MIME-Version: 1.0 Content-Location: file:///C:/212AB08C/JoJeurissenMemorial.htm Content-Transfer-Encoding: quoted-printable Content-Type: text/html; charset="us-ascii" Uitslagen Jo Jeurissen Memorial

Uitslagen Jo Jeurissen Memorial

04-07-2010

Jongens pupillen B

1000m

2 deelnemer(s)<= /span>

1

93

Pasmans,= Luuk

16-04-2001

AV Achilles Top

4.23.54

min

 

 

 

96

Lanters,= Daan

2002

AV Achilles Top

dns

min

 

 

Meisjes pupillen B

1000m

3 deelnemer(s)<= /span>

1

73

Wassenberg, Emma

17-07-2001

AV Achilles Top

4.16.20

min

 

 

2

95

Kleijnen, Renske

2002

AV Achilles Top

4.20.35

min

 

 

 

94

Wijngaarden, Kimberly va= n

13-08-2001

AV Achilles Top

dns

min

 

 

Jongens pupillen A

1000m

5 deelnemer(s)<= /span>

1

149

Pudenz,= Jesse

2000

Aachener = TG

3.31.30

min

 

 

2

91

Nijland,= Sam

30-05-2000

AV Achilles Top

3.55.62

min

 

 

3

148

Eichler,= Leon

1999

Aachener = TG

3.56.65

min

 

 

4

158

Spons, Bart

14-07-2000

AV Achilles Top

4.14.65

min

 

 

5

92

Leclair,= Pelle

25-03-2000

AV Achilles Top

4.32.27

min

 

 

Meisjes pupillen A

1000m

2 deelnemer(s)<= /span>

1

159

Meulen, Veerle van der

11-02-2000

AV Achilles Top

4.07.80

min

 

 

 

89

Visé<= span style=3D'font-size:8.0pt;mso-bidi-font-size:12.0pt;font-family:Verdana'>, Laurence

9

2000

dns

min

 

 

Jongens junioren D

1000m

5 deelnemer(s)<= /span>

1

100

Keulen, Jouri

30-09-1998

AV Caesar

3.13.37

min

 

 

2

64

Mertens, Lars

30-03-1999

Nijmegen Atletiek

3.17.35

min

 

 

3

62

Rijk, Jurriaan de

01-09-1999

Haag Atletiek

3.19.16

min

 

 

 

101

Keulen, Noah

30-09-1998

AV Caesar

dns

min

 

 

 

88

Visé<= span style=3D'font-size:8.0pt;mso-bidi-font-size:12.0pt;font-family:Verdana'>,= Frabrice

1998

LAC Eupen

dns

min

 

 

Meisjes junioren D

1000m

6 deelnemer(s)<= /span>

1

65

Roelands,= Kelly

07-06-1997

STB

3.08.03

min

 

 

2

58

Es, Corinda van

11-02-1997

PAC Rotterdam

3.23.12

min

 

 

3

59

Es, Diane van=

22-03-1999

PAC Rotterdam

3.29.35

min

 

 

4

87

Jacobi,= Britt

15-10-1997

AVON

3.46.95

min

 

 

5

97

Vogely,= Lynn

23-06-1998

AV Achilles Top

4.04.18

min

 

 

6

74

Wassenberg, Mijke

30-12-1998

AV Achilles Top

4.15.24

min

 

 

Jongens junioren C

1000m

4 deelnemer(s)<= /span>

1

61

Putten, Casper van der

20-05-1995

Eindhoven Atletiek

2.53.83

min

 

 

2

125

Hauseu, Thomas

1995

DJK Raspo Aachen

3.02.06

min

 

 

3

156

Timmermans, Sam

08-03-1995

AV Unitas

3.12.07

min

 

 

4

19

Hardy,= Tibeau

1996

Atla<= o:p>

3.15.22

min

 

 

Meisjes junioren C

1000m

1 deelnemer(s)<= /span>

1

57

Es, Karlijn van

02-08-1995

PAC Rotterdam

3.14.17

min

 

 

Jongens junioren B

100m

10 deelnemer(s)=

1

29

Theunissen,= Jerom

1994

Atletiek Maastricht

11.56

sec

 

+0.4

2

139

Linders,= Luke

26-12-1993

DAK Drunen

11.93

sec

 

-0.9

3

117

Maathuis,= Hugo

08-02-1996

Atletiek Maastricht

11.98

sec

 

-0.9

4

115

Hauch, Daniel

30-01-1994

LG Euregio

12.06

sec

 

+0.4

5

118

Simon, Christian

1992

DJK Elmar Kohlscheid

12.36

sec

 

-0.9

6

140

Kivits,= Enno

18-07-1994

DAK Drunen

12.45

sec

 

-0.9

7

114

Schmitz,= Oliver

07-09-1993

LG Euregio

12.67

sec

 

+0.4

8

84

Meeuse,= Milan

1993

AV Unitas

12.99

sec

 

-0.9

9

81

Kirwald,= Dustin

1994

LC Phönix Gelsenkirchen

13.25

sec

 

+0.4

 

80

Schwarz,= Willi

1993

LC Phönix Gelsenkirchen

dns

sec

 

+0.4

 

100m - finale

6 deelnemer(s)<= /span>

1

29

Theunissen,= Jerom

1994

Atletiek Maastricht

11.48

sec

 

+0.8

2

139

Linders,= Luke

26-12-1993

DAK Drunen

11.88

sec

 

+0.8

3

117

Maathuis,= Hugo

08-02-1996

Atletiek Maastricht

11.96

sec

 

+0.8

4

115

Hauch, Daniel

30-01-1994

LG Euregio

12.00

sec

 

+0.8

5

118

Simon, Christian

1992

DJK Elmar Kohlscheid

12.30

sec

 

+0.8

6

140

Kivits,= Enno

18-07-1994

DAK Drunen

12.38

sec

 

+0.8

 

200m

11 deelnemer(s)=

1

29

Theunissen,= Jerom

1994

Atletiek Maastricht

23.29

sec

 

+0.5

2

137

Pickartz, Julian

1994

Aachener = TG

23.35

sec

 

+0.5

3

118

Simon, Christian

1992

DJK Elmar Kohlscheid

24.33

sec

 

+1.4

4

139

Linders,= Luke

26-12-1993

DAK Drunen

24.42

sec

 

+0.5

5

117

Maathuis,= Hugo

08-02-1996

Atletiek Maastricht

24.47

sec

 

+0.5

6

122

Frohn,= Peter

1995

DJK Elmar Kohlscheid

24.66

sec

 

+1.4

7

140

Kivits,= Enno

18-07-1994

DAK Drunen

25.22

sec

 

+0.5

8

123

Quadflieg, Markos

1993

DJK Elmar Kohlscheid

25.56

sec

 

+1.4

9

81

Kirwald,= Dustin

1994

LC Phönix Gelsenkirchen

26.63

sec

 

+0.5

10

84

Meeuse,= Milan

1993

AV Unitas

27.20

sec

 

+1.4

 

80

Schwarz,= Willi

1993

LC Phönix Gelsenkirchen

dns

sec

 

+1.4

 

800m

7 deelnemer(s)<= /span>

1

16

Cosemans,= Kris

1995

Atla<= o:p>

2.08.07

min

 

 

2

142

Tijdink,= Frank

01-09-1994

AV Caesar

2.10.67

min

 

 

3

15

Muutjens, Michael

1994

Atla<= o:p>

2.15.20

min

 

 

4

23

Weijers, Sjoerd

1995

Nijmegen Atletiek

2.18.22

min

 

 

5

18

Groenen, Bernard

1996

Atla<= o:p>

2.23.49

min

 

 

6

17

Schepers, Jeroen

1995

Atla<= o:p>

2.23.52

min

 

 

7

155

Hermans, Robin

17-10-1995

Atla<= o:p>

2.33.40

min

 

 

 

3000m

1 deelnemer(s)<= /span>

1

122

Frohn,= Peter

1995

DJK Elmar Kohlscheid

10.57.99

min

 

 

 

kogel

1 deelnemer(s)<= /span>

1

138

Kipping, Pieter

10-07-1993

DAK Drunen

11.26

m

 

 

 

discus

1 deelnemer(s)<= /span>

1

138

Kipping, Pieter

10-07-1993

DAK Drunen

33.20

m

 

 

 

polshoog=

2 deelnemer(s)<= /span>

1

122

Frohn,= Peter

1995

DJK Elmar Kohlscheid

2.30

m

 

 

2

123

Quadflieg, Markos

1993

DJK Elmar Kohlscheid

2.10

m

 

 

 

= zweedse

4 deelnemer(s)<= /span>

1

140

140,1320,139,138,

 

DAK Drunen

2.18.64

min

 

 

Meisjes junioren B

100m

11 deelnemer(s)=

1

111

Braun,= Franziska

01-09-1993

Dürener= = TV 1847

12.52

sec

 

+0.3

2

132

Beekmans, Whitney

1994

DAK Drunen

13.09

sec

 

+0.7

3

26

Dijk, Chelsea van

19-04-1995

Atletiek Maastricht

13.20

sec

 

+0.3

4

21

Reichgelt,= Sanne

1997

Nijmegen Atletiek

13.58

sec

 

+0.7

 

68

Rothkrans,= Manon

21-03-1992

STB

13.85

sec

 

 

6

67

Pelt, Esra van

01-05-1993

STB

14.00

sec

 

+0.7

7

70

Zagar, Rebecca

20-06-1993

STB

14.36

sec

 

+0.7

8

121

Buttgenbach<= span style=3D'font-size:8.0pt;mso-bidi-font-size:12.0pt;font-family:Verdana'>,= Anna

1995

DJK Elmar Kohlscheid

14.40

sec

 

+0.3

9

127

Stein, Rebecca

1995

DJK Raspo Aachen

14.58

sec

 

+0.3

10

69

Stassen,= Mirna

28-06-1993

STB

14.77

sec

 

+0.7

 

20

Wolters,= Fieke

1993

Nijmegen Atletiek

dns

sec

 

+0.3

 

100m - finale

6 deelnemer(s)<= /span>

1

111

Braun,= Franziska

01-09-1993

Dürener= = TV 1847

12.45

sec

 

+0.2

2

132

Beekmans, Whitney

1994

DAK Drunen

13.06

sec

 

+0.2

3

26

Dijk, Chelsea van

19-04-1995

Atletiek Maastricht

13.13

sec

 

+0.2

4

21

Reichgelt,= Sanne

1997

Nijmegen Atletiek

13.57

sec

 

+0.2

5

67

Pelt, Esra van

01-05-1993

STB

14.02

sec

 

+0.2

6

70

Zagar, Rebecca

20-06-1993

STB

14.52

sec

 

+0.2

 

200m

10 deelnemer(s)=

1

111

Braun,= Franziska

01-09-1993

Dürener= = TV 1847

25.36

sec

 

-0.5

2

132

Beekmans, Whitney

1994

DAK Drunen

26.79

sec

 

-0.5

3

26

Dijk, Chelsea van

19-04-1995

Atletiek Maastricht

26.85

sec

 

-0.6

4

21

Reichgelt,= Sanne

1997

Nijmegen Atletiek

27.54

sec

 

-0.5

5

68

Rothkrans,= Manon

21-03-1992

STB

28.29

sec

 

-0.5

6

67

Pelt, Esra van

01-05-1993

STB

28.95

sec

 

-0.5

7

121

Buttgenbach<= span style=3D'font-size:8.0pt;mso-bidi-font-size:12.0pt;font-family:Verdana'>,= Anna

1995

DJK Elmar Kohlscheid

29.29

sec

 

-0.5

8

70

Zagar, Rebecca

20-06-1993

STB

29.45

sec

 

-0.6

9

127

Stein, Rebecca

1995

DJK Raspo Aachen

29.48

sec

 

-0.6

10

69

Stassen,= Mirna

28-06-1993

STB

30.81

sec

 

-0.6

 

800m

6 deelnemer(s)<= /span>

1

10

Aelbers,= Riet

1996

Atla<= o:p>

2.31.78

min

 

 

2

86

Jacobi,= Kirsty

20-09-1994

AVON

2.33.96

min

 

 

3

14

Groenen, Martine

1994

Atla<= o:p>

2.39.11

min

 

 

4

126

Bauer, Chana

1995

DJK Raspo Aachen

2.41.67

min

 

 

5

13

Jans, Caro

1995

Atla<= o:p>

2.56.25

min

 

 

 

12

Chrif,= Nora

1995

Atla<= o:p>

dnf<= o:p>

min

 

 

 

3000m

0 deelnemer(s)<= /span>

 

polshoog=

1 deelnemer(s)<= /span>

1

128

Fisenbach,= Rena

1995

DJK Elmar Kohlscheid

1.60

m

 

 

 

= zweedse

4 deelnemer(s)<= /span>

1

67

67,70,68,69, <= /span>

 

STB

2.36.57

min

 

 

Mannen Senioren

100m

15 deelnemer(s)=

1

113

Zick,= Christian

05-12-1990

LG Euregio

11.31

sec

 

+0.7

2

50

Boumans,= Frans

08-01-1987

AV Achilles Top

11.52

sec

 

+1.6

3

71

Okumu,= Peter

27-03-1990

AV De Liemers=

11.62

sec

 

+1.6

4

27

Jansen, Yorick

06-02-1990

Atletiek Maastricht

11.66

sec

 

-1.7

5

52

Linssen,= Luuk

08-07-1989

AV Achilles Top

11.67

sec

 

-1.7

6

129

Wolf, Marcel

12-08-1987

TV Wannheimerort

11.77

sec

 

+1.6

7

63

Schopen,= Lars

19-12-1989

AV Achilles Top

11.81

sec

 

+0.7

8

77

Schiffer, Tobias

1990

LC Phönix Gelsenkirchen

11.93

sec

 

+0.7

9

116

Reiners, Matthias

30-08-1988

LG Euregio

12.00

sec

 

-1.7

10

28

Emkow,= Geert

06-09-1992

Atletiek Maastricht

12.22

sec

 

+0.7

11

75

Meuffels, Michael

1986

LC Phönix Gelsenkirchen

12.55

sec

 

+1.6

12

130

Seifert, Tobias

23-07-1982

Alemannia = Aachen

12.77

sec

 

-1.7

13

79

Meeszen,= Thorsten

1992

LC Phönix Gelsenkirchen

13.23

sec

 

+1.6

 

76

Maier,= Jürgen

1990

LC Phönix Gelsenkirchen

dns

sec

 

-1.7

 

53

Curfs,= Lars

05-04-1984

AV Achilles Top

dns

sec

 

+0.7

 

100m - finale

6 deelnemer(s)<= /span>

1

113

Zick, Christian

05-12-1990

LG Euregio

11.36

sec

 

+0.8

2

52

Linssen,= Luuk

08-07-1989

AV Achilles Top

11.58

sec

 

+0.8

3

27

Jansen, Yorick

06-02-1990

Atletiek Maastricht

11.61

sec

 

+0.8

4

71

Okumu,= Peter

27-03-1990

AV De Liemers=

11.71

sec

 

+0.8

5

129

Wolf, Marcel

12-08-1987

TV Wannheimerort

11.82

sec

 

+0.8

 

50

Boumans,= Frans

08-01-1987

AV Achilles Top

dns

sec

 

+0.8

 

200m

15 deelnemer(s)=

1

112

Hammers, Christian

26-07-1992

AV Achilles Top

22.18

sec

 

+0.0

2

52

Linssen,= Luuk

08-07-1989

AV Achilles Top

23.46

sec

 

+0.9

3

129

Wolf, Marcel

12-08-1987

TV Wannheimerort

23.57

sec

 

+0.0

4

27

Jansen, Yorick

06-02-1990

Atletiek Maastricht

23.75

sec

 

+0.0

5

71

Okumu,= Peter

27-03-1990

AV De Liemers=

23.76

sec

 

+0.9

6

113

Zick, Christian

05-12-1990

LG Euregio

24.02

sec

 

+0.0

7

77

Schiffer, Tobias

1990

LC Phönix Gelsenkirchen

24.14

sec

 

+0.9

8

63

Schopen,= Lars

19-12-1989

AV Achilles Top

24.38

sec

 

+0.0

9

120

Zuchow, Julius

1992

DJK Elmar Kohlscheid

24.43

sec

 

+0.9

10

119

Jung,= Felix

1992

DJK Elmar Kohlscheid

25.24

sec

 

+0.9

11

28

Emkow,= Geert

06-09-1992

Atletiek Maastricht

25.26

sec

 

+0.9

12

130

Seifert, Tobias

23-07-1982

Alemannia = Aachen

25.45

sec

 

+0.9

13

102

Keulers,= Rob

14-03-1968

AV Achilles Top

27.36

sec

 

+0.9

 

53

Curfs,= Lars

05-04-1984

AV Achilles Top

dns

sec

 

+0.9

 

76

Maier,= Jürgen

1990

LC Phönix Gelsenkirchen

dns

sec

 

+0.9

 

800m

17 deelnemer(s)=

1

5

Groen, Tijs

11-12-1985

AV De Liemers=

1.53.27

min

 

 

2

135

Hylla,= Jonas

26-08-1989

Aachener = TG

1.59.99

min

 

 

3

1

Meerenburgh<= span style=3D'font-size:8.0pt;mso-bidi-font-size:12.0pt;font-family:Verdana'>, Justin

13-06-1981

AV De Liemers=

2.00.48

min

 

 

4

144

Burg, Lennart van der

27-01-1989

Atletiek Maastricht

2.02.87

min

 

 

5

145

Mingenbach,= Steffen

1991

Aachener = TG

2.04.67

min

 

 

6

2

Bijnens,= Jonas

1994

Atla<= o:p>

2.08.71

min

 

 

7

133

Vierhaus,= Andreas

27-07-1986

Aachener = TG

2.09.30

min

 

 

8

22

Friedman,= Shaja

1992

Nijmegen Atletiek

2.09.72

min

 

 

9

152

Lehmbach, Benjamin

01-02-1980

Aachener = TG

2.10.87

min

 

 

10

146

Pietsch,= Gero

1992

Aachener = TG

2.10.90

min

 

 

11

78

Kirwald, Marvin

1991

LC Phönix Gelsenkirchen

2.11.80

min

 

 

12

131

Gusewski,= Jan

23-07-1965

Alemannia = Aachen

2.16.09

min

 

 

13

99

Hofma, Mark

12-01-1995

ATV Venray

2.17.93

min

 

 

14

107

Smeets, Hans

23-02-1947

AV Achilles Top

2.19.41

min

 

 

15

79

Meeszen,= Thorsten

1992

LC Phönix Gelsenkirchen

2.28.07

min

 

 

 

50

Boumans,= Frans

08-01-1987

AV Achilles Top

dnf<= o:p>

min

 

 

 

104

Visé<= span style=3D'font-size:8.0pt;mso-bidi-font-size:12.0pt;font-family:Verdana'>, Romain

1966

LAC Eupen

dns

min

 

 

 

3000m

15 deelnemer(s)=

1

143

Marrewijk, Sjoerd

24-11-1989

AV Olympus '70

9.16.68

min

 

 

2

72

Wissema,= Edwin

25-05-1978

AV De Liemers=

9.17.61

min

 

 

3

34

Eyob,= Senbet

01-07-1985

AV Achilles Top

10.10.77

min

 

 

4

31

Kamphuis, Harry

02-01-1962

AV Achilles Top

10.36.75

min

 

 

5

35

Ruwette, Maurice

22-05-1971

AV Achilles Top

10.57.83

min

 

 

6

150

Frohn,= Josef

31-12-1962

Aachener = TG

11.05.32

min

 

 

7

154

Beulshausen<= span style=3D'font-size:8.0pt;mso-bidi-font-size:12.0pt;font-family:Verdana'>, Johannes

29-12-1980

Aachener = TG

11.26.62

min

 

 

8

75

Meuffels, Michael

1986

LC Phönix Gelsenkirchen

11.37.66

min

 

 

9

66

Claassen, Martin

29-07-1945

AV Achilles Top

12.37.13

min

 

 

10

37

Kroon, Fred

01-07-1956

AV Achilles Top

13.36.68

min

 

 

11

41

Smit, Wim

05-09-1957

AV Achilles Top

13.45.77

min

 

 

12

56

Bogert, Co van den

08-08-1956

AV Achilles Top

13.53.91

min

 

 

13

160

Vaessen,= Cor

24-08-1946

AV Achilles Top

13.54.07

min

 

 

 

45

Reijnen,= John

31-01-1970

AV Achilles Top

dns

min

 

 

 

107

Smeets, Hans

23-02-1947

AV Achilles Top

dns

min

 

 

 

polshoog

2 deelnemer(s)

1<= /p>

120

Z= uchow, Julius

1992

DJK Elmar Kohlscheid

2.40

m<= /p>

 

 

2<= /p>

119

J= ung,= Felix

1992

DJK Elmar Kohlscheid

2.00

m<= /p>

 

 


kogel

2 deelnemer(s)<= /span>

1

49

Corstjens,= Tom

19-01-1985

AV Achilles Top

16.70

m

 

 

2

30

Dekker, Arjan

24-07-1978

AV Achilles Top

14.16

m

 

 

 

discus

2 deelnemer(s)<= /span>

1

49

Corstjens,= Tom

19-01-1985

AV Achilles Top

47.29

m

 

 

2

157

Maurus,= Klaus

01-09-1943

Aachener = TG

35.95

m

 

 

 

= zweedse

12 deelnemer(s)=

1

113

113,1140,116,1120, <= /o:p>

 

LG Euregio

2.05.82

min

 

 

2

77

77,78,79,810, =

 

LC Phönix Gelsenkirchen

2.18.46

min

 

 

3

161

161,160,37,41,

 

AV Achilles Top 2

2.52.91

min

 

 

 

3000m recreanten

10 deelnemer(s)=

1

48

Muyen,= Jos

07-12-1962

AV Achilles Top

11.04.07

min

 

 

2

90

Vreuls,= John

03-06-1966

AV Achilles Top

11.47.07

min

 

 

3

46

Kohlen, Maurice

24-08-1965

AV Achilles Top

11.48.22

min

 

 

4

43

Houben, Matthieu

12-05-1966

AV Achilles Top

11.51.51

min

 

 

5

42

Eymael,= Paul

03-12-1960

AV Achilles Top

12.06.89

min

 

 

6

163

Thielens,= Henk

10-01-1954

Gemeente Kerkrade

12.07.04

min

 

 

7

165

Ommen, Ramon van

1965

Kerkrade

12.55.22

min

 

 

8

55

Raaijmakers<= span style=3D'font-size:8.0pt;mso-bidi-font-size:12.0pt;font-family:Verdana'>,= Frenk

06-07-1960

AV Achilles Top

13.29.50

min

 

 

9

54

Huting,= Ruud

1960

AV Achilles Top

16.07.72

min

 

 

10

83

Zautsen,= Jack

26-07-1960

Start to Run

16.07.74

min

 

 

Vrouwen Senioren

100m

4 deelnemer(s)<= /span>

1

98

Gielen,= Ellis

15-03-1993

AV Unitas

12.43

sec

 

+1.0

2

124

Stijns,= Roan

07-04-1992

AV Achilles Top

13.02

sec

 

+1.0

3

51

Wetzels,= Maud

27-12-1990

AV Achilles Top

13.51

sec

 

+1.0

4

32

Baburek,= Carola

12-04-1975

AV Achilles Top

15.60

sec

 

+1.0

 

200m

1 deelnemer(s)<= /span>

 

124

Stijns,= Roan

07-04-1992

AV Achilles Top

dnf<= o:p>

sec

 

-0.6

 

800m

12 deelnemer(s)=

1

24

Ruijters, Evelien

10-08-1985

Atletiek Maastricht

2.16.64

min

 

 

2

151

Duffjausz,= Luka

11-02-1990

Aachener = TG

2.17.53

min

 

 

3

7

Marrewijk, Marjolein van

1988

Olympus '70

2.18.24

min

 

 

4

134

Cremer,= Julia

21-02-1990

Aachener = TG

2.19.68

min

 

 

5

8

Steegen,= Sofie

1996

Atla<= o:p>

2.20.07

min

 

 

6

9

Simoni, Kirsten

1994

Atla<= o:p>

2.26.87

min

 

 

7

11

Jacobs, Margit

1989

Atla<= o:p>

2.30.90

min

 

 

8

136

Kötteming, Nadine

20-02-1991

Aachener = TG

2.35.07

min

 

 

9

153

Döring<= span style=3D'font-size:8.0pt;mso-bidi-font-size:12.0pt;font-family:Verdana'>, Carina

13-04-1992

Aachener = TG

2.37.98

min

 

 

10

103

Portengen, Solange

11-05-1986

AV Unitas

2.39.98

min

 

 

11

147

Crommelinck<= span style=3D'font-size:8.0pt;mso-bidi-font-size:12.0pt;font-family:Verdana'>, Sophie

1992

Aachener = TG

2.41.21

min

 

 

 

105

Piel, Myriam =

1970

LAC Eupen

dns

min

 

 

 

3000m

5 deelnemer(s)<= /span>

1

109

Burgers, Ellis

07-09-1967

AV Achilles Top

13.43.60

min

 

 

2

38

Pleijers, Astrid

31-05-1975

AV Achilles Top

14.33.96

min

 

 

3

32

Baburek,= Carola

12-04-1975

AV Achilles Top

16.33.18

min

 

 

 

33

Sluis, Bianca

19-04-1973

AV Achilles Top

dnf<= o:p>

min

 

 

 

108

Douven, Sandra

24-12-1971

AV Achilles Top

dns

min

 

 

 

= zweedse

4 deelnemer(s)<= /span>

1

32

32,33,38,39, <= /span>

 

AV Achilles Top 2

2.59.62

min

ptn<= o:p>

 

 

kogel

4 deelnemer(s)<= /span>

1

98

Gielen,= Ellis

15-03-1993

AV Unitas

11.42

m

 

 

2

141

Xhonneux, Monique

28-12-1959

LAC Eupen

9.30

m

 

 

3

33

Sluis, Bianca

19-04-1973

AV Achilles Top

7.42

m

 

 

4

32

Baburek,= Carola

12-04-1975

AV Achilles Top

7.00

m

 

 

 

discus

5 deelnemer(s)<= /span>

1

106

Verlaak, Loes

27-11-1982

AV Weert

49.22

m

 

 

2

110

Hoedemakers<= span style=3D'font-size:8.0pt;mso-bidi-font-size:12.0pt;font-family:Verdana'>,= Linda

01-02-1992

AV Unitas

39.08

m

 

 

3

141

Xhonneux, Monique

28-12-1959

LAC Eupen

26.25

m

 

 

4

98

Gielen,= Ellis

15-03-1993

AV Unitas

22.82

m

 

 

5

33

Sluis, Bianca

19-04-1973

AV Achilles Top

19.80

m

 

 

 

3000m recreanten

6 deelnemer(s)<= /span>

1

44

Eymael,= Sibilla

04-12-1962

AV Achilles Top

12.29.30

min

 

 

2

164

Thielens,= Gertie

1956

Gemeente Kerkrade

12.53.55

min

 

 

3

39

Florie, Sandra

08-11-1975

AV Achilles Top

14.21.81

min

 

 

4

40

Waal, Anita van der

31-05-1975

AV Achilles Top

14.46.42

min

 

 

5

162

Vaessen,= Xandra

28-12-1965

AV Achilles Top

16.58.27

min

 

 

 

82

Paszek, Bianca

30-10-1960

Start to Run

dns

min