        &=
nbsp;         1999      7e PJA        =
5:28  13,720   &nbs=
p; 4:22 
 &nb=
sp;  8    =
731  Pieter-Max Kam =
            A=
VON      &nb=
sp;           1999=
      8e P=
JA      &nbs=
p; 5:31  13,595   &nbs=
p; 4:24 
 &nb=
sp;  9    727  Alex=
 Smeets  &n=
bsp;            =
; AV Caesar    =
         2000      9e PJA        5:4=
0  13,235     4:32 
   10&nb= sp;   740  St= ijn Baart     &nb= sp;          ATOA Amste= rdam      &n= bsp; 1999     <= /span>10e PJA     = ;   5:42  13,158   &nbs= p; 4:33
 &nb=
sp; 11    726  Sam Nijland          <=
/span>      =
Achilles-TOP &n=
bsp;        2000     11e PJA        5:53  12,748   &nbs=
p; 4:42 
 &nb=
sp; 12    736  Fabian Viester         =
;    STB  =
            &nb=
sp;    1999 &nb=
sp;   12e PJA  =
      6:02=
  12,431   &nbs=
p; 4:49 
 &nb=
sp; 13    734  Max Jahach  &n=
bsp;            =
;  STB    =
            &nb=
sp;  1999     13e PJA        6:04  12,363   &nbs=
p; 4:51 
 &nb=
sp; 14    737  Bart Spons         =
;        Achilles-TOP &n=
bsp;        2000     14e PJA        6:18  11,905   &nbs=
p; 5:02 
 &nb=
sp; 15    738  Bram van Heukelingen &nb=
sp;     Achilles-TOP &n=
bsp;        2000     15e PJA        6:41  11,222   &nbs=
p; 5:20 
 
 
 
 
       =
46STE RABOBANK PARKSTAD LIMBURG EURODE ABDIJCROSS
=
      &nb=
sp;            =
      UITSLAGENLIJST - 850M PJB
      &nb= sp;            =             &nb= sp;            =          
 
Plts   StNr   Naam     &nbs=
p;            &=
nbsp;    Vereniging/Woonplts  =
 GbJr  Uitsl  <=
span
class=3DSpellE>Categ  &nb=
sp;   Tijd  Km/Uur  T=
ijd/Km
-----  -----  -------------------------  --=
------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1 &nbs=
p;  705  Sander Lanters  &=
nbsp;          Achilles=
-TOP      &n=
bsp;   2001  &n=
bsp;   1e PJB  =
      3:23=
  15,074   &nbs=
p; 3:58 
    2 =
;   706  Fabrice Brandts  &=
nbsp;         Caesar        &n=
bsp;       2001      2e PJB        3:25  14,927     4:01 
    3    707  Stijn Plat     =
;            =
Caesar      =
          2001      3e PJB        3:41  13,846   &nbs=
p; 4:20 
 &nb=
sp;  4    =
702  Mika Jongen &nb=
sp;            =
  STB     =
      =
;        2001      4e PJB        3:4=
3  13,722   &nbs=
p; 4:22 
 &nb=
sp;  5    =
704  Thijs Vogely  &n=
bsp;            Achilles-TOP &n=
bsp;        2001      5e PJB        3:45  13,600   &nbs=
p; 4:24 
 &nb=
sp;  6    =
703  Raph Silvertand        &nbs=
p;   STB   =
;            &n=
bsp;   2001  &n=
bsp;   6e PJB  =
      3:48  13,421   &nbs=
p; 4:28 
 &nb=
sp;  7    =
708  Timo de Jong &n=
bsp;            =
; Caesar    &nb=
sp;           2001=
      7e P=
JB      &nbs=
p; 3:52  13,190   &nbs=
p; 4:32 
 &nb=
sp;  8    =
701  Jules Coerver  &=
nbsp;           ST=
B       =
;            =
2001      =
8e PJB      =
  3:57  12,911   &nbs=
p; 4:38 
 
 
 
 
=
 
 
             46STE RABOBANK PAR=
KSTAD LIMBURG EURODE ABDIJCROSS
         &nb=
sp;            =
  UITSLAGENLIJST - 1250M PMA
          &n=
bsp;            =
;            &n=
bsp;            =
;      
 
Plts   StNr   Naam     &nbs= p;            &= nbsp;    Vereniging/Woonplts  = GbJr  Uitsl  <= span class=3DSpellE>Categ  &nb= sp;   Tijd  <= span class=3DGramE>Km/Uur  T= ijd/Km
-----  -----<=
span style=3D'mso-spacerun:yes'>  -------------------------  --------------------  ----&n=
bsp; ------ -----  ----=
----  ------  -=
------
    1    784  Suzan Werps  &nb=
sp;            =
 AV Weert    &n=
bsp;         1999      1e PMA        5=
:07  14,658   &nbs=
p; 4:05 
 &nb=
sp;  2    =
787  Mara de Wolff         =
;     AVON =
;            &n=
bsp;    1999 &n=
bsp;    2e PMA =
       5:20  14,063   &nbs=
p; 4:16 
 &nb=
sp;  3    =
786  Manyima Stevelmans         =
AVON     &=
nbsp;            2000      3e PMA     &n=
bsp;  5:23  13,932   &nbs=
p; 4:18 
 &nb=
sp;  4    792  Binta Diallo  &n=
bsp;            Avon  &n=
bsp;               1999      4e PMA        =
5:28  13,720     4:22 
    5    783  Famke Schoenmakers&n=
bsp;        AV Caesar         =
;    2000  =
;    5e PMA &nb=
sp;      5:32  13,554   &nbs=
p; 4:25 
 &nb=
sp;  6    =
788  Veerle van der Meulen      Achilles-TOP &n=
bsp;        2000      6e PMA        5:39  13,274   &nbs=
p; 4:31 
 &nb=
sp;  7    =
777  Berbel Boymans         =
;    AV Caesar =
            1=
999      7=
e PMA      &=
nbsp; 5:42  13,158   &nbs=
p; 4:33 
 &nb=
sp;  8    =
785  Kathlijne Kam &=
nbsp;            AVON     &nbs=
p;            2000      8e PMA      =
;  5:45  13,043   &nbs=
p; 4:36 
 &nb=
sp;  9    =
781  Famke Paulussen        &nbs=
p;   AV Caesar  =
;           1999      9e PMA=
       =
 5:58  12,570   &nbs=
p; 4:46 
 &nb=
sp; 10    791  Dionne Claessens  =
;         Caesar         =
;       2000     10e PMA        6:01  12,465 =
    4:48 
   11 &nbs=
p;  790  Ivy =
Kockelkorn &nbs=
p;           Achil=
les-TOP      =
;    2000  =
;   11e PMA  &n=
bsp;     6:06&n=
bsp; 12,295    =
 4:52 
   12 &nbs=
p;  793  Yael Beaujean  =
            A=
V Caesar     &nbs=
p;       2000     12e PMA        6:15  12,000 =
;    5:00 
   13 &nbs=
p;  789  Moon=
 Crützen &n=
bsp;            =
; Achilles-TOP   &nb=
sp;      2000     13e PMA=
        6:24  11,719 &nbs=
p;   5:07 
   14 &nbs=
p;  794  Flore Voogd  &nb=
sp;            =
 AV Caesar    &=
nbsp;        2000     14e PMA        6:25  11,688     5:08 
   15 &nbs=
p;  782  Esther Voncken  &=
nbsp;          AV Caesa=
r       =
;      1999     15e PMA&n=
bsp;       6:30  11,538  =
   5:12 
   16 &nbs=
p;  779  Ankie Habets  &n=
bsp;            AV Caesar     =
        1999     16e PMA        6:36  11,364=
     5:16 
   17 &nbs=
p;  776  Manon Lutt  &nbs=
p;            &=
nbsp; AV Caesar   &n=
bsp;         2000     17e PMA        6:46  11,084     5:24 
=
   18&nb=
sp;   778  Eline Demandt         =
;     AV Caesar             2000     1=
8e PMA      =
  6:47  11,057   &nbs=
p; 5:25 
 
 
 
 
=
 
 
         46STE R=
ABOBANK PARKSTAD LIMBURG EURODE ABDIJCROSS
       &nbs=
p;            &=
nbsp;   UITSLAGENLIJST - 850M PMB
        &nbs=
p;            &=
nbsp;           &nbs=
p;            &=
nbsp;      
 
Plts   StNr   Naam     &nbs=
p;      &n=
bsp;          Vere=
niging/Woonplts  =
 GbJr  Uitsl  <=
span
class=3DSpellE>Categ  &nb=
sp;   Tijd  <=
span
class=3DGramE>Km/Uur  T=
ijd/Km
-----  -----<=
span style=3D'mso-spacerun:yes'>  -------------------------  --------------------  ----&n=
bsp; ------ -----  ----=
----  ------  -=
------
    1    429  Kaddy Stevelmans        &nb=
sp;  AVON   &nb=
sp;            =
  2001    =
  1e PMB   &nbs=
p;    3:17  15,533   &nbs=
p; 3:51 
 &nb=
sp;  2    =
428  Nina van Diepen =
;           AV Hera  &nbs=
p;            2001      2e PMB      =
;  3:18  15,455   &nbs=
p; 3:52 
 &nb=
sp;  3    =
434  Fleur Baart        &=
nbsp;       ATOS Amsterdam        200=
1      3e =
PMB      &nb=
sp; 3:19  15,377     3:54 
    4    436  Suzanne Groenen =
;           ATLA <=
span
class=3DSpellE>Lanaken (BEL) &=
nbsp;  2001   &=
nbsp;  4e PMB   =
;     3:20 =
; 15,300   &nbs=
p; 3:55 
 &nb=
sp;  5    437  Noor Wishaupt  =
            A=
V Caesar     &nbs=
p;       2001      5e PMB        3:24  15,000=
     4:00 
    6    427  Tess Vluggen  &=
nbsp;           &nbs=
p;Atletiek Maastricht   <=
/span>2001      <=
/span>6e PMB     =
   3:27  14,783   &nbs=
p; 4:03 
 &nb=
sp;  7    =
426  Emma Wassenberg       &nb=
sp;    Achilles-TOP &n=
bsp;        2001      7e PMB        3:28  14,712   &nbs=
p; 4:04 
 &nb=
sp;  8    =
435  Fatima Diallo         =
;     AVON =
;            &n=
bsp;    2001 &n=
bsp;    8e PMB =
       3:30  14,571   &nbs=
p; 4:07 
 &nb=
sp;  9    =
431  Lisa Decker  &n=
bsp;            =
; Achilles-TOP &n=
bsp;        2001      9e PMB        3:33  14,366   &nbs=
p; 4:10 
 &nb=
sp; 10    433  Kimberly van Wijngaarden   Achilles-TOP &n=
bsp;        2001     10e PMB        3:35  14,233   &nbs=
p; 4:12 
 &nb=
sp; 11    432  Elina Feierabend &nbs=
p;         Achilles-TOP        =
;  2001    =
; 11e PMB    &n=
bsp;   3:37  =
14,101     4:15=
 
   12&nb=
sp;   430  Sa=
nne Dekker     &n=
bsp;         Achilles-TOP &n=
bsp;        2001     12e PMB        3:42  13,784   &nbs=
p; 4:21 
 
 
 
 
       &n=
bsp;     46STE RABOBANK PARKSTAD LIMBURG EURODE =
ABDIJCROSS
&nb=
sp;            =
            U=
ITSLAGENLIJST - 850M PMC
&nb=
sp;            =
            &nb=
sp;            =
            &nb=
sp; 
 
Plts   StNr   Naam     &nbs=
p;            &=
nbsp;    Vereniging/Woonplts  =
 GbJr  Uitsl  <=
span
class=3DSpellE>Categ  &nb=
sp;   Tijd  <=
span
class=3DGramE>Km/Uur  T=
ijd/Km
-----  -----  -------------------------  --=
------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1 &nbs=
p;  404  Chayenna Rouschop  =
        AVON          &nb=
sp;       2002      1e PMC        3:31  14,502     4:08 
    2    401  Milou Dorschu   =
           AV=
 Caesar      =
;       2002      2e PMC        3:50  13,304   &nbs=
p; 4:30 
 &nb=
sp;  3    =
406  Donna Vanwersch  =
;          Achilles Top &n=
bsp;        2002      3e PMC        3:54  13,077   &nbs=
p; 4:35 
 &nb=
sp;  4    =
408  E. V=
oogd      &n=
bsp;            AV Caesar     =
        2002      4e PMC        3:58  12,857   &nbs=
p; 4:40 
 &nb=
sp;  5    =
403  Merel Voncken  &=
nbsp;           AV=
 Caesar      =
;       2002      5e PMC        4:01  12,697   &nbs=
p; 4:43 
 &nb=
sp;  6    =
407  Lynn Pelzer         &n=
bsp;      Achilles Top &n=
bsp;        2002      6e PMC        4:04  12,541     4:47 
    7    405  Milou Dormans         =
;     AV Caesar=
             2003      7e PMC     &=
nbsp;  4:12  12,143   &nbs=
p; 4:56 
 
 
 
 
=
 
 
    46STE RABOBANK PARKSTAD LIMBURG EUROD=
E ABDIJCROSS
&=
nbsp;           &nbs=
p;            UITSLAGENLIJST - 850M PJC
&=
nbsp;           &nbs=
p;             =
      =
;            &n=
bsp;         
 
Plts   StNr   Naam     &nbs=
p;            &=
nbsp;    Vereniging/Woonplts  =
 GbJr  Uitsl  <=
span
class=3DSpellE>Categ  &nb=
sp;   Tijd  <=
span
class=3DGramE>Km/Uur  T=
ijd/Km
-----  -----<=
span style=3D'mso-spacerun:yes'>  -------------------------  --------------------  ----&n=
bsp; ------ -----  ----=
----  ------  -=
------
    1    679  Luca van Diepen =
;           Hera  &nbs=
p;            &=
nbsp;  2003   &=
nbsp;  1e PJC   =
;     3:12 =
; 15,937   &nbs=
p; 3:45 
 &nb=
sp;  2    =
680  Thomas Odekerken       &n=
bsp;   AVON  &n=
bsp;            =
;   2002   =
;   2e PJC  &nb=
sp;     3:22&nb=
sp; 15,149   &nbs=
p; 3:57 
 &nb=
sp;  3    686  Florian Andres&nbs=
p;            LC Herzogenrath (GER&nb=
sp; 2003    &nb=
sp; 3e PJC    &=
nbsp;   3:23  15,074     3:5=
8 
    4    684  Quinten van Ommen&nb=
sp;         Achilles-TOP &n=
bsp;        2002      4e PJC        3:25  14,927   &nbs=
p; 4:01 
 &nb=
sp;  5    =
681  Jay Cornelissen        &nbs=
p;   STB   =
;            &n=
bsp;   2002  &n=
bsp;   5e PJC   =
;     3:40=
  13,909   &nbs=
p; 4:18 
 &nb=
sp;  6    676  Wouter Nijland  &=
nbsp;          Achilles=
-TOP      &n=
bsp;   2002  &n=
bsp;   6e PJC  =
      3:41=
  13,846   &nbs=
p; 4:20 
    7 =
;   683  Laurence Feierabend &nbs=
p;      Achilles-TOP          200=
2      7e =
PJC      &nb=
sp; 3:47  13,480     4:27 <=
/span>
    8 &nbs=
p;  685  Mart=
 Scholtes  =
            A=
chilles-TOP     &=
nbsp;    2002 &=
nbsp;    8e PJC =
;       3:59  12,803  &nb=
sp;  4:41 
    9 =
;   688  Noah=
 Faber      =
           Achille=
s Top      &=
nbsp;   2002  &=
nbsp;   9e PJC  =
;      4:03  12,593   &nb=
sp; 4:45 
   10&nb=
sp;   687  Je=
sse Kuijpers  =
           AV Caes=
ar      &nbs=
p;      2002     10e PJC&=
nbsp;       4:10  12,240   &nbs=
p; 4:54 
 &nb=
sp; 11    677  Nick Vorstenbosch &n=
bsp;        AV Caesar         =
;    2002  =
;   11e PJC  &n=
bsp;     4:24&n=
bsp; 11,591   &nbs=
p; 5:10 
 &nb=
sp; 12    682  Tom =
Ramakers  =
             Achilles-TOP    &=
nbsp;     2004&=
nbsp;    12e PJC&nbs=
p;       4:34  11,168  &n=
bsp;  5:22