Uitslagenlijst 36ste Decathlon Stadsloop

Kerkrade - Zondag 18 oktober 2015

 

MPC, 1 KM T/M 11 JR

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Emma Aarts

2007

Atletiek Maastricht

4:19

 

2

Ramona van Lent

2007

Mijnsheerenland

4:27

 

3

Kiara Sluijpers

2007

AVON

4:33

 

4

Kira Kanditt

2008

OSC Waldniel

4:35

 

5

Amina Dillmann

2007

Achilles-Top

4:35

 

6

Dunya Ait Mellouk

2008

STB

4:48

 

7

Sofie Deumens

2009

Heerlen

5:10

 

8

Cloe Schroijen

2008

AVON

5:17

 

9

Daphne Erens

2007

STB

5:43

 

10

Tess Schunans

2009

Landgraaf

5:47

 

11

Zarah Vrinzen

2007

St Ursule

5:53

 

12

Laura Sluijpers

2009

AVON

6:11

 

 

JPC, 1 KM T/M 11 JR

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Karsten Debets

2008

Hoensbroek

3:55

 

2

Jelle Snijders

2007

Schinveld

4:29

 

3

Biek Michorius

2008

STB

4:30

 

4

Stijn Pelzer

2007

Achilles-Top

4:34

 

5

Devine Janssen

2008

Kerkrade

4:38

 

6

Max Hofman

2007

Achilles-Top

4:40

 

7

Siem Latour

2008

STB

4:48

 

8

Daan Berends

2008

STB

4:57

 

9

Torben Backhaus

2009

Herzogenrath

5:30

 

10

Ricco Beckers

2009

STB

5:37

 

 

MPB, 1 KM T/M 11 JR

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Maartje Vervuren

2006

STB

4:18

 

2

Meike Bliek

2006

Achilles-Top

4:20

 

3

Shania van Es

2006

Achilles-Top

4:52

 

4

Sien Michorius

2006

STB

5:03

 

5

Luca Bodelier

2008

Kerkrade

5:16

 

6

Anne Bruininks

2006

STB

5:17

 

7

Dewi van Hulten

2006

Achilles-Top

5:40

 

8

Cato Wetzels

2006

Achilles-Top

5:45

 

9

Zoë Jung

2006

STB

6:22

 

 

JPB, 1 KM T/M 11 JR

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Paul Kuijpers

2006

AVON

4:02

 

2

Django Schroijen

2006

AVON

4:06

 

3

Quinn Latour

2006

STB

4:14

 

4

Lavigno Janssen

2006

Kerkrade

4:19

 

5

Noah Ramakers

2006

Bocholtz

4:24

 

6

Merijn Koeken

2006

Heerlen

4:25

 

7

Dimitri Jung

2006

Landgraaf

4:37

 

8

Tom Theunissen

2006

STB

4:38

 

 

MPA, 1 KM T/M 11 JR

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Tess Goessens

2004

Caesar

3:55

 

2

Sterre Knoben

2005

STB

4:06

 

3

Imke Hoogeboom

2004

STB

4:09

 

4

Luna Bodelier

2005

Achilles-Top

4:12

 

5

Hannah Kling

2005

AVON

4:18

 

6

Anne Paulssen

2005

STB

4:21

 

7

Maureen Mols

2005

Achilles-Top

4:21

 

8

Jente Hofman

2004

Achilles-Top

4:22

 

9

Teuntje Wetzels

2004

Achilles-Top

4:23

 

10

Anna Coerver

2004

STB

4:24

 

11

Fenne Driessen

2005

Achilles-Top

4:35

 

12

Audrey Reijnen

2004

STB

4:35

 

13

Kyra Hoogeboom

2005

STB

5:10

 

14

Andrea Laven

2005

Achilles-Top

5:11

 

15

Martine Herberichs

2005

Achilles-Top

5:13

 

16

Liv Steinbusch

2005

Achilles-Top

5:13

 

 

JPA, 1 KM T/M 11 JR

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Falco Aarts

2004

Atletiek Maastricht

3:31

 

2

Noah Vrinzen

2004

Ursula

3:53

 

3

Lasse Maas

2005

Achilles-Top

4:17

 

4

Finn Kanditt

2005

OSC Waldniel

4:25

 

5

Luciano Crijns

2005

STB

4:33

 

6

Filip Hoeppertz

2005

Kerkrade

4:36

 

7

Luca Broers

2005

Achilles-Top

4:39

 

8

Levi Slangen

2004

Achilles-Top

4:51

 

9

Ryan Herberichs

2005

Kerkrade

4:59

 

10

Mylan Ligter

2005

Achilles-Top

5:15

 

 

MD, 1 KM 12-15 JR

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Donna Vanwersch

2002

Achilles-Top

3:38

 

2

Kirsten Maes

2002

Unitas

3:46

 

3

Jasmijn Gielen

2002

Unitas

3:48

 

4

Shenshley Angela

2002

Beroepscollege Parkstad Limburg Locatie

3:52

 

5

Sica Verwasch

2003

STB

3:52

 

6

Fleur Hamers

2003

Achilles-Top

3:56

 

7

Chayenna Rauchop

2002

Heerlen

4:00

 

8

Floor Vervuren

2003

STB

4:06

 

9

Jill Reijnen

2003

STB

4:14

 

10

Sydney Lamers

2002

Beroepscollege Parkstad Limburg Locatie

4:30

 

11

Yoëlle Voncken

2002

Beroepscollege Parkstad Limburg Locatie

4:31

 

12

Alexandra Liedtke

2002

Beroepscollege Parkstad Limburg Locatie

5:08

 

13

Selena Keser

2002

Beroepscollege Parkstad Limburg Locatie

5:17

 

14

Ana Tomka

2003

Beroepscollege Parkstad Limburg Locatie

5:20

 

15

Regina Laven

2002

Beroepscollege Parkstad Limburg Locatie

5:31

 

16

Bente Hahn

2003

Beroepscollege Parkstad Limburg Locatie

5:37

 

17

Britt Maurmair

2002

Beroepscollege Parkstad Limburg Locatie

6:23

 

18

Shania Claassens

2002

Beroepscollege Parkstad Limburg Locatie

6:30

 

 

JD, 1 KM 12-15 JR

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Sylvio Mulders

2002

Achilles-Top

3:25

 

2

Raf Baerveldt

2003

AVON

3:33

 

3

Levin Jonkman

2002

Beroepscollege Parkstad Limburg Locatie

3:41

 

4

Ricardo Visseren

2003

Caesar

3:42

 

5

Duncan Didden

2003

Beroepscollege Parkstad Limburg Locatie

3:46

 

6

Remco Koeken

2003

Heerlen

4:15

 

7

Levon Mnoyan

2002

Beroepscollege Parkstad Limburg Locatie

4:27

 

8

Kyle Herberichs

2002

Beroepscollege Parkstad Limburg Locatie

4:50

 

9

Alexandros Kotsias

2003

Beroepscollege Parkstad Limburg Locatie

4:57

 

10

Glenn Deguelle

2002

Beroepscollege Parkstad Limburg Locatie

5:01

 

 

MC, 1 KM 12-15 JR

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Esmee Ernes

2000

Unitas

3:33

 

2

Nina Schlösser

2000

SV RW Schlafhorst

3:38

 

3

Paula Schlösser

2001

SV RW Schlafhorst

3:44

 

4

Hannah Cranen

2000

Atletiek Leudal

3:46

 

5

Lyenne Welters

2000

Unitas

3:56

 

6

Britney Roelands

2000

Heerlen

4:08

 

7

Sanne Dekker

2001

Achilles-Top

4:15

 

8

Lisa Dekker

2001

Achilles-Top

4:16

 

9

Imke Erens

2000

STB

4:25

 

10

Veronique Buring

2001

Beroepscollege Parkstad Limburg Locatie

4:27

 

11

Seren Djallo

2001

Beroepscollege Parkstad Limburg Locatie

4:46

 

12

Naomi Wetzelaer

2001

Beroepscollege Parkstad Limburg Locatie

5:17

 

13

Rachel Thomassen

2001

Beroepscollege Parkstad Limburg Locatie

5:28

 

 

JC, 1 KM 12-15 JR

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Chris Vondenhoff

2001

Beroepscollege Parkstad Limburg Locatie

3:23

 

2

Karim El Hanchaoui

2000

Beroepscollege Parkstad Limburg Locatie

3:27

 

3

Jop Scheren

2000

Achilles-Top

3:29

 

4

Sayen Hamers

2001

Beroepscollege Parkstad Limburg Locatie

3:37

 

5

Tom Roelofsen

2001

Beroepscollege Parkstad Limburg Locatie

3:41

 

6

Jerom Janssen

2000

Beroepscollege Parkstad Limburg Locatie

4:23

 

 

MB, 5 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Cathelijne Kam

2000

AVON

21:29

 

2

Isabel Andriessen

1998

Achilles-Top

22:09

 

3

Melissa Visseren

1999

Caesar

23:17

 

4

Floor Driessen

2001

Lopers Company

23:51

 

5

Hannah Farry

1999

STAP

29:43

 

6

Chelsea Peeters

1999

N/A

39:19

 

 

JB, 5 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Thymon Houben

1998

Unitas

17:03

 

2

Luc Vilain

1998

Achilles-Top

17:47

 

3

Giel van Asten

1998

Atletiek Maastricht

17:57

 

4

Niels van Herwijnen

1999

Caesar

18:03

 

5

Jelle Graat

1998

Unitas

18:33

 

6

Koen Frenken

1999

Landgraaf

18:35

 

7

Keanu Didden

2000

Kerkrade

18:41

 

8

Ruben van Herik

1998

Unitas

19:05

 

9

Bram Erens

2000

Landgraaf

21:29

 

10

Yassin Zaizoune

1999

Kerkrade

21:55

 

11

Nick Meurers

1999

Achilles-Top

27:28

 

 

MA, 5 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Inge Duijsings

1997

Caesar

22:08

 

2

Evi Paulussen

1997

Caesar

22:24

 

 

JA, 5 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Maarten Plaum

1996

Unitas

16:51

 

2

Rowan Beun

1997

Unitas

19:28

 

3

Bas Nas

1996

VHT Brunssum

21:49

 

4

Callum Farry

1997

STAP

23:16

 

 

MSEN, 5 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Arne Agten

1995

Vabco Mol

15:29

 

2

Huruy Gebregerigs

1992

Unitas

15:40

 

3

Piet Crommen

1983

Bilzen

16:16

 

4

Roger Heiligers

1977

Caesar

16:33

 

5

Patrick Deumens

1981

Heerlen

16:46

 

6

Max Bemelmans

1982

Rekem

16:54

 

7

Rola Deumens

1979

Brussel

17:36

 

8

Roberto Eno

1977

ADD Kortessem

18:17

 

9

Tommy Weck

1984

Lopers Company

18:26

 

10

Rik Schulpen

1982

Sittard

18:29

 

11

Deafvon Frenken

1994

Unitas

18:39

 

12

Jurjen Knarren

1983

AVON

18:39

 

13

Lars Schopen

1989

Nijmegen

18:43

 

14

Bas Debets

1992

Mheer

18:46

 

15

Rob Post

1976

Landgraaf

18:56

 

16

Cedric de Cock

1986

Sittard

20:48

 

17

Niels Hermans

1986

Zuyd Hogeschool 1

21:02

 

18

Lesley Basten

1988

Hoensbroek

21:12

 

19

Bram Defeche

1978

TV4 kids

21:15

 

20

Niels Lejeune

1995

Landgraaf

21:24

 

21

Tim Roks

1984

STB

21:27

 

22

Daniel Smirnov

1988

STB

21:51

 

23

Rudi Schellings

1987

Zuyderland

22:07

 

24

Simon Palm

1989

Heerlen

22:15

 

25

Sascha Forster

1981

Sittard

22:48

 

26

Frank Opdorp

1985

Zuyderland

23:08

 

27

Bas Raaijmakers

1988

Ubach-Palenberg

23:10

 

28

Marci Grefen

1979

N/A

23:15

 

29

Alex Gelissen

1978

AVON

23:22

 

30

Jay Jansen

1987

Heerlen

23:24

 

31

Adil Rajab

1978

Media Markt 1

23:41

 

32

Jeffrey Osigna

1989

Media Markt 1

24:42

 

33

Rene Pucknat

1979

Eygelshoven

24:52

 

34

Sandor Jeeninga

1991

Media Markt 2

25:42

 

35

Adnan Delic

1993

Media Markt 1

25:46

 

36

Rick Bruinsma

1984

Schinveld

26:05

 

37

Roger van Ewijk

1985

Media Markt 2

26:12

 

38

Danny Hoppener

1983

Schinveld

27:05

 

39

Bram Janssen

1994

Landgraaf

27:18

 

40

Andreas Mockel

1990

Tudderen

27:21

 

41

Richard Gulpers

1988

Simpelveld

27:26

 

42

Christian Brokenhoff

1978

STB

27:39

 

43

Ruud Romgens

1981

Media Markt 2

27:49

 

44

Sven Bindels

1991

VHT Brunssum

27:52

 

45

Tom Decker

1987

Media Markt 2

27:59

 

46

Bram Amkreutz

1988

Heerlen

28:02

 

47

Bert Gielen

1981

Heerlen

28:17

 

48

Roy van den Broek

1985

Kerkrade

28:50

 

49

Eric Smeets

1980

Kerkrade

29:02

 

50

Serge Janssen

1977

Zuyderland

29:27

 

51

John Huisman

1987

Kerkrade

30:17

 

52

Howard Engelen

1977

Kerkrade

31:36

 

53

Lars Curfs

1984

Kerkrade

33:04

 

54

Geert Haeren

1986

Landgraaf

35:48

 

 

VSEN, 5 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Aria Schouten

1993

Vabco Mol

18:27

 

2

Esther Schouten

1993

Vabco Mol

18:28

 

3

Claudia Leschnik

1981

Herzogenrath

18:36

 

4

Ellis Jacobs

1984

Lopers Company

18:55

 

5

Linda Verkoeijen

1995

Unitas

19:30

 

6

Sharon Trienes

1993

Unitas

20:25

 

7

Myrthe Meex

1983

Achilles-Top

20:30

 

8

Katja Kanditt

1977

OSC Waldniel

21:11

 

9

Gwen Ketting

1993

Caesar

21:58

 

10

Lieke Lafleur

1991

Breukelen Ut

22:19

 

11

Monique Slot

1985

STAP

23:16

 

12

Els Rovers

1986

Lopers Company

23:28

 

13

Brigitte Ramakers

1986

Kerkrade

23:49

 

14

Melanie Scheuller

1981

Achilles-Top

23:58

 

15

Simone Schoonbroodt

1987

Valkenburg

24:14

 

16

Myrthe Leunissen

1988

Zuyd Hogeschool 1

24:27

 

17

Fenna Hansson

1983

Zuyderland

25:00

 

18

Kylie Evertz

1989

Kerkrade

25:07

 

19

Carolien Dekker

1988

Heerlen

25:13

 

20

Melissa Essers

1991

Kerkrade

25:13

 

21

Whitney Evertz

1991

Kerkrade

25:31

 

22

Petra Helms

1982

Landgraaf

26:00

 

23

Joelle Martens

1992

Media Markt 1

26:02

 

24

Joyce Hellenbrand

1979

Zuyd Hogeschool 1

26:09

 

25

Inez Curfs

1985

Kerkrade

26:24

 

26

Janet Voogel

1976

Schinveld

26:33

 

27

Nathalie Ramakers

1980

Achilles-Top

26:35

 

28

Karolina Renckens

1987

Heerlen

26:48

 

29

Mandy Gabriël

1985

AVON

26:53

 

30

Melanie Mommertz

1978

Kerkrade

27:13

 

31

Krista Jansen

1983

STB

27:22

 

32

Ellemieke Nas

1979

Maastricht

28:10

 

33

Lieke Amkreutz

1984

Heerlen

28:29

 

34

Marlou Keren

1987

Landgraaf

28:32

 

35

Tonie Woudenberg-Haarbosc

1979

Heerlen

29:05

 

36

Yvette Savelberg

1987

Zuyderland

29:13

 

37

Nadine Langen

1981

Kerkrade

29:26

 

38

Serena Grover

1988

TV4 kids

29:35

 

39

Marlie Notermans

1977

Heerlen

30:03

 

40

Sabine Berentsen

1981

AVON

30:12

 

41

Alice Schumans

1980

Landgraaf

30:14

 

42

Wendy Pucknat

1979

Eygelshoven

30:17

 

43

Margreet Feijten

1982

Arensgenhout

30:32

 

44

Danielle den Hartog

1977

Nieuwstadt

30:37

 

45

Jolanda Deelstra

1979

Zuyderland

30:48

 

46

Isabelle Ploumen

1982

Simpelveld

30:59

 

47

Laila Potolivo

1978

Media Markt 2

31:43

 

48

Sabine van der Ploeg

1980

Kerkrade

32:14

 

49

Rachel van der Meer

1985

Heerlen

35:34

 

 

M40, 5 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Marco Debets

1974

Lopers Company

16:20

 

2

Iwan Theunissen

1972

Lopers Company

16:23

 

3

Eddy Vandeputte

1971

Malmedy

16:32

 

4

Marcel Esser

1973

Heerlen

18:34

 

5

Pascal Bazuin

1972

Heerlen

18:51

 

6

Dennis Lymandt

1974

STB

18:58

 

7

Perry Ubachs

1971

Media Markt 1

19:09

 

8

Maurice Cleven

1975

Zuyderland

19:28

 

9

Saul de Jongh

1974

Sittard

20:48

 

10

Ron Lauterfeld

1971

Simpelveld

21:21

 

11

Guido Schurmann

1973

Bocholtz

21:30

 

12

Bas Mols

1971

Zuyderland

21:34

 

13

Leon Jaminon

1974

Achilles-Top

21:37

 

14

Norbert Ramakers

1973

Bocholtz

21:59

 

15

Ed Frehen

1974

STB

22:03

 

16

Bram Ruiters

1974

Jongen BV

22:16

 

17

Bart Handels

1974

Zuyderland

23:25

 

18

Maurice Hensgens

1973

Jongen BV

23:58

 

19

Mustafa Zaizoune

1971

Kerkrade

26:07

 

20

Dennis Heemskerk

1972

AVON

26:34

 

21

Peter Koeken

1972

Heerlen

26:57

 

22

Kasper Kapel

1975

Selfkant

27:03

 

23

Stefan Baum

1974

Roermond

30:07

 

24

Rob Steinschuld

1974

TV4 kids

30:18

 

 

V40, 5 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Lisbeth Evers

1972

Atletiek Maastricht

21:19

 

2

Kerensa Kuijpers

1971

Kerkrade

23:52

 

3

Chantalle Koeken-v Boekel

1974

Heerlen

24:55

 

4

Carola Baburek

1975

Achilles-Top

25:37

 

5

Daphne Rober

1971

Achilles-Top

25:58

 

6

Kelly Heffels

1974

Achilles-Top

26:03

 

7

Nicole Herberichs-Angerer

1971

Achilles-Top

26:10

 

8

Silke Kruger

1973

Heerlen

27:21

 

9

Angelique Thomas

1972

Zuyderland

28:03

 

10

Natascha Lymandt

1973

ZZP-Runners

28:46

 

11

Jolanda Willems

1972

Heerlen

29:15

 

12

Jhm Knops Hendriks

1971

Voerendaal

29:28

 

13

Olga Severens

1975

Heerlen

29:39

 

14

Lilian Steinschuld

1975

TV4 kids

30:18

 

15

Deborah Bekkers

1974

Simpelveld

31:53

 

16

Peggy Debets

1975

Kerkrade

32:13

 

17

Edith Laven

1971

Kerkrade

33:34

 

18

Donna Kusters

1975

Landgraaf

34:05

 

19

Francien Mertens

1973

STAP

34:05

 

 

M45, 5 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Bert Verboort

1970

Caesar

18:02

 

2

Marcel van Herwijnen

1966

Elsloo Lb

19:52

 

3

Emile Hamers

1968

Zuyderland

20:21

 

4

Ron Jacobs

1966

Zuyderland

20:47

 

5

Maurice Hellenbrand

1969

Zuyd Hogeschool 1

22:13

 

6

Maurice Paulussen

1966

Caesar

22:26

 

7

Barry Knip

1969

Nieuwstadt

22:39

 

8

Jos Erens

1970

Zuyderland

22:53

 

9

Cor van Haaren

1966

STB

23:55

 

10

Leon Walraven

1966

Sweikhuizen

24:24

 

11

Luc Spiegels

1970

Taxandria Atletiek

24:26

 

12

Robert Janssen

1967

Beek

24:49

 

13

Guido Pelzer

1966

Zuyd Hogeschool 1

25:00

 

14

Frank Kerkhoffs

1967

Zuyderland

27:48

 

15

Raymond van Loorbeek

1966

Kerkrade

28:02

 

16

Leon Vonhögen

1967

Brunssum

28:27

 

17

Rob Derks

1969

Schinveld

28:30

 

18

Peter Kok

1970

Media Markt 1

29:05

 

19

Geert Jan van Saanen

1970

Achilles-Top

30:43

 

 

V45, 5 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Iris Tucherhagen

1969

Herzogenrath

23:31

 

2

Gaby Kerkhoffs

1968

Zuyderland

25:04

 

3

Angelique Smits

1970

Landgraaf

29:13

 

4

Esther Delarue

1968

Zuyderland

29:42

 

5

Karen Farry

1967

STAP

29:43

 

6

Chantal Derks

1970

Achilles-Top

29:50

 

7

Karin de Bie

1967

Zuyderland

30:27

 

8

Marjan Schroijen

1970

Zuyderland

30:40

 

9

Monique Pakbeers

1968

Kerkrade

34:28

 

 

M50, 5 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Hub Kurvers

1961

Lopers Company

16:59

 

2

Jean-Pierre Dieteren

1965

Caesar

18:03

 

3

Frans Hool

1965

Lopers Company

18:39

 

4

John Nelissen

1965

Caesar

18:50

 

5

Johan Hamans

1965

Zuyderland

21:23

 

6

Maurice Quaedackers

1964

Jongen BV

23:59

 

7

Helmut Theves

1963

DLC Aachen

24:04

 

8

Ramon van Ommen

1965

Achilles-Top

24:09

 

9

Cor Koreman

1962

Achilles-Top

25:57

 

10

Jos Kousen

1961

Achilles-Top

26:30

 

11

Rene Vanwersch

1963

Kerkrade

26:45

 

12

Rob Zimny

1961

Heerlen

26:53

 

13

William Willems

1963

Heerlen

27:01

 

14

Ger Cilissen

1964

Born

27:11

 

15

Karlo Habets

1965

Kerkrade

29:39

 

16

Andre de Bie

1962

Heerlen

30:25

 

17

Paul Lemmens

1964

Kerkrade

31:36

 

 

V50, 5 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Nicolle Reintjes

1963

Caesar

27:38

 

2

Ans Schmitz

1962

Achilles-Top

28:16

 

3

Jeannie Otten

1962

Zuyderland

29:23

 

4

Mia Cilissen

1964

Born

30:02

 

5

Wilma Janssen

1961

Achilles-Top

30:08

 

6

Jenny Matthijsse

1964

Zuyderland

31:01

 

7

Anjo Dohmen

1963

Achilles-Top

31:54

 

8

Nicole Meurers

1963

Achilles-Top

31:56

 

9

Dina Mommertz

1963

Haarlem

32:35

 

10

Bianca de Winter

1964

STB

33:26

 

11

Liz Hayward

1963

Burgess Hill

34:17

 

 

M55, 5 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Wil Pepels

1958

Caesar

18:30

 

2

Marcel de Veen

1956

Lopers Company

20:27

 

3

Ger Arnoldussen

1958

Heerlen

21:42

 

4

Volker Kraus

1959

Herzogenrath

21:45

 

5

Rene Matthijsse

1959

Landgraaf

23:32

 

6

Harry Driessen

1956

Lopers Company

23:51

 

7

Han Gehlen

1959

Simpelveld

24:04

 

8

Paul Thissen

1958

Zuyd Hogeschool 1

24:40

 

9

Frenk Raaijmakers

1960

Achilles-Top

24:55

 

10

Harrie Theeuwen

1956

Achilles-Top

25:15

 

11

Herman Debets

1956

Mheer

25:52

 

12

Jack Zautsen

1960

Achilles-Top

26:11

 

13

Jos Wanten

1959

Achilles-Top

28:47

 

14

Ferry Mertens

1957

Jongen BV

29:01

 

15

Ab Hollanders

1960

Zuyderland

29:49

 

 

V55, 5 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Hedwig Kunkels

1959

Zuyderland

27:24

 

2

Marian Evertz

1959

Kerkrade

28:48

 

3

Petra Smeets

1957

Zuyderland

29:18

 

4

Petra Geurst

1958

Voerendaal

32:10

 

 

M60, 5 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Arno Helgers

1952

Zuyderland

22:31

 

2

Leo Jagers

1952

Landgraaf

23:50

 

3

Guus Stauvermann

1953

Zuyderland

24:27

 

4

Loek Dekker

1955

Zuyd Hogeschool 1

26:28

 

5

Peter Bolk

1951

Heerlen

27:09

 

6

Wim Nas

1952

Kerkrade

28:10

 

7

Jo Vankan

1953

Kerkrade

29:27

 

 

V60, 5 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Jacquline Limpens

1955

Sittard

35:47

 

 

M65, 5 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Gerard van den Boom

1949

Achilles-Top

26:18

 

2

Jan van den Oever

1949

Sittard

27:10

 

3

Peter Claassen

1948

Hoensbroek

27:20

 

4

Andre Roumen

1950

STB

27:47

 

 

V65, 5 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Eva Wilczek

1946

BSG Hilden

30:54

 

 

M75, 5 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Harry Verstegen

1940

Achilles-Top

28:45

 

2

Jo Kuijpers

1934

Achilles-Top

47:38

 

 

MB, 10 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Maud Vankan

1999

Spaubeek

47:26

 

2

Annabel Simons

1999

Pijnacker

53:43

 

 

MA, 10 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Mart Nyholt

1997

Simpelveld

44:10

 

 

JA, 10 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Theo Leuders

1996

Gronau

36:36

 

 

MSEN, 10 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Zerom Ghebrihiwet

1993

Unitas

31:14

 

2

Alexey Fomin

1986

Dusseldorf

31:21

 

3

Hector Rubio

1981

Maastricht

34:12

 

4

Crifven Frenken

1995

Unitas

34:43

 

5

Andreá Spanu

1982

Marathon-Club Eschweiler

38:26

 

6

Bas Utens

1984

Maastricht

39:14

 

7

Berry Moonen

1988

Maastricht

39:58

 

8

Tim Lennartz

1984

Landgraaf

41:02

 

9

Hessel Furst

1984

Heerlen

41:09

 

10

Luc Kessels

1981

Beegden

41:17

 

11

Robin Olfen

1988

Landgraaf

41:17

 

12

Herbert Lebens

1986

Sittard

41:26

 

13

Patrick Jörres

1988

RSV Düren

41:33

 

14

Rob Honings

1986

Heerlen

41:55

 

15

Dennis Roelofs

1983

Landgraaf

42:09

 

16

Ralph Berendsen

1976

Zuyderland

42:50

 

17

Tim Janssen

1985

Sittard

43:40

 

18

Steve Smeets

1989

Landgraaf

44:14

 

19

Andre Bloem

1988

Landgraaf

44:14

 

20

Ruud Bongers

1981

Zuyd Hogeschool 2

44:37

 

21

Patrick Thevis

1978

Marathon-Club Eschweiler

45:30

 

22

Kay van der Mierden

1989

Landgraaf

45:53

 

23

Thomas Frohn

1983

Maastricht

46:23

 

24

Sander Kleikers

1976

Maastricht

47:20

 

25

Raymond de Bruijn

1979

Heerlen

47:35

 

26

Daniel Nagtzaam

1980

Asten

48:44

 

27

Remco Crutzen

1981

Heerlen

48:59

 

28

Stan Dieteren

1988

Landgraaf

49:27

 

29

Roel Willems

1991

Zuyd Hogeschool 2

53:17

 

30

Marvin Olfen

1990

Landgraaf

54:14

 

31

Patrick Bloem

1983

Heerlen

54:26

 

32

Stephan Leurs

1987

Jongen BV

55:09

 

33

Martijn Holten

1987

Kerkrade

56:23

 

34

Jeremiah Martens

1985

Landgraaf

1:06:37

 

 

VSEN, 10 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Sandra Bongers-Smeets

1978

Zuyd Hogeschool 2

44:36

 

2

Elles Jongen

1985

Maastricht

47:44

 

3

Tessie Bahnen

1983

Kerkrade

50:19

 

4

Iris Duijsens

1989

Landgraaf

51:37

 

5

Marloes Kessels

1983

Beegden

51:45

 

6

Cheryl Roumen

1979

Eys

52:50

 

7

Judith Ravenstein

1985

Heerlen

54:00

 

8

Nicky Becholz

1990

Tilburg

54:46

 

9

Peggy Duckers

1982

Zuyd Hogeschool 2

54:49

 

10

Hanneke van Bokhoven

1983

Heerlen

56:03

 

11

Beatrice Thevis

1981

Marathon-Club Eschweiler

56:46

 

12

Sylvia Goessen Beismann

1976

Landgraaf

59:31

 

13

Inge Koene

1989

Landgraaf

1:00:52

 

 

M40, 10 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Stefan van den Broek

1972

Duffel

32:05

 

2

Jay Sauer

1972

Nijmegen

34:10

 

3

Roland Ettema

1971

Achilles-Top

36:56

 

4

Stephan Kanditt

1973

OSC Waldniel

43:19

 

5

Frankie Coenen

1971

Sittard

45:09

 

6

Robert Koedooder

1974

Hoensbroek

46:35

 

7

Roger Wetzels

1971

Simpelveld

47:36

 

8

Ric Reulen

1971

Swift

49:34

 

9

Marcel Klein

1974

Landgraaf

49:46

 

 

V40, 10 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Sandra Douven

1971

Achilles-Top

48:58

 

2

Katleen Vandenbranden

1974

Achilles-Top

50:26

 

3

Kim Zaunbrecher

1972

N/A

58:09

 

4

Belinda Boeijen

1973

Brunssum

1:17:18

 

 

M45, 10 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

John Reijnen

1970

Achilles-Top

36:07

 

2

Bert Vanwersch

1966

Achilles-Top

36:08

 

3

Jean-Jacques Herings

1969

Atletiek Maastricht

37:38

 

4

Marcel van de Pol

1968

Heerlen

38:09

 

5

John Vreuls

1966

Achilles-Top

43:05

 

6

John Counotte

1970

Landgraaf

43:55

 

7

Leon Reijnders

1970

Heerlen

44:35

 

8

Eric Zijlstra

1967

Brunssum

45:04

 

9

William Krautscheid

1970

STAP

45:45

 

10

Frank Nijholt

1966

Achilles-Top

45:54

 

11

Marc Scheren

1968

Achilles-Top

46:06

 

12

Roy Loos

1968

Kerkrade

46:16

 

13

Dimitri van Hout

1969

Zuyderland

46:33

 

14

Richard Vulkers

1968

Achilles-Top

46:40

 

15

Rob Knops

1968

Voerendaal

47:32

 

16

Maurice Strolenberg

1966

AAA

49:11

 

17

Thomas Muller

1970

Ubach-Palenberg

49:15

 

18

Luc Henderickx

1968

Schinnen

50:16

 

19

Marc Vrinzen

1968

Kerkrade

53:52

 

20

Kees Schroijen

1969

Brunssum

55:29

 

21

Harald Paffen

1966

Herzogenrath

57:55

 

22

Ralph Kerres

1967

Kerkrade

58:03

 

 

V45, 10 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Ronnie Roeks

1968

Kerkrade

43:47

 

2

Lisa Kemper

1966

DJK Elmar Kohlscheid

44:49

 

3

Ellis Burgers

1967

Achilles-Top

47:45

 

4

Ietje Dijkstra

1967

Wijnandsrade

55:58

 

5

Brigitte Ramakers

1969

Roggel

56:35

 

6

Maddy Renkens

1966

Zuyderland

1:00:28

 

 

M50, 10 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Stephan Amann

1965

DJK Elmar Kohlscheid

39:09

 

2

Heinz Feilen

1962

Marathon-Club Eschweiler

39:45

 

3

Tonny Herben

1965

Maastricht

41:58

 

4

Maurice Kohlen

1965

Achilles-Top

42:13

 

5

Jef Schillings

1963

Puth

43:07

 

6

Rene Clement

1961

STB

46:39

 

7

John Paulssen

1962

Achilles-Top

48:52

 

8

Guy de Meutter

1964

N/A

48:53

 

9

Peter Paul Andriessen

1961

Machelen

49:17

 

10

Wolfgang Ant

1963

Kerkrade

49:44

 

11

Rob Roomans

1962

Zuyderland

52:03

 

12

Hans Ader

1964

Zuyderland

52:41

 

13

Michel Foppen

1962

Zuyderland

54:22

 

14

Werner Jorissen

1964

Selfkant

55:18

 

 

V50, 10 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Sibilla Eijmael

1962

Achilles-Top

46:40

 

2

Brigitte Henderickx

1964

Grathem

54:51

 

 

M55, 10 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Jos Krist

1959

Landgraaf

38:29

 

2

Wil Jung

1959

Achilles-Top

41:41

 

3

Frans Schoonbrood

1960

Zuyd Hogeschool 2

41:48

 

4

Paul Jacobs

1960

Zuyderland

45:08

 

5

Philip Willems

1960

Zuyd Hogeschool 2

45:52

 

6

Co van de Bogert

1956

Achilles-Top

46:20

 

7

Sepp Saccol

1960

Kerkrade

46:38

 

8

Egon Verbraak

1957

STB

46:52

 

9

Erwin Düsterwald

1957

Kerkrade

49:12

 

10

Wim Dijs

1957

Kerkrade

50:18

 

11

Rene Schillings

1959

Achilles-Top

51:49

 

12

Rob Hanssen

1960

Landgraaf

55:02

 

13

Paul Leurs

1957

Jongen BV

55:10

 

 

V55, 10 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Gertie Thielens

1956

Achilles-Top

48:22

 

2

Marion Wenders

1957

Gulpen

1:06:25

 

 

M60, 10 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Ad van Kempen

1954

Achilles-Top

43:52

 

2

Franz-Josef Bierfeld

1955

Marathon-Club Eschweiler

46:33

 

3

Huub Schmits

1955

Kerkrade

47:11

 

4

Theo Staps

1955

Beek

49:05

 

5

Jos Peters

1954

Heerlen

54:20

 

6

John Evertz

1954

Kerkrade

54:46

 

 

V60, 10 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Tineke Wonde

1951

DJK Jung Siegfried Herzog

1:08:31

 

 

M65, 10 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Manfred Mullerjans

1949

Stolberg

45:06

 

2

Bernhard Kurtze

1950

LT Hirzweiler

51:34

 

3

Jo Bahnen

1950

Kerkrade

55:54

 

 

V65, 10 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Wendy Houben

1949

Maastricht

55:08

 

 

M70, 10 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Jan Muijrers

1945

Achilles-Top

44:10

 

2

Jeu Vereecken

1944

Simpelveld

57:50

 

3

Wim Geurts van Kessel

1944

Zuyd Hogeschool 2

1:00:16