Uitslagen Jo Jeurissen Memorial

03-07-2011

Jongens pupillen C
StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
357Kevin Smaling20037.652.5919.85971 ptn
421Raf Baerveldt20037.752.8117.59963 ptn
358Luca Broers20059.172.068.02426 ptn
600m3 deelnemer(s)
1357Smaling, Kevin 15-10-2003AV Achilles Top2.27.00min ptn
2421Baerveldt, Raf 09-09-2003AVON2.27.02min ptn
358Broers, Luca 25-05-2005AV Achilles Topdnfmin ptn
Meisjes pupillen C
StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
377Carlijn Mols20047.642.608.64784 ptn
379Maureen Mols200510.201.583.70100 ptn
600m2 deelnemer(s)
1377Mols, Carlijn 21-01-2004AV Achilles Top2.22.02min ptn
2379Mols, Maureen 24-06-2005AV Achilles Top3.17.16min ptn
Jongens pupillen B
StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
364Quinten van Ommen20026.604.0023.501528 ptn
463Vince Abcouwer20028.981.8713.63521 ptn
1000m1 deelnemer(s)
1364Ommen, Quinten van04-01-2002AV Achilles Top3.44.21min ptn
Meisjes pupillen B
StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
381Renske Kleijnen20027.313.1112.181020 ptn
407Zoé Ahn20027.502.8816.561009 ptn
378Anke Mols20027.223.049.18966 ptn
1000m3 deelnemer(s)
1407Ahn, Zoé 02-07-2002LAC Eupen3.54.20min ptn
2381Kleijnen, Renske 25-11-2002AV Achilles Top4.01.18min ptn
3378Mols, Anke 22-01-2002AV Achilles Top5.37.84min ptn
Jongens pupillen A
StnrNaamgeb60mVerspringenBalwerpenptn
408Colin Ahn200010.113.3223.951214 ptn
362Attila Cubeddu200110.073.3421.391190 ptn
363Bart Spons200010.103.3817.271135 ptn
1000m4 deelnemer(s)
1408Ahn, Colin 26-10-2000LAC Eupen3.56.46min ptn
2363Spons, Bart 14-07-2000AV Achilles Top4.03.83min ptn
3362Cubeddu, Attila 27-10-2001AV Achilles Top4.11.60min ptn
4373Scheren, Jop 02-07-2000AV Achilles Top4.12.17min ptn
Meisjes pupillen A
StnrNaamgeb60mVerspringenBalwerpenptn
360Ivy Kockelkorn200010.213.1220.391111 ptn
361Senna Cubeddu200010.563.1419.451053 ptn
445Laurence Vise200010.263.3013.881040 ptn
446Alice Godesar200010.59dnsdns392 ptn
1000m4 deelnemer(s)
1446Godesar, Alice 2000LAC Eupen4.06.34min ptn
2445Vise, Laurence 2000LAC Eupen4.12.27min ptn
3361Cubeddu, Senna 13-01-2000AV Achilles Top4.33.09min ptn
4360Kockelkorn, Ivy 17-02-2000AV Achilles Top4.49.45min ptn
Jongens junioren D
80m2 deelnemer(s)
1462Keulen, Youri 30-09-1998AV Caesar11.29sec ptn+1.6
2422Jahach, Max 04-07-1999STB12.05sec ptn+1.6
1000m1 deelnemer(s)
1462Keulen, Youri 30-09-1998AV Caesar3.08.89min ptn
Meisjes junioren D
60m1 deelnemer(s)
1439Tiggeloven, Sismee 03-07-1999AV Achilles Top8.70sec ptn-0.1
1000m2 deelnemer(s)
1414Kramer, Maureen 1998LAC Eupen3.30.82min ptn
415Mennicken, Lisa 1998LAC Eupendnsmin ptn
hoog1 deelnemer(s)
1439Tiggeloven, Sismee 03-07-1999AV Achilles Top1.35m ptn
Meisjes junioren C
80m6 deelnemer(s)
1386Mevissen, Babs 26-01-1996AV Achilles Top10.81sec ptn+1.3
2382Demers, Karlijn 11-05-1996AV Achilles Top11.23sec ptn+1.3
3411Seefat, Rianne 25-01-1997AV Unitas11.53sec ptn+1.3
4410Damen, Ankie 13-10-1996AV Unitas11.66sec ptn+1.3
5454Frijns, Kim 14-09-1997AV Unitas11.93sec ptn+1.3
6423Bolk, Lisanne 12-06-1997AVON12.13sec ptn+1.3
hoog2 deelnemer(s)
1410Damen, Ankie 13-10-1996AV Unitas1.25m ptn
2423Bolk, Lisanne 12-06-1997AVON1.15m ptn
Jongens junioren B
100m4 deelnemer(s)
1443Fetz, Kristopher 1994DJK Rasensport Brand12.14sec ptn-0.3
2425Wagner, Marcel 1997DJK Rasensport Brand12.25sec ptn+0.1
3416Sinonovic, Benjamin 1995LG Euregio12.53sec ptn+0.1
4432Lange, Nico 20-05-1994DJK Elmar Kohlscheid13.18sec ptn+0.1
400m1 deelnemer(s)
1443Fetz, Kristopher 1994DJK Rasensport Brand54.59sec ptn
800m3 deelnemer(s)
1459Frohn, Peter 07-10-1995DJK Elmar Kohlscheid2.17.30min ptn
2472Hansen, Thomas 14-04-1995DJK Rasensport Brand2.20.40min ptn
3396Hardy, Tibeau 1996ATLA2.25.94min ptn
3000m1 deelnemer(s)
397Cosemans, Kris 1995ATLAdnfmin ptn
kogel1 deelnemer(s)
1416Sinonovic, Benjamin 1995LG Euregio11.07m ptn
discus1 deelnemer(s)
1403Franssen, Haike 16-11-1994GVAC39.96m ptn
Meisjes junioren B
100m11 deelnemer(s)
1418Haller, Nina 29-01-1994LG Euerio13.02sec ptn+0.5
2429Wolff, Alischa 1995DJK Rasensport Brand13.21sec ptn+0.5
3427Kremer, Pia-Sophie 1995DJK Rasensport Brand13.31sec ptn+0.5
4428Titze, Lotte 1995DJK Rasensport Brand13.35sec ptn+0.5
5456Middelkoop, Lorena 11-01-1996DJK Elmar Kohlscheid13.57sec ptn-2.5
6449Heidner, Isabelle 03-06-1996LAC Eupen13.61sec ptn-2.5
7426Ohlenforst, Deborah 1994DJK Rasensport Brand13.79sec ptn-2.5
8453Eisenbach, Rena 1995DJK Elmar Kohlscheid14.03sec ptn+1.0
9458Büttgenbach, Anna 04-08-1995DJK Elmar Kohlscheid14.64sec ptn+1.0
10455Radermacher, Eva 1994DJK Elmar Kohlscheid15.87sec ptn+1.0
419Pesch, Yvonne 21-01-1992LG Euregiodnssec ptn+0.5
400m2 deelnemer(s)
13860Mevissen, Babs 26-01-1996AV Achilles Top66.74sec ptn
2430Kleineberg, Aruna 1995DJK Rasensport Brand70.47sec ptn
800m3 deelnemer(s)
1392Jans, Caro 1995ATLA2.41.19min ptn
2390Cosemans, Leen 1997ATLA2.45.92min ptn
3391Brouwers, Chantal 1997ATLA2.57.06min ptn
3000m2 deelnemer(s)
1400Meertens, Jinte 1996ATLA11.11.31min ptn
2399Nys, Jana 1995ATLA12.17.93min ptn
ver7 deelnemer(s)
1449Heidner, Isabelle 03-06-1996LAC Eupen4.90m ptn
2428Titze, Lotte 1995DJK Rasensport Brand4.81m ptn
3456Middelkoop, Lorena 11-01-1996DJK Elmar Kohlscheid4.78m ptn
4429Wolff, Alischa 1995DJK Rasensport Brand4.70m ptn
5426Ohlenforst, Deborah 1994DJK Rasensport Brand4.46m ptn
6427Kremer, Pia-Sophie 1995DJK Rasensport Brand4.35m ptn
7455Radermacher, Eva 1994DJK Elmar Kohlscheid3.86m ptn
Mannen Senioren
100m7 deelnemer(s)
1438Meisolle, Alexander 08-08-1988AV Achilles Top10.89sec ptn-0.3
2420Hammers, Christian 26-07-1992LT DSHS Köln11.37sec ptn-0.3
3417Zick, Christian 05-12-1990LG Euregio11.46sec ptn-0.3
4461Linssen, Luuk 08-07-1989AV Achilles Top11.99sec ptn-0.3
5452Jung, Felix 1992DJK Elmar Kohlscheid12.18sec ptn-0.3
6376Donners, Andy 08-05-1989AV Achilles Top12.34sec ptn+0.1
7450Berg, Niels van den10-12-1993AV Caesar12.78sec ptn+0.1
400m2 deelnemer(s)
1441Willems, Cas 1988AV Caesar51.94sec ptn
2450Berg, Niels van den10-12-1993AV Caesar60.11sec ptn
800m8 deelnemer(s)
1470Schroeders, Tobias 11-09-1991TV Erkelenz2.02.95min ptn
2395Muutjens, Michael 1994ATLA2.05.00min ptn
3467Vierhaus, Andreas 27-07-1986Aachener TG2.08.90min ptn
4460Zachow, Julius 25-09-1992DJK Elmar Kohlscheid2.10.90min ptn
5469Müller, Andreas 1964TV Erkelenz2.11.47min ptn
6466Reinders, Andre 15-04-1960Atletiek Maastricht2.23.20min ptn
7471Smeets, Hans 23-02-1947AV Achilles Top2.24.34min ptn
394Buntinx, Ralf 24-06-1982ATLAdnfmin ptn
3000m20 deelnemer(s)
1473Peter, Willy 1979ATLA9.17.27min ptn
2480Heiligers, Roger 09-07-1977AV Caesar9.33.80min ptn
3398Claessens, Niky 1983ATLA9.46.15min ptn
4482Petch, Gero 1992Aachener TG9.58.61min ptn
5384Ruwette, Maurice 22-05-1971AV Achilles Top10.30.15min ptn
6481Büngeler, Herbert 19-09-1957Aachener TG10.35.80min ptn
7478Frohn, Josef 31-12-1962DJK Elmar Kohlscheid11.03.74min ptn
8395Muutjens, Michael 1994ATLA11.11.05min ptn
9385Krolzig, Klaus 17-11-1960AV Achilles Top11.36.74min ptn
10374Scheren, Marc 31-10-1968AV Achilles Top12.54.19min ptn
11368Ommen, Ramon van1967AV Achilles Top12.58.76min ptn
12380Vulkers, Richard 29-12-1968AV Achilles Top13.05.08min ptn
13406Theeuwen, Harrie 09-05-1956AV Achilles Top13.07.44min ptn
14437Vaessen, Cor 24-08-1946AV Achilles Top13.39.70min ptn
15405Verstegen, Harry 25-05-1940AV Achilles Top14.24.25min ptn
367Samling, Ed 02-04-1962AV Achilles Topdnfmin ptn
366Kroon, Fred 01-07-1956AV Achilles Topdnfmin ptn
383Schoeters, John 17-02-1966AV Achilles Topdnfmin ptn
471Smeets, Hans 23-02-1947AV Achilles Topdnfmin ptn
394Buntinx, Ralf 24-06-1982ATLAdnfmin ptn
ver1 deelnemer(s)
1452Jung, Felix 1992DJK Elmar Kohlscheid5.86m ptn
kogel4 deelnemer(s)
1388Corstjens, Tom 19-01-1985AV Achilles Top15.83m ptn
2389Vos, Robert-Jan 20-06-1990AV Weert14.57m ptn
3441Willems, Cas 1988AV Caesar13.18m ptn
4451Visé, Romain 1966LAC Eupen8.21m ptn
discus6 deelnemer(s)
1388Corstjens, Tom 19-01-1985AV Achilles Top46.13m ptn
2476Martineau, Eugène 14-05-1980AV Achilles Top40.38m ptn
3389Vos, Robert-Jan 20-06-1990AV Weert39.64m ptn
4441Willems, Cas 1988AV Caesar38.54m ptn
5479Maurus, Klaus 1943Aachener TG34.68m ptn
6451Visé, Romain 1966LAC Eupen22.12m ptn
Vrouwen Senioren
100m4 deelnemer(s)
1359Stijns, Roan 07-04-1992AV Achilles Top12.95sec ptn+0.0
2457Kownatzki, Viktoria 24-06-1993DJK Elmar Kohlscheid14.35sec ptn+0.0
3365Baburek, Carola 12-04-1975AV Achilles Top15.45sec ptn+0.0
4372Florie-Gielen, Sandra 08-11-1975AV Achilles Top22.71sec ptn+0.0
400m2 deelnemer(s)
1359Stijns, Roan 07-04-1992AV Achilles Top61.01sec ptn
2475Doering, Tanja 1990Aachener TG71.73sec ptn
800m8 deelnemer(s)
1468Cremer, Julia 1990Aachener TG2.25.22min ptn
2435Grober, Bettina 1979ART Düsseldorf2.28.63min ptn
3436Höfer, Nicole 1982ART Düsseldorf2.28.94min ptn
4393Steegen, Sofie 1996ATLA2.30.28min ptn
5433Sieven, Inga 26-01-1981TSV Alemannia Aachen2.37.72min ptn
6464Redenz, Ursula 26-11-1959Alemannia Aachen2.47.10min ptn
7387Terpstra, Hiske 11-09-1981AV Achilles Top2.58.82min ptn
412Portengen, Solange 11-05-1986AV Unitasdnsmin ptn
3000m10 deelnemer(s)
1413Balter, Leonie 26-05-1991AVON10.15.77min ptn
2409Collaris, Niki 20-09-1988AV Caesar11.02.93min ptn
3474Brouwers, Carin 1964ATLA12.19.17min ptn
4484Baudisch, Britta 1992DJK Elmar Kohlscheid12.26.35min ptn
5477Douven, Sandra 24-12-1971AV Achilles Top12.29.48min ptn
6370Ommen, Marjon van09-01-1967AV Achilles Top12.58.97min ptn
7483Kamphuis, Annelies 04-09-1960AV Achilles Top14.30.26min ptn
8365Baburek, Carola 12-04-1975AV Achilles Top15.19.54min ptn
442Jacobs, Margit 1989ATLAdnfmin ptn
371Sluis, Bianca 19-04-1973AV Achilles Topdnfmin ptn
kogel6 deelnemer(s)
1448Xhonneux (3 kg), Monique 28-12-1959LAC Eupen9.21m ptn
2465Emonts-Gast (3kg), Roswitha 13-11-1944LAC Eupen8.66m ptn
3457Kownatzki, Viktoria 24-06-1993DJK Elmar Kohlscheid7.88m ptn
4371Sluis, Bianca 19-04-1973AV Achilles Top7.60m ptn
5447Knauf, Stephanie 23-08-1993LAC Eupen7.51m ptn
6365Baburek, Carola 12-04-1975AV Achilles Top7.47m ptn
discus4 deelnemer(s)
1447Knauf, Stephanie 23-08-1993LAC Eupen29.76m ptn
2448Xhonneux (3 kg), Monique 28-12-1959LAC Eupen26.42m ptn
3371Sluis, Bianca 19-04-1973AV Achilles Top21.34m ptn
4465Emonts-Gast (3kg), Roswitha 13-11-1944LAC Eupen18.39m ptn
Jongens junioren A
kogel2 deelnemer(s)
1404Orbons, Etienne 15-05-1992AV Unitas15.02m ptn
2424Bolk, Jarno 25-01-1992AVON12.53m ptn
discus1 deelnemer(s)
1404Orbons, Etienne 15-05-1992AV Unitas47.39m ptn
Jongens junioren C
hoog1 deelnemer(s)
14250Wagner, Marcel 1997DJK Rasensport Brand1.65m ptn