MIME-Version: 1.0 Content-Location: file:///C:/26C7BD0E/JeugdwedstrijdenLKPupillen.htm Content-Transfer-Encoding: quoted-printable Content-Type: text/html; charset="us-ascii" Uitslagen Jeugdwedstrijd en LK Pupillen

Uitslagen Jeugdwedstrijd en LK Pupillen

08-09-2012

Jongens pupillen C

Stnr

Naam

geb

40m

Verspr= ingen

Balwerpen

ptn

273

Rick Faassen

2004

7.56

2.99

26.99

1162 ptn

339

Lucas Koolen

2004

7.14

2.85

21.72

1150 ptn

184

Tom Schmit

2004

7.34

3.32

15.77

1116 ptn

645

Lenny Hermans

2004

7.65

2.89

19.39

1025 ptn

272

Huug van de Vinne

2006

7.64

2.57

16.57

921 ptn

380

Kasper Wessels

2004

7.89

2.81

11.68

842 ptn

985

Guus van Riel

2005

8.03

2.44

13.91

783 ptn

179

Tom Weegels

2004

8.58

2.33

14.40

682 ptn

752

Bram Houben

2004

8.26

2.81

5.85

654 ptn

354

Collin Kwauweel

2005

8.62

2.61

8.57

623 ptn

462

Luca Broers

2005

8.70

2.35

9.54

580 ptn

451

Bas Emaus

2006

9.52

2.08

9.14

411 ptn

461

Roman Koolen

2006

9.59

1.79

8.73

335 ptn

200

Levi van de Gard

2004

10.55

1.83

5.03

151 ptn

 <= /o:p>

600m

13 deelnemer(s)

1

645

Hermans, Lenny

08-11-2004

AV Unitas

2.13.30

min

 

 

2

272

Vinne, Huug van de

30-04-2006

Scopias

2.16.52

min

 

 

3

339

Koolen, Lucas

17-05-2004

AV Achilles Top

2.17.65

min

 

 

4

273

Faassen, Rick

21-06-2004

Scopias

2.24.30

min

 

 

5

380

Wessels, Kasper

06-01-2004

AV Unitas

2.32.95

min

 

 

6

752

Houben, Bram

23-10-2004

AV Unitas

2.36.77

min

 

 

7

354

Kwauweel, Collin

24-05-2005

AV Unitas

2.48.24

min

 

 

8

462

Broers, Luca

25-05-2005

AV Achilles Top

2.50.03

min

 

 

9

985

Riel, Guus van

2005

Atletiek Helden

2.58.49

min

 

 

10

179

Weegels, Tom

04-08-2004

STB

3.07.51

min

 

 

11

200

Gard, Levi van de

2004

STB

3.15.31

min

 

 

12

461

Koolen, Roman

09-06-2006

AV Achilles Top

3.40.51

min

 

 

 

184

Schmit, Tom

28-01-2004

STB

dnf

min

 

 

 

Meisjes pupillen C

 

S= tart

n= ummer

N= aam

V= ereniging

4= 0m

<= o:p> 

Balwerpen

V= erspringen

<= o:p> 

t= otaal

P= LAATS

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

= 471

M= ols, Carlijn

Achilles Top

7.51

446

10.47

162

3.02

322

930

1

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

   7= 57

Hofman, Dette<= /p>

A= V Unitas

7.73

405

16.04

259

2.66

250

914

2

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

   2= 79

Moul, Santija

Av Caesar

7.80

392

15.08

243

2.53

224

859

  = 3

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

   1= 96

Coerver, Anna

S= TB

8.39

295

11.10

174

2.60

238

707

4

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

191

Reumkens, Sterre

S= TB

8.11

339

9.44

141

2.54

226

706

5

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

197

Paulssen, Anne

S= TB

8.06

348

8.09

112

2.40

198

658

6

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

497

Blokzijl, Lisa

A= V Unitas

8.54

272

10.67

166

2.22

162

600

7

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

473

B= odelier, Luna

Achilles Top

8.46

284

8.52

122

2.37

192

598

8

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

474

Franck, Carmen

Achilles Top

8.37

298

9.55

143

2.16

150

591

9

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

   4= 75

M= ols, Maureen

Achilles Top

8.64

257

7.18

92

2.29

176

525

10

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

189

S= torms, Lina

S= TB

8.61

262

6.49

75

2.03

124

461

11

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

   8= 28

Abassi, Marwa<= /p>

Swift

9.03

203

7.21

92

2.06

130

425

12

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

268

G= ard, Tara van de

S= TB

9.22

179

7.68

103

1.97

112

394

13

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

472

B= liek, Mieke

Achilles Top

9.20

181

5.98

62

1.98

114

357

14

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

187

Vanhommerig, Noor

S= TB

9.52

142

5.51

50

1.44

6

198

15

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

<= o:p> 

 

600m

15 deelnemer(s)

1

471

Mols, Carlijn

21-01-2004

AV Achilles Top

2.17.09

min

 

 

2

279

Moul, Santija

11-09-2004

AV Caesar

2.27.10

min

 

 

3

191

Reumkens, Sterre

2004

STB

2.28.14

min

 

 

4

479

Blokzijl, Lisa

14-05-2005

AV Unitas

2.37.12

min

 

 

5

473

Bodelier, Luna

26-10-2005

AV Achilles Top

2.38.15

min

 

 

6

472

Bliek, Meike

24-03-2006

AV Achilles Top

2.45.31

min

 

 

7

757

Hofman, Dette

08-10-2004

AV Unitas

2.50.30

min

 

 

8

197

Paulssen, Anne

03-07-2005

STB

2.51.36

min

 

 

9

474

Franck, Carmen

01-01-2005

AV Achilles Top

2.53.35

min

 

 

10

196

Coerver, Anna

07-07-2004

STB

2.56.94

min

 

 

11

187

Vanhommerig, Noor

2005

STB

2.59.12

min

 

 

12

475

Mols, Maureen

24-06-2005

AV Achilles Top

3.00.10

min

 

 

13

189

Storms, Lina

2005

STB

3.05.93

min

 

 

14

268

Gard, Tara van de

2004

STB

3.10.92

min

 

 

15

828

Abassi, Marwa

23-05-2005

Swift Atletiek

3.13.56

min

 

 

 

 

Jongens pupillen B

Stnr

Naam

geb

40m

Verspr= ingen

Balwerpen

ptn

385

Tijs Philips

2003

6.78

3.56

31.62

1494 ptn

387

Pim Visser

2003

7.20

3.34

33.26

1375 ptn

376

Milo Hanssen

2003

7.17

3.67

22.81

1323 ptn

337

Kevin Smaling

2003

6.99

3.08

21.95

1231 ptn

283

Scott Moul

2003

7.49

3.30

26.50

1231 ptn

981

Raf Baerveldt

2003

7.30

3.22

22.12

1197 ptn

992

Jeroen Hoogendoorn

2003

7.25

3.08

23.11

1192 ptn

338

Julian Serbu

2003

7.38

3.24

20.05

1156 ptn

979

Jasper Grooters

2003

7.28

3.24

15.95

1115 ptn

641

Mischa Hermans

2003

7.98

2.70

24.00

990 ptn

984

Jip Smets

2003

7.94

2.46

13.11

788 ptn

185

Jasper Nijsters

2003

8.50

2.04

11.67

588 ptn

188

Lucas Vanhommerig

2003

8.97

2.18

7.92

474 ptn

 <= /o:p>

1000m

14 deelnemer(s)

1

400

Mulken, Levi van

15-05-2003

AV Unitas

3.39.62

min

 

 

2

283

Moul, Scott

01-04-2003

AV Caesar

3.48.80

min

 

 

3

385

Philips, Tijs

20-02-2003

AV Achilles Top

3.49.52

min

 

 

4

992

Hoogendoorn, Jeroen

26-06-2003

AV Unitas

3.51.53

min

 

 

5

979

Grooters, Jasper

27-03-2003

AVON

3.51.83

min

 

 

6

387

Visser, Pim

11-03-2003

AV Unitas

4.12.59

min

 

 

7

376

Hanssen, Milo

10-01-2003

AV Unitas

4.17.80

min

 

 

8

337

Smaling, Kevin

15-10-2003

AV Achilles Top

4.28.55

min

 

 

9

338

Serbu, Julian

11-02-2003

AV Achilles Top

4.30.48

min

 

 

10

641

Hermans, Mischa

06-08-2003

AV Unitas

4.32.66

min

 

 

11

984

Smets, Jip

2003

Atletiek Helden

4.42.40

min

 

 

12

188

Vanhommerig, Lucas

2003

STB

4.51.73

min

 

 

13

185

Nijsters, Jasper

19-07-2003

STB

4.58.79

min

 

 

 

981

Baerveldt, Raf

09-09-2003

AVON

dns

min

 

 

Meisjes pupillen B

Stnr

Naam

geb

40m

Verspr= ingen

Balwerpen

ptn

274

Katherina Westerman

2003

6.99

3.45

16.61

1229 ptn

282

Veerle Habets

2003

7.01

3.52

13.83

1194 ptn

190

Sica Verwasch

2003

6.93

3.80

9.61

1190 ptn

489

Isis van Mulken

2003

7.43

3.07

20.55

1119 ptn

280

Julie Bruls

2003

7.28

3.20

15.36

1098 ptn

281

Robine Reggers

2003

7.24

3.40

12.33

1094 ptn

383

Milou Dormans

2003

7.94

2.72

9.38

770 ptn

 <= /o:p>

1000m

5 deelnemer(s)

1

274

Westerman, Katherina

12-09-2003

Scopias

3.56.15

min

 

 

2

190

Verwasch, Sica

06-08-2003

STB

4.06.40

min

 

 

3

282

Habets, Veerle

01-11-2003

AV Caesar

4.09.90

min

 

 

4

489

Mulken, Isis van

15-05-2003

AV Unitas

4.22.38

min

 

 

5

280

Bruls, Julie

01-11-2003

AV Caesar

5.02.22

min

 

 

Jongens pupillen A

Stnr

Naam

geb

60m

Verspr= ingen

Hoogsp= ringen

Kogels= toten

ptn

330

Quinten van Ommen

2002

8.92

4.58

1.10

6.96

2178 ptn

381

Remie Geurts

2001

9.47

4.10

1.20

7.87

2105 ptn

332

Luc Franck

2002

9.58

3.85

1.25

5.51

1934 ptn

375

Fabian van Herk

2001

10.12

3.45

1.10

8.33

1823 ptn

289

Olaf Renes

2001

9.70

3.52

1.15

6.14

1815 ptn

980

Laurens Verhage

2001

9.73

3.56

1.15

6.00

1809 ptn

335

Glenn Grijfrath

2002

10.23

3.60

1.15

6.80

1787 ptn

982

Niels Donners

2001

10.43

3.40

1.20

7.34

1787 ptn

236

Thijs Hoogendoorn

2002

9.72

3.50

1.10

5.60

1737 ptn

194

Jay Cornelissen

2002

9.79

3.50

1.05

5.26

1667 ptn

271

Raph Silvertand

2001

10.22

3.50

1.10

5.00

1620 ptn

378

Finn Bonekamp

2002

10.02

3.65

1.05

4.11

1580 ptn

331

Jelle Althuizen

2001

10.29

3.20

1.10

4.67

1527 ptn

988

Julien Leblanc

2001

10.26

3.25

1.05

4.99

1526 ptn

377

Mattijs Breikers

2001

9.79

3.14

0.95

5.18

1516 ptn

195

Jules Coerver

2001

10.32

2.93

1.10

5.35

1515 ptn

384

Dirk Schmitz

2001

10.67

2.92

1.05

6.42

1495 ptn

275

Martijn Jansen

2001

10.35

3.18

1.00

5.23

1479 ptn

334

Tim Tetteroo

2002

10.65

3.00

0.90

6.43

1403 ptn

397

Thies Coenen

2001

11.82

2.79

0.95

8.89

1391 ptn

291

Timo de Jong

2001

10.45

3.10

0.95

4.40

1355 ptn

290

Jordy Nafzger

2002

11.22

2.68

1.00

4.79

1234 ptn

392

Jarijsel Blijden

2002

11.62

2.25

0.80

5.61

1009 ptn

 <= /o:p>

1000m

21 deelnemer(s)

1

980

Verhage, Laurens

01-04-2001

AVON

3.33.90

min

 

 

2

330

Ommen, Quinten van

04-01-2002

AV Achilles Top

3.40.40

min

 

 

3

982

Donners, Niels

28-09-2001

AVON

3.44.83

min

 

 

4

384

Schmitz, Dirk

28-08-2001

AV Caesar

3.45.60

min

 

 

5

378

Bonekamp, Finn

10-07-2002

AV Unitas

3.47.30

min

 

 

6

289

Renes, Olaf

03-09-2001

AV Caesar

3.48.92

min

 

 

7

275

Jansen, Martijn

29-01-2001

Scopias

3.52.92

min

 

 

8

236

Hoogendoorn, Thijs

15-02-2002

AV Unitas

3.54.82

min

 

 

9

332

Franck, Luc

20-02-2002

AV Achilles Top

4.04.14

min

 

 

10

290

Nafzger, Jordy

21-03-2002

AV Caesar

4.12.35

min

 

 

11

377

Breikers, Mattijs

04-11-2001

AV Unitas

4.13.47

min

 

 

12

335

Grijfrath, Glenn

02-11-2002

AV Achilles Top

4.14.79

min

 

 

13

195

Coerver, Jules

01-09-2001

STB

4.16.29

min

 

 

14

271

Silvertand, Raph

26-02-2001

STB

4.16.75

min

 

 

15

331

Althuizen, Jelle

16-08-2001

AV Achilles Top

4.17.92

min

 

 

16

194

Cornelissen, Jay

07-03-2002

STB

4.19.30

min

 

 

17

334

Tetteroo, Tim

16-01-2002

AV Achilles Top

4.29.16

min

 

 

 

392

Blijden, Jarijsel

23-01-2002

AV Achilles Top

dns

min

 

 

 

291

Jong, Timo de

28-10-2001

AV Caesar

dns

min

 

 

 

381

Geurts, Remie

08-02-2001

AV Unitas

dns

min

 

 

 

988

Leblanc, Julien

29-05-2001

Swift Atletiek

dns

min

 

 

Meisjes pupillen A

Stnr

Naam

geb

60m

Verspr= ingen

Hoogsp= ringen

Kogels= toten

ptn

379

Kaddy Stevelmans

2001

9.17

4.25

1.20

8.39

2216 ptn

467

Minke Bisschops

2002

9.01

4.16

1.15

5.99

2054 ptn

255

Anouk Rensink

2001

9.04

4.00

1.20

5.64

2031 ptn

288

Rianne Hardy

2001

9.60

4.11

1.25

5.27

1967 ptn

649

Julie van de Wal

2001

9.60

3.95

1.20

5.11

1888 ptn

277

Sanne Verdellen

2001

9.47

3.80

1.10

6.16

1874 ptn

284

Michelle Weyers

2002

9.69

3.92

1.10

5.92

1846 ptn

466

Anke Mols

2002

10.28

3.54

1.25

5.27

1747 ptn

276

Jill van de Vinne

2001

10.76

3.41

1.20

6.67

1704 ptn

945

Anneke Royakkers

2001

9.83

3.75

1.05

4.97

1691 ptn

382

Amy Brendel

2001

10.44

3.30

1.15

5.90

1643 ptn

374

Kirsten Maes

2002

10.24

3.38

1.10

5.17

1605 ptn

470

Emma Wassenberg

2001

9.85

3.50

1.00

4.89

1595 ptn

181

Isabelle Bastiaens

2002

10.65

3.25

1.10

4.55

1478 ptn

465

Lisa Dekker

2001

10.83

3.10

1.05

4.45

1380 ptn

180

Lynn Weegels

2001

10.70

3.21

1.00

4.10

1356 ptn

468

Orly Meens

2002

10.51

3.09

1.05

3.57

1354 ptn

198

Maxime de Beer

2002

10.41

2.86

0.95

4.36

1309 ptn

285

Milou Dorschu

2002

11.07

3.09

1.05

3.77

1296 ptn

957

Kim = Schlicksupp

2001

11.80

2.85

0.90

6.66

1247 ptn

182

Anouk Daemen

2001

11.44

2.96

1.00

4.48

1242 ptn

286

Merel Voncken

2002

11.75

2.95

1.00

4.52

1207 ptn

464

Sanne Dekker

2001

11.34

2.57

0.95

4.75

1158 ptn

183

Iza Siersema

2001

10.79

2.56

0.90

4.14

1145 ptn

915

Sumaya Baraako

2001

11.17

2.85

0.80

5.03

1144 ptn

386

Tessa Hagedoren

2001

11.34

2.55

0.95

4.03

1102 ptn

199

Fenne Pulles

2002

11.55

2.84

dnf

3.56

793 ptn

469

Elina Feierabend

2001

10.50

3.32

dns

dns

787 ptn

463

Regina Laven

2002

13.39

2.10

0.80

4.03

695 ptn

 <= /o:p>

1000m

28 deelnemer(s)

1

379

Stevelmans, Kaddy

30-10-2001

AV Unitas

3.45.36

min

 

 

2

649

Wal, Julie van de

21-11-2001

Swift Atletiek

3.55.25

min

 

 

3

467

Bisschops, Minke

02-09-2002

AV Achilles Top

3.55.90

min

 

 

4

470

Wassenberg, Emma

17-07-2001

AV Achilles Top

3.58.42

min

 

 

5

288

Hardy, Rianne

07-04-2001

AV Caesar

4.06.39

min

 

 

6

382

Brendel, Amy

02-03-2001

AV Unitas

4.07.73

min

 

 

7

284

Weyers, Michelle

28-04-2002

AV Caesar

4.08.06

min

 

 

8

464

Dekker, Sanne

20-09-2001

AV Achilles Top

4.11.86

min

 

 

9

255

Rensink, Anouk

16-05-2001

AV Unitas

4.12.76

min

 

 

10

180

Weegels, Lynn

29-09-2001

STB

4.18.48

min

 

 

11

182

Daemen, Anouk

18-07-2001

STB

4.21.27

min

 

 

12

465

Dekker, Lisa

20-09-2001

AV Achilles Top

4.28.36

min

 

 

13

945

Royakkers, Anneke

02-04-2001

Swift Atletiek

4.31.55

min

 

 

14

285

Dorschu, Milou

30-10-2002

AV Caesar

4.35.20

min

 

 

15

374

Maes, Kirsten

29-01-2002

AV Unitas

4.35.29

min

 

 

16

915

Baraako, Sumaya

18-04-2001

Swift Atletiek

4.47.41

min

 

 

17

468

Meens, Orly

24-08-2002

AV Achilles Top

4.48.79

min

 

 

18

286

Voncken, Merel

15-07-2002

AV Caesar

4.52.57

min

 

 

19

386

Hagedoren, Tessa

12-09-2001

AV Unitas

4.58.02

min

 

 

20

957

Schlicksupp, Kim

07-06-2001

Swift Atletiek

4.59.45

min

 

 

21

466

Mols, Anke

22-01-2002

AV Achilles Top

5.14.66

min

 

 

22

463

Laven, Regina

05-09-2002

AV Achilles Top

5.53.14

min

 

 

 

183

Siersema, Iza

2001

STB

dns

min

 

 

 

181

Bastiaens, Isabelle

30-01-2002

STB

dns

min

 

 

 

198

Beer, Maxime de

2002

STB

dns

min

 

 

 

199

Pulles, Fenne

2002

STB

dns

min

 

 

 

469

Feierabend, Elina

28-03-2001

AV Achilles Top

dns

min

 

 

 

277

Verdellen, Sanne

17-09-2001

Scopias

dns

min

 

 

Jongens junioren D

80m

6 deelnemer(s)

1

292

Nijssen, Willem

18-07-1999

AV Caesar

10.65

sec

 

 

2

983

Hoven, Kenneth

08-02-2000

AV Achilles Top

11.67

sec

 

 

3

395

Vankan, Diego

29-11-1999

AV Achilles Top

11.86

sec

 

 

4

394

Schurer, Jelle

11-07-2000

AV Achilles Top

12.80

sec

 

 

5

683

Abassi, Oussama

07-12-2000

Swift Atletiek

13.62

sec

 

 

6

733

Schlicksupp, Loek

17-06-2000

Swift Atletiek

15.12

sec

 

 

 <= /o:p>

1000m

7 deelnemer(s)

1

292

Nijssen, Willem

18-07-1999

AV Caesar

3.26.99

min

 

 

2

395

Vankan, Diego

29-11-1999

AV Achilles Top

3.33.26

min

 

 

3

983

Hoven, Kenneth

08-02-2000

AV Achilles Top

3.39.51

min

 

 

4

683

Abassi, Oussama

07-12-2000

Swift Atletiek

3.47.16

min

 

 

5

733

Schlicksupp, Loek

17-06-2000

Swift Atletiek

3.52.46

min

 

 

6

394

Schurer, Jelle

11-07-2000

AV Achilles Top

4.01.18

min

 

 

 

987

Heijnen, Guus

24-03-1999

Atletiek Helden

dns

min

 

 

 <= /o:p>

kogel

6 deelnemer(s)

1

396

Coenen, Bram

14-06-1999

Swift Atletiek

9.52

m

 

 

2

395

Vankan, Diego

29-11-1999

AV Achilles Top

8.50

m

 

 

3

292

Nijssen, Willem

18-07-1999

AV Caesar

8.25

m

 

 

4

394

Schurer, Jelle

11-07-2000

AV Achilles Top

6.31

m

 

 

5

733

Schlicksupp, Loek

17-06-2000

Swift Atletiek

5.96

m

 

 

6

683

Abassi, Oussama

07-12-2000

Swift Atletiek

5.26

m

 

 

Meisjes junioren D

60m

12 deelnemer(s)

1

478

Tiggeloven, Sismee

03-07-1999

AV Achilles Top

8.38

sec

 

 

2

448

Stevelmans, Manyima

31-10-2000

AV Unitas

8.78

sec

 

 

3

293

Vluggen, Laura

29-02-2000

AV Caesar

9.03

sec

 

 

4

297

Habets, Ankie

20-02-1999

AV Caesar

9.11

sec

 

 

5

991

Smeets, Femke

13-10-1999

Swift Atletiek

9.32

sec

 

 

6

477

Meulen, Veerle van der

11-02-2000

AV Achilles Top

9.37

sec

 

 

7

989

Rey, Sara

08-07-2000

Swift Atletiek

9.48

sec

 

 

8

399

Kockelkorn, Ivy

17-02-2000

AV Achilles Top

9.57

sec

 

 

9

298

Boymans, Berbel

26-12-1999

AV Caesar

9.72

sec

 

 

10

295

Lutt, Manon

06-11-2000

AV Caesar

10.43

sec

 

 

11

294

Demandt, Eline

23-03-2000

AV Caesar

10.80

sec

 

 

 

390

Schoens, Quinty

12-02-1999

AV Caesar

dns

sec

 

 

 <= /o:p>

1000m

4 deelnemer(s)

1

448

Stevelmans, Manyima

31-10-2000

AV Unitas

3.43.66

min

 

 

2

298

Boymans, Berbel

26-12-1999

AV Caesar

4.02.70

min

 

 

3

295

Lutt, Manon

06-11-2000

AV Caesar

4.23.84

min

 

 

 

390

Schoens, Quinty

12-02-1999

AV Caesar

dns

min

 

 

 <= /o:p>

kogel

11 deelnemer(s)

1

448

Stevelmans, Manyima

31-10-2000

AV Unitas

11.24

m

 

 

2

478

Tiggeloven, Sismee

03-07-1999

AV Achilles Top

10.52

m

 

 

3

297

Habets, Ankie

20-02-1999

AV Caesar

9.36

m

 

 

4

477

Meulen, Veerle van der

11-02-2000

AV Achilles Top

9.34

m

 

 

5

398

Crutzen, Anna-Moon

22-11-2000

AV Achilles Top

8.63

m

 

 

6

296

Voncken, Esther

10-05-1999

AV Caesar

8.50

m

 

 

7

293

Vluggen, Laura

29-02-2000

AV Caesar

7.88

m

 

 

8

295

Lutt, Manon

06-11-2000

AV Caesar

7.84

m

 

 

9

989

Rey, Sara

08-07-2000

Swift Atletiek

7.76

m

 

 

10

399

Kockelkorn, Ivy

17-02-2000

AV Achilles Top

7.08

m

 

 

11

294

Demandt, Eline

23-03-2000

AV Caesar

6.14

m

 

 

Jongens junioren C

100m

6 deelnemer(s)

1

393

Erdkamp, Niels

08-07-1997

AV Caesar

12.68

sec

 

 

2

676

Chaatouf, Tarik

10-07-1997

Swift Atletiek

12.75

sec

 

 

3

969

Vilain, Luc

27-06-1998

AV Achilles Top

13.36

sec

 

 

4

678

Wal, Bram van de

19-04-1998

Swift Atletiek

14.02

sec

 

 

5

299

Kuijpers, Jip

22-03-1998

AV Caesar

14.42

sec

 

 

 

986

Titulaer, Robin

08-01-1997

Atletiek Helden

dns

sec

 

 

 <= /o:p>

kogel

3 deelnemer(s)

1

676

Chaatouf, Tarik

10-07-1997

Swift Atletiek

11.34

m

 

 

2

299

Kuijpers, Jip

22-03-1998

AV Caesar

8.81

m

 

 

3

969

Vilain, Luc

27-06-1998

AV Achilles Top

7.49

m

 

 

 <= /o:p>

1000m

3 deelnemer(s)

1

969

Vilain, Luc

27-06-1998

AV Achilles Top

3.18.55

min

 

 

2

388

Graat, Jelle

28-10-1998

AV Unitas

3.25.98

min

 

 

3

299

Kuijpers, Jip

22-03-1998

AV Caesar

3.43.51

min

 

 

Meisjes junioren C

80m

6 deelnemer(s)

1

391

Baetsen, Lisanne

10-02-1998

Swift Atletiek

11.07

sec

 

 

2

250

Seefat, Rianne

25-01-1997

AV Unitas

11.30

sec

 

 

3

328

Habets, Sanne

23-05-1998

AV Caesar

11.37

sec

 

 

4

389

Wishaupt, Pien

18-10-1997

AV Caesar

12.02

sec

 

 

5

480

Wassenberg, Mijke

30-12-1998

AV Achilles Top

12.17

sec

 

 

6

329

Dormans, Julie

22-10-1998

AV Caesar

12.28

sec

 

 

 <= /o:p>

1000m

1 deelnemer(s)

1

329

Dormans, Julie

22-10-1998

AV Caesar

4.08.75

min

 

 

 <= /o:p>

kogel

3 deelnemer(s)

1

437

Bolk, Lisanne

12-06-1997

AVON

8.85

m

 

 

2

978

Klinkhamer, Vivienne

07-02-1998

AV Achilles Top

8.21

m

 

 

3

329

Dormans, Julie

22-10-1998

AV Caesar

7.14

m