Uitslagen Clubkampioenschappen BCD-junio

28-09-2014

Jongens pupillen C
Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
968 Stijn Pelzer mini 2008 8.43 2.41.02 2.60 12.24 907 ptn
967 Roman Koolen 2006 7.95 2.55.60 2.13 13.49 829 ptn
394 Max Hofman mini 2007 8.55 2.50.48 2.27 8.59 695 ptn
965 Luca Bodelier mini 2008 9.09 2.58.62 2.32 9.73 611 ptn
637 Merijn Bond mini 2007 8.81 2.58.60 2.00 9.56 582 ptn
Meisjes pupillen C
Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
979 Meike Bliek 2006 7.68 2.16.18 2.98 16.75 1365 ptn
980 Eva Eijkenboom 2006 8.23 2.55.47 2.19 10.11 734 ptn
Jongens pupillen B
Stnr Naam geb 40m 1000m Verspringen Balwerpen ptn
963 Lasse Maas 2005 7.53 4.00.03 2.97 14.04 1395 ptn
962 Luca Broers 2005 7.77 4.13.91 2.90 15.31 1295 ptn
964 Siske Thewissen 2005 7.41 dnf 2.98 16.54 1046 ptn
Meisjes pupillen B
Stnr Naam geb 40m 1000m Verspringen Balwerpen ptn
974 Luna Bodelier 2005 7.45 4.02.39 2.94 14.48 1400 ptn
978 Maureen Mols 2005 7.86 4.15.97 2.83 13.58 1227 ptn
976 Martine Herberichs 2005 7.99 4.47.36 2.98 10.20 1054 ptn
975 Floortje Eijkmans 2005 8.36 4.28.36 2.53 13.86 1039 ptn
977 Andrea Laven 2005 7.93 4.47.40 2.40 12.65 995 ptn
Jongens pupillen A
Stnr Naam geb 60m 1000m Verspringen Hoogspringen ptn
960 Tom Schmit 2004 9.51 4.01.68 3.95 1.25 1998 ptn
958 Kevin Smaling 2003 9.58 4.26.31 3.85 1.20 1823 ptn
950 Sam Eijkenboom 2003 10.42 4.07.47 3.15 1.05 1523 ptn
956 Liam Hazelhoff Heeres 2003 10.17 5.02.96 3.57 1.05 1438 ptn
959 Lucas Koolen 2004 9.92 4.34.63 3.27 0.95 1437 ptn
961 Max Timmermans 2004 11.35 3.45.80 3.07 0.00 1114 ptn
957 Marwan Kraussen 2003 13.28 6.02.00 2.35 0.80 509 ptn
Meisjes pupillen A
Stnr Naam geb 60m 1000m Verspringen Hoogspringen ptn
973 Carlijn Mols 2004 9.59 3.38.51 3.74 1.25 2064 ptn
971 Fleur Hamers 2003 9.50 3.51.64 3.66 1.15 1917 ptn
969 Britney Eijkmans 2003 10.35 4.20.83 3.35 1.15 1589 ptn
972 Leentje Thewissen 2003 9.69 4.32.09 3.20 1.05 1543 ptn
393 Jente Hofman 2004 11.09 4.40.32 2.94 1.05 1261 ptn
Jongens junioren D
Stnr Naam geb 80m 600m Verspringen Kogelstoten ptn
984 Quinten van Ommen 2002 11.16 1.47.58 4.76 7.10 2116 ptn
982 Rune van Duren 2002 11.79 2.20.24 4.38 7.31 1606 ptn
983 Matthijs van der Meulen 2002 12.32 2.26.56 3.78 7.26 1361 ptn
Meisjes junioren D
Stnr Naam geb 60m 600m Verspringen Kogelstoten ptn
990 Minke Bisschops 2002 8.75 2.01.92 4.08 7.86 1850 ptn
648 Lily Wigglesworth 2001 9.13 2.23.92 4.01 8.95 1618 ptn
989 Melissa Uranka 2001 9.38 2.16.33 4.09 5.28 1441 ptn
991 Anke Mols 2002 10.01 2.18.05 3.97 7.58 1437 ptn
649 Marit Nellessen 2002 9.80 2.20.48 3.53 6.52 1301 ptn
987 Lisa Dekker 2001 10.62 2.19.88 2.98 7.58 1135 ptn
988 Sanne Dekker 2001 11.23 2.20.31 2.83 6.44 959 ptn
Jongens junioren C
Stnr Naam geb 100m 600m Verspringen Kogelstoten ptn
647 Jelle Schurer 2000 13.36 1.58.54 4.35 9.38 2040 ptn
Meisjes junioren C
Stnr Naam geb 80m 600m Verspringen Kogelstoten ptn
985 Sismée Tiggeloven 1999 10.56 1.53.62 5.25 9.32 2353 ptn
986 Mirthe Hamers 2000 11.85 2.04.40 3.81 7.27 1628 ptn
Jongens junioren B
Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten ptn
993 Luc Vilain 1998 12.99 2.20.29 4.18 7.49 1266 ptn
992 Tom Reep 1997 15.00 2.25.61 3.58 6.65 661 ptn