MIME-Version: 1.0 Content-Location: file:///C:/2AEA90E5/Stadsloop2012Kerkrade.htm Content-Transfer-Encoding: quoted-printable Content-Type: text/html; charset="us-ascii" Zoek

Uitslagenlijst Decathlon Stadsloop Ke= rkrade

Kerkrade - Zondag 21 oktober 2012

<= o:p> 

MPC, 1 K= M

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

C= arlijn Mols

0= 4

A= chilles-Top

4:14

 

2

M= aud Visscher

0= 5

F= ivelstreek

4:21

 

3

J= aybre Wau

0= 4

A= tletiek Maastricht

4:41

 

4

L= una Bodelier

0= 5

A= chilles-Top

4:48

 

5

S= anne Arons

0= 5

H= eerlen

4:53

 

6

C= ilia Hermans

0= 4

K= erkrade

5:03

 

7

C= armen Franck

0= 5

A= chilles-Top

5:17

 

8

M= aureen Mols

0= 5

A= chilles-Top

5:33

 

9

I= sabelle Graf

0= 5

K= erkrade

5:47

 

10

M= ijke Berendsen

0= 5

A= VON

6:37

 

<= o:p> 

JPC, 1 K= M

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

F= alco Aarts

0= 4

B= unde

4:07

 

2

L= ucas Koolen

0= 4

A= chilles-Top

4:16

 

3

L= uca Broers

0= 5

A= chilles-Top

5:14

 

4

T= imo Dols

0= 6

S= tein Lb

5:29

 

5

R= yan Herberichs

0= 5

K= erkrade

5:46

 

<= o:p> 

MPB, 1 K= M

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

K= eulers

0= 3

E= ys

5:05

 

<= o:p> 

JPB, 1 K= M

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

J= ibbe den Hartog

0= 3

E= ys

4:13

 

2

D= uncan Didden

0= 3

K= erkrade

4:27

 

3

K= evin Smaling

0= 3

A= chilles-Top

4:45

 

4

M= arwin Aerden

0= 3

A= VON

5:58

 

<= o:p> 

MPA, 1 K= M

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

E= mma Wassenberg

0= 1

A= chilles-Top

3:48

 

2

C= is Ypelaar

0= 1

K= erkrade

3:50

 

3

L= isa Dekker

0= 1

A= chilles-Top

4:27

 

4

S= anne Dekker

0= 1

A= chilles-Top

4:39

 

5

M= aud Florie

0= 1

K= erkrade

4:40

 

6

E= liza Berendsen

0= 1

A= VON

4:45

 

7

O= rly Meens

0= 2

A= chilles-Top

4:51

 

8

D= orien Lemmens

0= 2

C= aesar

4:53

 

9

A= nke Mols

0= 2

A= chilles-Top

5:15

 

10

E= mma Zaalberg

0= 1

d= er Durpel

5:18

 

11

D= anee Lurcken

0= 1

d= er Durpel

5:30

 

12

R= egina Laven

0= 2

A= chilles-Top

5:55

 

<= o:p> 

JPA, 1 K= M

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Q= uinten van Ommen

0= 2

A= chilles-Top

3:46

 

2

J= arno Gubbels

0= 1

d= er Durpel

3:51

 

3

W= ito Vanwersch

0= 1

K= erkrade

3:52

 

4

J= esse Lipperts

0= 1

B= ocholtz

4:01

 

5

S= ander Hollanders

0= 1

d= er Durpel

4:06

 

6

P= elle Bindels

0= 1

B= ocholtz

4:06

 

7

J= esse van der Raadt

0= 1

S= chinveld

4:06

 

8

J= ordy Weisserth

0= 1

d= er Durpel

4:10

 

9

L= uc Franck

0= 2

A= chilles-Top

4:12

 

10

C= as Middelhoven

0= 1

A= chilles-Top

4:15

 

11

B= rian Creutzer

0= 2

A= chilles-Top

4:17

 

12

D= avid Becker

0= 1

d= er Durpel

4:28

 

13

J= elle Althuizen

0= 1

A= chilles-Top

4:37

 

14

S= il Veltman

0= 2

R= otterdam

4:47

 

15

H= arvey Roszler

0= 1

d= er Durpel

4:49

 

16

J= ordy Dols

0= 2

C= aesar

4:52

 

17

J= ohnny Penners

0= 2

H= eerlen

4:54

 

18

J= oep Trompetter

0= 1

d= er Durpel

5:15

 

19

K= yle Herberichs

0= 2

K= erkrade

5:26

 

<= o:p> 

MD, 1 KM=

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

D= ionne Claessens

0= 0

C= aesar

3:55

 

2

B= ritt Berkers

0= 0

H= eerlen

4:11

 

3

J= ill Wessels

0= 0

d= er Durpel

4:19

 

4

K= ayleigh Herberichs

0= 0

K= erkrade

4:43

 

5

J= essie Dahler

0= 0

d= er Durpel

5:00

 

6

L= ola Veltman

9= 9

R= otterdam

5:08

 

7

T= essa Dovermann

0= 0

d= er Durpel

5:32

 

8

N= ina Steinschuld

0= 0

d= er Durpel

5:36

 

<= o:p> 

JD, 1 KM=

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

K= eanu Didden

0= 0

K= erkrade

3:33

 

2

D= iego Vankan

9= 9

A= chilles-Top

3:36

 

3

K= enneth Hoven

0= 0

A= chilles-Top

3:48

 

4

J= elle Schurer

0= 0

A= chilles-Top

4:04

 

5

F= loris van den Ende

0= 0

H= eerlen

4:08

 

6

J= op Scheren

0= 0

A= chilles-Top

4:18

 

7

T= om Plum

0= 0

d= er Durpel

4:35

 

8

N= oah Duchateau

0= 0

A= chilles-Top

4:40

 

9

M= ike Vreuls

0= 0

d= er Durpel

5:04

 

10

C= asper Moberts

0= 0

d= er Durpel

5:36

 

<= o:p> 

MC, 2.= 5 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

B= ritt Jacobi

9= 7

U= nitas

9:56

 

2

E= lian Didderen

9= 8

A= VON

10:11

 

3

R= osa van den Ende

9= 7

H= eerlen

10:15

 

4

D= ominique Claessens

9= 7

C= aesar

10:17

 

5

E= lisa Somba

9= 8

A= chilles-Top

12:35

 

6

M= arle Hollands

9= 8

B= ocholtz

13:10

 

7

M= aud Lipperts

9= 8

B= ocholtz

13:11

 

<= o:p> 

JC, 2.= 5 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Y= ouri Keulen

9= 8

A= VON

8:49

 

2

L= uc Vilian

9= 8

A= chilles-Top

9:05

 

3

Y= assine Herouale

9= 7

A= ttila

9:06

 

4

L= uud van den Mosselaar

9= 8

M= echelen

9:09

 

5

M= ax Wetzels

9= 8

M= echelen

9:54

 

<= o:p> 

VS, 2.= 5 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

J= orna Smeets

8= 6

A= chilles-Top

13:42

 

2

K= elly Heffels

7= 4

A= chilles-Top

13:44

 

<= o:p> 

MS, 2.= 5 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

M= arcel Klein

7= 4

S= TB

12:08

 

<= o:p> 

V45, 2= .5 KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

M= artine Aerden-Hillebr

6= 6

S= chinveld

24:32

 

<= o:p> 

VS, 5 KM=

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

L= eonie Balter

9= 1

L= opers Company Harry

17:41

 

2

L= isanne Houben

9= 1

A= tletiek Maastricht

18:44

 

3

E= llis Jacobs

8= 4

L= opers Company Harry

20:17

 

4

A= nne Balter

8= 9

A= VON

20:50

 

5

R= oos Hoogeboom

8= 2

M= aastricht

21:11

 

6

K= irsty Jacobi

9= 4

U= nitas

21:23

 

7

M= ilan Dijkstra

9= 0

H= oensbroek

22:11

 

8

A= strid Hirsch

9= 8

E= schweiler (GER)

23:00

 

9

P= etra Janssen

8= 2

D= eclathon

23:38

 

10

W= endy Gelissen

7= 4

B= runssum

23:56

 

11

B= irgit Bertrand

7= 4

K= erkrade

23:58

 

12

I= rene van der Velden

9= 4

F= ortuna '67

24:27

 

13

M= arlijn Janssen

8= 0

H= eerlen

24:33

 

14

N= adine Chudy

9= 3

S= TB

24:39

 

15

A= strid Pleijers

7= 5

A= chilles-Top

24:51

 

16

E= ster Venrooij

8= 1

I= nvista 1

25:19

 

17

L= onneke Frins

9= 0

S= TB

25:39

 

18

E= vy Paulissen

9= 6

C= aesar

25:51

 

19

A= mie Shay

7= 7

K= erkrade

26:03

 

20

E= dith Mathot

7= 3

A= msterdam

26:14

 

21

A= nja Bodelier

7= 3

K= erkrade

26:16

 

22

S= ophie Wiegant

8= 1

B= ocholtz

26:22

 

23

M= yrthe Leunissen

8= 8

H= eerlen

26:23

 

24

S= anne Bosman

8= 3

H= eerlen

26:32

 

25

F= rancien Mertens

7= 3

S= TAP

26:50

 

26

C= laudia Honings

8= 8

B= ocholtz

26:50

 

27

M= arloes Ramakers

7= 7

H= eerlen

27:07

 

28

T= essie Bahnen

8= 3

K= erkrade

27:13

 

29

J= oyce Hellenbrand

7= 9

H= ogeschool Zuyd

27:17

 

30

P= eggy Withag

7= 9

K= erkrade

27:24

 

31

M= elanie Mommertz

7= 8

K= erkrade

27:40

 

32

H= ellen Lopulua

7= 4

M= ierlo

27:44

 

33

S= erlaha Nafzger

8= 6

M= aastricht

27:44

 

34

I= ra Baggen

8= 7

H= eerlen

28:11

 

35

A= gnes Berendsen

7= 7

H= eerlen

28:11

 

36

T= amara Eijkenboom

7= 9

K= erkrade

28:17

 

37

S= alina Tokaya

8= 7

S= TAP

28:23

 

38

C= armen Lechelt

7= 3

K= erkrade

28:28

 

39

C= haymaa El Orche

8= 0

I= nvista 3

29:19

 

40

P= ien Vandalen

8= 1

H= eerlen

29:49

 

41

S= arah Pruss

9= 1

D= ecathlon

30:06

 

42

J= olijn Coerver

8= 8

D= ecathlon

30:36

 

43

W= endy Paul

7= 8

A= chilles-Top

30:49

 

44

L= inda Janssen

7= 8

R= abobank Parkstad

30:52

 

45

G= ladys Schunken

8= 2

D= ecathlon

30:58

 

46

L= aila Potalivo

7= 8

M= ediamarkt

31:19

 

47

D= agmar Lemmens

8= 8

E= ygelshoven

31:19

 

48

V= era Zinken

8= 1

S= chin op Geul

31:58

 

49

M= arente Oelers

9= 1

D= ecathlon

32:49

 

50

P= atty van Beek

9= 7

D= ecathlon

32:50

 

51

A= ngelique Schirbach

7= 6

D= ecathlon

32:59

 

52

S= tefanie van der Ploeg

8= 4

H= eerlen

33:36

 

<= o:p> 

MS, 5 KM=

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

P= eter Res

7= 8

A= tletiek Maastricht

16:23

 

2

C= amiel Jacobs

8= 2

L= opers Company Harry

17:07

 

3

J= ulius Zachow

9= 2

D= JK Elmar Kohlscheid

17:33

 

4

R= ob Tijdink

8= 9

C= aesar

17:39

 

5

C= rifven Frenken

9= 5

U= nitas

17:47

 

6

J= ans Roeland

8= 3

A= tla (BEL)

17:51

 

7

S= imon van der Schaft

9= 4

S= TAP

18:01

 

8

I= vo Eijkeboom

8= 9

A= VON

18:25

 

9

N= ick Bocken

9= 4

C= aesar

18:33

 

10

D= idier Frambach

9= 0

A= tletiek Maastricht

18:35

 

11

J= orrit van der Raadt

9= 5

S= TAP

18:42

 

12

J= ohnny Jeurissen

7= 9

R= iemst (BEL)

18:49

 

13

D= eafvon

9= 4

U= nitas

18:52

 

14

O= laf Boxman

7= 8

U= niversiteit Maastri

19:01

 

15

J= urjen Knarren

8= 3

A= VON

19:17

 

16

V= ictor Widdershoven

7= 3

S= TAP

19:21

 

17

R= obin Lemmens

9= 4

C= aesar

19:30

 

18

S= ybout Jonkman

9= 7

D= ecathlon

19:31

 

19

M= ichel Brouwers

7= 9

M= aastricht

19:31

 

20

R= oger Jung

9= 2

L= andgraaf

19:40

 

21

L= ars Kyllo

8= 1

A= achen (GER)

19:52

 

22

L= uc van Mil

8= 7

L= andgraaf

19:56

 

23

O= mar Muurmans

9= 2

L= opers Company Harry

20:05

 

24

A= rmand Aretz

7= 7

E= ygelshoven

20:09

 

25

S= ander Houben

7= 3

R= abobank Parkstad

20:26

 

26

P= aul Kusters

7= 3

L= andgraaf

20:29

 

27

L= ennart Jongen

9= 4

T= artlétos

20:35

 

28

R= alph Berendsen

7= 6

A= trium MC

20:35

 

29

C= edric de Cock

8= 6

S= ittard

20:37

 

30

M= atthijs Krooi

8= 4

U= niversiteit Maastri

20:39

 

31

D= aniel Spiekers

8= 7

R= abobank Parkstad

20:42

 

32

T= wan Vincken

9= 4

L= andgraaf

20:57

 

33

L= ars Schopen

8= 9

N= ijmegen

20:58

 

34

T= homas Palmen

9= 5

H= eerlen

21:07

 

35

D= anny Stadhouders

8= 0

H= eerlen

21:14

 

36

R= oy Renneberg

8= 9

D= ecathlon

21:15

 

37

R= uben Didderen

9= 5

S= TAP

21:35

 

38

B= rian Duffels

7= 6

D= ecathlon

21:49

 

39

M= aurice van Dinther

8= 5

L= andgraaf

21:51

 

40

B= ram Defesche

7= 8

K= erkrade

22:03

 

41

R= ichard Keus

8= 7

A= tletiek Maastricht

22:04

 

42

P= ascal Stitzinger

8= 0

A= chilles-Top

22:06

 

43

J= asper Daemen

9= 2

M= ediamarkt

22:18

 

44

J= ordy Bisschoff

9= 5

S= impelveld

22:20

 

45

E= ric Sulmann

8= 2

N= ieuwstadt

22:23

 

46

B= ram Coenen

8= 4

H= ogeschool Zuyd

22:27

 

47

C= olan van der Neut

8= 4

H= eerlen

22:39

 

48

M= arco Jurgen

7= 3

E= ygelshoven

22:42

 

49

R= ick Rook

8= 7

D= ecathlon

23:08

 

50

R= emy Nowak

8= 4

S= TAP

23:09

 

51

M= arcel Klein

7= 4

S= TB

23:19

 

52

A= lexander Gelissen

7= 8

A= VON

23:31

 

53

P= aul Wijers

8= 0

H= eerlen

23:56

 

54

N= amik Heralic

8= 3

M= edtronic

24:06

 

55

B= enedikt Dorweiler

9= 4

K= erkrade

24:07

 

56

B= ram Maassen

7= 4

H= oensbroek

24:28

 

57

C= hris Adang

0= 1

E= RT Kelnis

24:35

 

58

L= eon Jaminon

7= 4

K= erkrade

25:21

 

59

R= olf Verheezen

8= 3

D= ecathlon

25:33

 

60

D= aan Beens

8= 5

D= ecathlon

25:34

 

61

W= ilbert Lumey

7= 9

S= impelveld

25:41

 

62

S= tijn Maurer

7= 6

M= edtronic

26:51

 

63

R= ob Hoogers

8= 5

D= ecathlon

27:05

 

64

P= atrick Mathissen

7= 6

K= erkrade

27:14

 

65

G= abriel Huibers

7= 3

H= eerlen

28:03

 

66

P= atrick Stassen

7= 5

H= oensbroek

28:14

 

67

R= alf Heffels

7= 3

A= chilles-Top

30:58

 

68

F= rank Oudenaar

8= 4

M= ediamarkt

35:38

 

<= o:p> 

V40, 5 K= M

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

G= aby Verstraeten

7= 0

E= cht

22:45

 

2

A= strid Aretz-Rietbroek

7= 1

L= andgraaf

22:50

 

3

P= auline Evers

6= 8

A= chilles-Top

24:52

 

4

J= acqueline Mulder

7= 0

K= erkrade

25:51

 

5

N= icole Herberichs-Ange

7= 1

A= chilles-Top

26:34

 

6

A= ngelique Thoms

7= 2

A= trium MC

27:13

 

7

V= erona Janssen

7= 0

G= eleen

27:34

 

8

M= arloek Hillen-Beukers

6= 8

A= chilles-Top

27:52

 

9

G= erda van Raalte

7= 1

L= andgraaf

28:00

 

10

N= icole Römer

7= 1

K= erkrade

28:10

 

11

L= ucy van der Venne

6= 8

A= chilles-Top

29:28

 

12

J= acqueline Lippers

6= 8

B= ocholtz

29:30

 

13

A= njo Mathissen

7= 2

K= erkrade

29:33

 

14

M= onique Saumois

7= 1

I= nvista 3

29:47

 

15

L= ilian Hendrix

6= 9

M= edtronic

29:49

 

16

C= laudia Weckseler

7= 2

M= edtronic

29:53

 

17

M= aya Nijsters

7= 2

S= TAP

30:18

 

18

N= icole America-Velmers

7= 1

K= erkrade

32:10

 

19

A= strid Reitz

6= 8

I= nvista 2

32:18

 

20

Y= vette Weelen

6= 8

E= ys

37:52

 

<= o:p> 

M40, 5 K= M

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

R= ichard Lavalle

6= 8

S= TB

16:27

 

2

P= erry Ubachs

7= 1

M= ediamarkt

19:15

 

3

T= heo van Puijvelde

6= 8

U= nitas

20:14

 

4

M= arten Carlsson

7= 2

M= edtronic

20:37

 

5

E= mile Hamers

6= 8

A= trium MC

21:52

 

6

M= aurice Hellenbrand

6= 9

H= ogeschool Zuyd

22:28

 

7

B= as Mols

7= 1

A= trium MC

22:51

 

8

R= ob Huppertz

6= 9

K= erkrade

23:43

 

9

R= ob Keulers

6= 8

A= chilles-Top

24:38

 

10

H= arold van der Haar

7= 1

E= cht

24:40

 

11

F= rans Hermans

6= 9

H= eerlen

24:56

 

12

M= ustafa Zaizoune

7= 1

K= erkrade

25:15

 

13

P= atrick de Groot

6= 9

K= erkrade

25:41

 

14

R= ene Janssen

6= 8

R= abobank Parkstad

26:06

 

15

M= aurice Schaafstra

7= 1

K= erkrade

28:06

 

16

M= aurice Meurders

6= 8

L= andgraaf

28:14

 

17

R= on Verbist

6= 8

L= andgraaf

29:29

 

18

J= os Knip

6= 9

I= nvista 2

29:59

 

19

P= eter Kok

7= 0

M= ediamarkt

30:26

 

20

H= einrich Scherbel

7= 0

I= nvista 2

37:52

 

21

B= ernd Krumb

6= 8

I= nvista 3

37:52

 

<= o:p> 

V45, 5 K= M

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

M= ajella Pawlak

6= 4

A= VON

21:15

 

2

B= ianca Geitz

6= 4

H= ogeschool Zuyd

21:30

 

3

J= ose Kolkman

6= 4

I= nvista 2

24:34

 

4

J= osé van Beek

6= 3

A= chilles-Top

24:57

 

5

N= icole Tuncblilek

6= 5

A= trium MC

25:22

 

6

N= icole de Groot

6= 7

A= chilles-Top

27:19

 

7

A= strid Schöller

6= 7

A= chilles-Top

27:27

 

8

E= dith Bünger

6= 5

A= chilles-Top

27:52

 

9

N= icolle Schleijper

6= 6

I= nvista 2

28:06

 

10

I= ngrid Toussaint

6= 6

K= erkrade

28:35

 

11

L= aureen Vreuls

6= 7

A= chilles-Top

28:39

 

12

H= elma Kroesen

6= 6

A= chilles-Top

28:39

 

13

R= ita Verkennis

6= 4

S= TAP

30:18

 

14

S= ibille Waszkiewicz

6= 6

I= nvista 3

30:24

 

15

J= oseppe Wishaupt

6= 6

L= opers Company Harry

30:29

 

16

G= abriella Roffelsen

6= 7

N= A

30:30

 

17

J= enny Gerards

6= 4

A= trium MC

31:52

 

18

S= ylvia Heddema

6= 4

B= runssum

32:07

 

19

B= ianca Rademacher

6= 5

K= erkrade

32:08

 

20

T= illa Caenen

6= 5

H= oensbroek

36:19

 

21

M= aja Kusters

6= 3

A= VON

36:46

 

<= o:p> 

M45, 5 K= M

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

B= art Cleassens

6= 4

C= aesar

17:51

 

2

S= ander Harmut

6= 7

D= JK Herzogenrath (GE

17:52

 

3

J= an Smeets

6= 4

L= opers Company Harry

18:42

 

4

G= er Cruts

6= 4

C= aesar

18:44

 

5

N= ick Custers

6= 6

R= abobank Parkstad

19:38

 

6

P= eter van Berkel

6= 7

S= TAP

19:45

 

7

S= jaak Hoop

6= 3

A= trium MC

19:49

 

8

W= iel Simons

6= 4

A= trium MC

20:16

 

9

M= ichaël Berkers

6= 7

H= eerlen

20:49

 

10

K= arlo Habets

6= 5

S= TAP

21:37

 

11

M= ark Offermans

6= 6

B= runssum

21:52

 

12

R= amon van Ommen

6= 5

A= chilles-Top

23:04

 

13

R= ene Vliex

6= 7

I= nvista 2

23:04

 

14

P= aul Sour

6= 3

L= andgraaf

23:42

 

15

M= arcel Lejeune

6= 6

H= eerlen

23:43

 

16

L= udy Nelissen

6= 3

V= oerendaal

23:44

 

17

F= rank Rietbroek

6= 4

R= oermond

23:48

 

18

R= ene Vanwersch

6= 3

K= erkrade

24:03

 

19

W= alter Adang

6= 5

E= RT Kelmis

24:35

 

20

M= aurice Quaedackers

6= 4

J= ongen Bouwbedrijven

25:17

 

21

C= or van Haaren

6= 6

S= TB

25:28

 

22

P= aul Depla

6= 5

H= eerlen

25:35

 

23

M= aurice Paulussen

6= 6

C= aesar

25:52

 

24

P= atrick Speetjens

6= 7

I= nvista 1

25:56

 

25

H= arrie Berger

6= 4

K= erkrade

26:21

 

26

R= oger Foitzik

6= 4

M= ediamarkt

27:07

 

27

R= oger Plettenberg

6= 6

L= andgraaf

29:53

 

<= o:p> 

V50, 5 K= M

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

A= njolie Deguelle

6= 0

H= eerlen

24:21

 

2

L= enie Jacobs

6= 0

S= TB

25:21

 

3

K= itty Smeets

6= 2

I= nvista 1

25:47

 

4

J= essie Maessen

6= 2

A= chilles-Top

28:08

 

5

R= enate Provaas

5= 9

H= ogeschool Zuyd

28:10

 

6

D= iana van Uffelen

6= 1

V= IPP

28:15

 

7

H= edwig Kunkels

5= 9

A= trium MC

28:28

 

8

P= auline Haver

6= 1

A= chilles-Top

29:10

 

9

P= etra Geurst

5= 8

V= oerendaal

29:40

 

10

N= el Lurken

5= 8

A= chilles-Top

29:48

 

11

R= eny Mendelsohn

5= 9

A= chilles-Top

32:33

 

12

M= onique Mookhoek

6= 1

M= ierlo

33:35

 

<= o:p> 

M50, 5 K= M

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

H= ub Kurvers

6= 1

L= opers Company Harry

16:30

 

2

R= ob Riksen

6= 2

L= opers Company Harry

17:56

 

3

W= il Pepels

5= 8

C= aesar

18:45

 

4

F= rans Schoonbrood

6= 0

H= ogeschool Zuyd

19:19

 

5

J= os Muyen

6= 2

K= erkrade

20:09

 

6

A= ndré Reinders

6= 0

A= tletiek Maastricht

20:42

 

7

R= onald Dols

6= 2

S= tein Lb

21:21

 

8

M= aarten van den Ende

6= 0

A= chilles-Top

22:37

 

9

H= enk van der Raadt

5= 9

S= TAP

23:11

 

10

W= im Vluggen

5= 9

H= ogeschool Zuyd

23:12

 

11

H= an Gehlen

5= 9

R= abobank Parkstad

23:23

 

12

H= endrik-Jan Hool

6= 0

K= erkrade

23:41

 

13

R= obert Zimny

6= 1

H= eerlen

23:43

 

14

F= rank Stollman

6= 1

S= TAP

24:14

 

15

R= afael Spera

6= 0

J= ongen Bouwbedrijven

24:30

 

16

H= ein Roeks

6= 0

J= ongen Bouwbedrijven

24:36

 

17

R= oy Jacobs

5= 9

S= TAP

25:00

 

18

G= eert Vroomen

6= 0

J= ongen Bouwbedrijven

25:04

 

19

E= ef Hofland

5= 8

H= eerlen

25:30

 

20

J= ohn Scholgens

5= 8

K= erkrade

25:44

 

21

W= im Sluijsmans

6= 0

I= nvista 3

26:27

 

22

P= aul Thissen

5= 8

H= ogeschool Zuyd

26:31

 

23

J= ack Zautsen

6= 0

A= chilles-Top

26:42

 

24

S= jaak van Beek

5= 8

H= eerlen

26:42

 

25

J= ohn Paulssen

6= 2

A= chilles-Top

26:56

 

26

R= ene Matthijsse

5= 9

L= andgraaf

27:00

 

27

Ab Hollanders

6= 0

A= trium MC

27:13

 

28

J= ean Schoonbrood

6= 0

J= ongen Bouwbedrijven

27:20

 

29

T= on Bus

5= 9

A= VON

27:56

 

30

B= en Schulpen

6= 2

A= VON

28:02

 

31

J= an Palmen

6= 2

H= eerlen

28:04

 

32

B= ert Soomers

5= 9

L= andgraaf

29:16

 

33

J= an Pillaerds

5= 8

A= VON

30:03

 

34

J= os Thomas

5= 8

I= nvista 3

31:23

 

<= o:p> 

V55, 5 K= M

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

R= oelie Kortis

5= 3

A= chilles-Top

27:21

 

2

G= ertie Uiterwijk

5= 5

D= ecathlon

34:34

 

<= o:p> 

M55, 5 K= M

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

H= arry Driessen

5= 6

L= opers Company Harry

18:59

 

2

M= arcel de Veen

5= 6

Ac= hilles-Top

19:45

 

3

S= jef Geitz

5= 7

H= ogeschool Zuyd

20:20

 

4

H= erm Gerards

5= 7

S= TB

21:19

 

5

J= an Vleugels

5= 7

A= VON

22:53

 

6

H= arrie Theeuwen

5= 6

A= chilles-Top

23:44

 

7

M= ath Baggen

5= 5

A= chilles-Top

24:04

 

8

G= uus Stauvermann

5= 3

A= trium MC

24:05

 

9

W= iel Caenen

5= 4

A= VON

24:25

 

10

T= oine Boymans

5= 5

K= erkrade

25:06

 

11

F= red Kroon

5= 6

A= chilles-Top

25:11

 

12

W= il Wollersheim

5= 4

I= nvista 3

25:16

 

13

H= enk Pluijmen

5= 3

I= nvista 2

25:43

 

14

R= on Schouten

5= 6

R= oermond

26:56

 

15

R= udie Scholten

5= 5

A= VON

28:14

 

16

A= loys Klus

5= 7

S= TAP

28:24

 

17

F= erry Mertens

5= 7

J= ongen Bouwbedrijven

29:01

 

18

J= os Sanders

5= 4

H= eerlen

29:06

 

19

G= errit de Jongh

5= 3

D= utch Runners

30:07

 

20

H= ans Opstal

5= 4

B= eek

32:09

 

21

D= jonnie Soumete

5= 6

M= aastricht

33:35

 

<= o:p> 

V60, 5 K= M

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

E= ls Nijskens

5= 1

A= chilles-Top

27:55

 

2

R= iet Janssen

5= 2

H= eerlen

34:23

 

3

D= ieny Winter

5= 0

J= ongen Bouwbedrijven

34:29

 

<= o:p> 

M60, 5 K= M

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

T= oine Hensgens

5= 0

A= chilles-Top

24:15

 

2

P= iere Muijrers

4= 8

A= trium MC

25:27

 

3

W= im Nas

5= 2

K= erkrade

25:45

 

4

J= o Bahnen

5= 0

K= erkrade

26:44

 

5

G= er Drenth

4= 8

J= ongen Bouwbedrijven

27:28

 

6

P= eter Claassen

4= 8

H= oensbroek

27:52

 

7

W= iel Pelzer

5= 1

A= chilles-Top

29:18

 

8

L= eo Arets

5= 1

I= nvista 1

29:55

 

9

K= arel Toussaint

5= 0

A= chilles-Top

31:53

 

10

J= an Spaans

5= 0

B= erg en Terblijt

33:55

 

11

J= urgen Winter

5= 1

J= ongen Bouwbedrijven

34:29

 

12

D= re Op den Kamp

5= 0

A= chilles-Top

34:59

 

<= o:p> 

V65, 5 K= M

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

E= va Wilczek

4= 6

B= SG Hilden (GER)

39:06

 

<= o:p> 

M65, 5 K= M

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

L= eo Franssen

4= 6

S= TAP

23:15

 

2

W= im Geurts van Kessel

4= 4

H= ogeschool Zuyd

24:38

 

3

T= oon Pierik

4= 2

A= VON

27:43

 

4

H= uub Blezer

4= 5

L= andgraaf

31:18

 

<= o:p> 

M70, 5 K= M

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

G= iel Vullings

4= 2

L= opers Company Harry

21:53

 

2

H= arry Verstegen

4= 0

A= chilles-Top

24:50

 

3

A= rno Last

4= 0

A= chilles-Top

34:52

 

<= o:p> 

M75, 5 K= M

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Jo Kuypers

3= 4

A= chilles-Top

34:41

 

<= o:p> 

VS, 10 = KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

R= enee Vranken

9= 1

C= aesar

40:29

 

2

K= atja Kanditt

7= 7

O= SC Waldniel (GER)

42:03

 

3

A= licia Koot

8= 4

L= andgraaf

43:41

 

4

J= anou Homminga

9= 4

S= TB

44:36

 

5

M= arlies Gish

8= 9

U= niversiteit Maastri

45:02

 

6

M= elanie Vermeulen

7= 6

A= chilles-Top

47:14

 

7

L= inda Onckels

8= 5

M= aastricht

48:07

 

8

F= emke van Heugten

8= 0

D= ecathlon

50:26

 

9

M= ariska Jeurissen

8= 3

G= ulpen

51:19

 

10

N= atalie Roos

7= 9

L= andgraaf

51:48

 

11

E= lian Bogers

8= 9

U= niversiteit Maastri

52:33

 

12

W= endy Bessems

7= 7

K= erkrade

55:17

 

13

O= lga Severens

7= 5

S= TAP

58:51

 

14

J= acqueline vd Vorst

7= 4

P= rinsenbeek

1:00:55

 

<= o:p> 

MS, 10 = KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

K= ristof Lefebvre

8= 3

A= chilles-Top

33:45

 

2

J= os Timans

8= 1

A= tletiek Maastricht

33:48

 

3

R= oger Heiligers

7= 7

C= aesar

33:54

 

4

R= emko Rinia

8= 5

U= niversiteit Maastri

34:22

 

5

M= ax Bemelmans

8= 2

C= aesar

36:49

 

6

M= arco Debets

7= 4

H= oensbroek

37:20

 

7

M= artin Dumoulin

7= 5

S= TB

37:43

 

8

J= orn Lempers

8= 7

U= niversiteit Maastri

37:53

 

9

S= eb Pierik

7= 6

A= VON

37:55

 

10

R= ens van der Hijden

8= 7

R= ansdaal

41:41

 

11

M= arcel Greven

7= 4

E= ygelshoven

41:51

 

12

R= ik Rompen

8= 0

H= eerlen

42:53

 

13

W= outer Vringer

8= 9

D= ecathlon

43:11

 

14

B= art Leermakers

8= 7

M= edtronic

44:05

 

15

N= atalie Roos

7= 3

K= limmen

45:10

 

16

S= ander Konings

7= 6

M= edtronic

45:50

 

17

T= im Roks

8= 4

S= TB

45:50

 

18

G= eert Regterschot

8= 2

M= edtronic

45:59

 

19

K= oen Sanders

8= 5

H= eerlen

46:12

 

20

K= evin Zandbergen

8= 6

D= ecathlon

46:13

 

21

T= im Pijnenburg

8= 9

D= ecathlon

46:16

 

22

S= olli Haukaas

8= 3

A= achen (GER)

46:39

 

23

A= lex Smit

7= 4

B= unde

48:34

 

24

B= art van de Kleut

7= 7

L= andgraaf

48:55

 

25

S= tefan van Neerven

7= 8

H= eerlen

49:00

 

26

M= aurice Meijers

7= 3

A= chilles-Top

49:18

 

27

R= emy Theunissen

8= 4

E= indhoven

49:45

 

28

P= ascal Rutten

7= 5

K= erkrade

50:20

 

29

M= arco Theunissen

9= 1

L= andgraaf

50:47

 

30

J= an Pieter Bovendorp

7= 9

B= runssum

51:45

 

31

P= eter Loncaravic

7= 4

MC Eschweiler (GER)

53:08

 

32

J= effrey Sauren

9= 1

H= eerlen

53:24

 

33

J= ordy Souren

9= 4

H= eerlen

53:24

 

34

F= red Sochadu

8= 0

H= oensbroek

53:36

 

35

S= tefan Patzke

8= 2

A= achen

53:53

 

36

K= ai Janssen

8= 5

D= ecathlon

58:33

 

<= o:p> 

V40, 10= KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

T= anja Watzlaw

7= 0

L= T.DSHS Köln (GER)

44:26

 

2

A= imée Brull

7= 2

A= chilles-Top

45:04

 

3

S= andra Schiffelers

7= 0

M= edtronic

58:06

 

4

L= uisa de Graat

6= 9

R= un for fun (GER)

59:38

 

5

V= erona Janssen

7= 0

G= eleen

1:00:40

 

6

B= rigitte Bartels - Hol

7= 0

S= impelveld

1:00:51

 

<= o:p> 

M40, 10= KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

E= ddy Vandeputte

7= 1

HF Malmedy (BEL)

32:52

 

2

P= atrick Delait

6= 9

C= aesar

34:21

 

3

R= alph Lossner

7= 2

T= uS 08 Lintorf (GER)

36:30

 

4

J= ean-Jacques Herings

6= 9

U= niversiteit Maastri

38:16

 

5

M= arcel Coerver

6= 9

S= TB

38:26

 

6

L= uc Cools

6= 9

S= TAP

43:55

 

7

M= arco Bemelmans

6= 9

K= erkrade

45:12

 

8

R= ichard Cals

7= 2

S= TAP

45:16

 

9

R= ichard Vulkers

6= 8

A= chilles-Top

46:45

 

10

M= arc Scheren

6= 8

A= chilles-Top

46:51

 

11

P= atrick Verbruggen

7= 2

A= chilles-Top

47:47

 

12

J= uri Verschoor

7= 1

S= TAP

48:19

 

13

V= olker van den Bosch

7= 2

V= oerendaal

48:45

 

14

R= oger Leenhouts

6= 8

M= aastricht

52:22

 

15

G= erard Wenting

7= 1

S= TAP

55:25

 

16

J= os Oosterloo

7= 0

L= andgraaf

1:01:18

 

<= o:p> 

V45, 10= KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

E= llis Burgers

6= 7

A= chilles-Top

45:36

 

2

I= ngrid Leenders

6= 6

O= poeteren (BEL)

54:06

 

3

A= lice Rinkens

6= 6

M= aastricht

56:15

 

<= o:p> 

M45, 10= KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

L= eon Lataster

6= 5

D= ecathlon

37:31

 

2

J= ürgen Plum

6= 3

S= C Muhl LA

38:49

 

3

S= tefan Amann

6= 5

D= JK Elmar Kohlscheid

39:41

 

4

J= ohn van Eys

6= 5

N= uth

42:40

 

5

F= rankwin Aerden

6= 5

S= TAP

43:31

 

6

R= ene Homminga

6= 3

S= TB

43:35

 

7

G= uido Pelzer

6= 6

S= TB

44:04

 

8

J= ohn Vreuls

6= 6

A= chilles-Top

46:35

 

9

B= ert Bisschoff

6= 6

S= impelveld

46:48

 

10

G= er van Bekkum

6= 6

K= erkrade

47:13

 

11

H= arry Derksen

6= 6

E= ys

48:30

 

12

J= ohn Rademacher

6= 5

K= erkrade

49:04

 

13

M= aurice Strolenberg

6= 6

K= erkrade

49:40

 

14

T= on Neumann

6= 4

M= aastricht

50:07

 

15

J= ohn Schoeters

6= 6

A= chilles-Top

50:32

 

16

M= arcel Karssing

6= 7

S= impelveld

52:40

 

17

M= ath Brinkhoff

6= 3

L= andgraaf

57:23

 

<= o:p> 

V50, 10= KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

D= esiree van Puijvelde

5= 9

A= VON

59:12

 

2

L= uciënne Lemmens

6= 1

R= otterdam

1:01:10

 

<= o:p> 

M50, 10= KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

D= olf Gregoire

6= 2

U= nitas

41:00

 

2

J= osef Frohn

6= 2

D= JK Elmar Kohlscheid

41:10

 

3

H= einz Feilen

6= 2

MC Eschweiler (GER)

42:17

 

4

P= aul Claessen

6= 0

O= poeteren (BEL)

42:18

 

5

B= ert Nijssen

6= 1

C= aesar

42:27

 

6

R= on Welters

6= 2

C= ifla

42:47

 

7

J= ürgen Fagot

6= 0

D= JK Herzogenrath (GE

43:18

 

8

R= olf Bünger

6= 1

A= chilles-Top

43:19

 

9

P= aul Robijns

6= 0

K= erkrade

43:55

 

10

J= os van Berkel

5= 8

S= TAP

45:55

 

11

R= uud de Vries

6= 1

A= chilles-Top

46:00

 

12

G= uido Kempen

6= 1

B= unde

46:01

 

13

P= eter Kusters

6= 1

V= ijlen

46:22

 

14

H= ans Meijer

5= 8

A= chilles-Top

47:34

 

15

R= on Quaring

6= 0

A= trium MC

48:37

 

16

A= ntoine Ruiters

5= 9

K= erkrade

48:40

 

17

J= ohn van Puijvelde

5= 9

A= VON

49:10

 

18

H= ans Muller

5= 9

E= ygelshoven

50:42

 

19

N= orbert Schroter

6= 0

W= urselen (GER)

50:47

 

20

F= renk Raaymakers

6= 0

A= chilles-Top

51:56

 

21

A= lbrecht de Graat

6= 2

R= un for fun

51:58

 

22

R= ene Schillings

5= 9

K= erkrade

52:30

 

23

B= art Bakker

6= 2

H= erzogenrath (GER)

52:57

 

24

L= ei Zinken

5= 8

K= erkrade

56:33

 

25

G= er Leenen

6= 2

W= ijlre

57:53

 

26

C= hris Lemmens

5= 8

R= otterdam

1:05:10

 

<= o:p> 

V55, 10= KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

G= ertie Thielens

5= 6

A= chilles-Top

48:09

 

2

M= arita Beijers

5= 7

M= aastricht

1:00:09

 

3

M= arion Wenders

5= 7

G= ulpen

1:02:12

 

<= o:p> 

M55, 10= KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

A= d van Kempen

5= 4

A= chilles-Top

42:25

 

2

H= ans-Günther Hirsch

5= 7

L= SG Eschweiler (GER)

44:49

 

3

H= arry Kuijpers

5= 6

P= artij

45:30

 

4

M= ath Maes

5= 5

C= aesar

46:45

 

5

W= iel Deguelle

5= 6

H= eerlen

47:23

 

6

H= uub Gossens

5= 7

A= VON

49:34

 

7

R= uud Paquay

5= 6

M= edtronic

58:17

 

<= o:p> 

M60, 10= KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

L= owie Rademakers

5= 2

K= erkrade

50:00

 

2

J= os Leufkens

4= 9

H= eerlen

52:14

 

<= o:p> 

M65, 10= KM

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

H= ans Smeets

4= 7

A= chilles-Top

40:19

 

2

M= artin Claassen

4= 5

A= chilles-Top

47:38

 

3

J= an Vereecken

4= 4

S= impelveld

58:18

 

<= o:p>