Ledenmutaties

Stand per 28-09-2019  
Opgeschoond overzicht  
   
Pupillen 56
Junioren CD 29
Junioren AB 18
Senioren 4
Masters 46
Recreanten 137
Nordic Walkers 18
Overigen 53
   
Totaal aantal leden 361

Januari

Aanmeldingen:
Renée Scholtissen meisjes pupil B
Janne Lochtman meisjes pupil C
Liam Schipper jongens pupil C
Esmee Franssen meisjes pupil mini

Afmeldingen:
Raoul Braeken overigen
Mente Erkens meisjes B
Els Kerckhoffs recreant
Sem Klein jongens pupil A
Inge Franssen recreant

Februari

Aanmeldingen:
Angely Heesakkers meisjes pupil B
Bobo Pervazov jongens pupil minik

Afmeldingen: 
Marwa Debbali meisjes pupil A
Anya Willekens recreant
Cor van Haaren recreant

Maart

Aanmeldingen:

Benthe Heijse meisjes pupil mini
Reese van 't Hoff meisjes pupil B
Gibril Jafuneh mannen

Afmeldingen:
Priskilla Meuwese overigen
Mauro Meessen jongens A
Judith Hoogendijk Nordic Waking
Ioannis Kassotakis recreant
Ramon Ommen recreant
Isis Renneberg meisjes pupil B

April

Aanmeldingen:

Nia Bankole meisjes pupil C
Davinia Herresma meisjes pupil A
Karen Regtop-Offringa overigen
Mika Ploum jongens pupil mini
Ludrick Berrenstein mannen masters

Afmeldingen:
Esmee Franssen meisjes pupil mini

Mei

Aanmeldingen:
Dewi Koll meisjes pupil A
Rob Conraads recreant
Lynn Coenen meisjes pupil A
Dilayla Baadjou meisjes pupil mini
Peggy Krützer recreant

Afmeldingen:
Louis Linssen Nordic walking
Phily Linssen Nordic walking
Ephraim Vogt jongens C
Youri Hanssen jongens A
Petra Geurst recreant
Monie Vromen recreant
Hub Scholten recreant

Juni

Aanmeldingen:

Ed de Groot recreant
Raymond Derikx recreant
Sonja Resnik recreant

Afmeldingen:
Veerle Weckseler meisjes pupil A
Linda Erkens recreant
Kathleen Kohlen-Vandenbranden recreant
Gabi Ramakers recreant
Angelina Krasznai meisjes B
Ezra Vogt jongens A
Vera Henning meisjes A
Liam Schipper jongens pupil C

Juli

Aanmeldingen:

Pascale Burgers-Hupperetz recreant

Afmeldingen:
Gibril Jafuneh mannen
Nathan Regterschot jongens pupil A
Reese van ´t Hoff meisjes pupil B
Marc Bliek overigen
Djessa Peeters meisjes B
Frenk Raaijmakers recreant
Francien van Haaren recreant
Jop Brouns jongens D

Augustus

Aanmeldingen:
Mart Kikken recreant
Marianne Kohl Nordi Walking

Afmeldingen:
Lot Heyse meisjes pupil C
Quinty ter Voor meisjes pupil A
Hugo Salet jongens pupil C
Ruben Peters jongens pupil A
Robine Peters meisjes D
Marjolein Janssen recreant

September

Aanmeldingen:

Wim Marijnissen overigen
Luna Duin meisjes pupil C
Luc van Ham jongens C
Toby Schetters jongens pupil A

Afmeldingen:
Senna Franssen meisjes pupil A
Anke Mols meisjes B
Stefan van Neerven mannen masters
Karen Regtop-Offringa overigen
Jef Waltmans overigen
Isis Vreuls meisjes pupil B
Ymke Vreuls meisjes pupil B
Jordy Krul mannen
Sonja Heynsdijk-Koch recreant

Contactgegevens

Correspondentie:
Atletiekvereniging Achilles-Top
Postbus 265
6460 AG Kerkrade
045-5414140
achilles.top@gmail.com

Accommodatie:
Atletiekvereniging Achilles-Top
Parkstraat 4
6466 BA Kerkrade