Scholenklassement Voortgezet Onderwijs             

 

1.   Brandenbergcollege 1                          489 punten

2.   Brandenbergcollege 2                          431

3.   Grotiuscollege 1                                    427

4.   Romboutscollege 1                               362

5.   Sintermeertencollege 2                       353

6.   St. Janscollege 2                                    350

7.   Bernardinuscollege 2                            339

8.   Sintermeertencollege 3                        336

9.   CMC Eijkhagen 3                                    321

10. Citaverde 1                                             313

11. Romboutscollege 1                               312

12. Sintermeertencollege 1                       305

13. Citaverde 2                                             293

14. CMC Eijkhagen 2                                   286

15. Emmacollege 2                                      259

16. Emmacollege 1                                      257

17. Bernardinuscollege 1                            254

18. CMC Eijkhagen 1                                    252

19. St. Janscollege 1                                     248

20. Broeklandcollege 2                                168

21. Broeklandcollege 1                                148

22. Grotiuscollege 2                                     107

 

Individueel klassement jongens Voortgezet Onderwijs

 

1. Kelvin Arnzen                          Citaverde 1                          2146 punten

2. Mitch Göbbels                         Grotiuscollege 1                 2126

3. Renighel Darpoh                     Brandenbergcollege 1       1904

4. Kasper Spiering                       St. Janscollege 2                 1888

5. Wesley Vermeij                       St. Janscollege 2                 1848

 

Individueel klassement meisjes Voortgezet Onderwijs

 

1. Anke Mols                                 Grotiuscollege 1                 1781 punten

2. Melissa Uranka                        CMC Eijkhagen 1                1758

3. Luca Deurenberg                     Sintermeertencollege 1    1488

4. Minke Bisschops                      Bernardinuscollege 1        1454

5. Lynn Weegels                           CMC Eijkhagen 3                1434