Ledenmutaties

Stand per 18-09-2020  
Opgeschoond overzicht  
   
Pupillen 50
Junioren CD 36
Junioren AB 12
Senioren 8
Masters 41
Recreanten 120
Nordic Walkers 20
Overigen 56
   
Totaal aantal leden 343

Januari

Aanmeldingen:
Simon Herresma overigen

Afmeldingen:
Jerna Jeremia meisjes D
Melis Öztürk meisjes D
Ryan Konings jongens D
Roman Koolen jongens C
Co van den Bogert recreant
Berrit van den Bogert recreant
Veerle Schat meisjes B

Februari

Aanmeldingen:
Michelle Weerts meisjes pupil A
Mischa Fuhren recreant
Eline Collombon vrouwen
Nils Meertens jongens pupil mini
Isabel Winters meisjes pupil A
Jaeden Roeks jongens pupil A

Afmeldingen: 
Fynn Vannuys jongens D
Karel Kruitz recreant
Jelle Schurer mannen
Roland Ettema recreant
Rob Honings gastlid (recreant)

Maart

Aanmeldingen:
Hajar Loukili meisjes pupil A
Charino Starmans jongens pupil A
Benjamin Hagoort jongens pupil A
Frank Paffen gastlid (mannen masters)
Ine Berendsen-Essers Nordic Walking

Afmeldingen:
Maxe Gorissen meisjes B
Jo Kuypers recreant
Veerle van der Meulen vrouwen
Sam Eijkenboom jongens B

April

Aanmeldingen:

Afmeldingen:

Frederique Ploumen recreant
Leocadie Ploumen meisjes A
Amgely Heesakkers meisjes pupil A

Mei

Aanmeldingen:
Yinthe Tiggeloven meisjes pupil B

Afmeldingen:
Ilse Hessels recreant
Sanne Martens recreant

Juni

Aanmeldingen:
Joël Engelen gastlid (mannen)
Colin Pelzer jongens C
Serena Shaaka meisjes pupil mini
Dinaya Geurtzen meisjes C
Dave Essers gastlid (masters mannen)
Cas Wetzels gastlid (mannen)
Will Kroonen Nordic Walking
Marian Kroonen Nordic Walking

Afmeldingen:
Bobo Pervazov jongens pupil C
Tommy Weck mannen masters
Dilayla Baadjou meisjes pupil C
Leon Jaminon mannen masters
Kasper Steger jongens pupil C
Pauline Haver recreant
Maarten van den Ende recreant
Marianne Kohl Nordic Walking
Bram Reulings jongens D

Juli

Aanmeldingen:

Vivian Spapens-Struijk recreant
Imke Spapens recreant
Petra Dassen-Housen overigen
Indi Koll meisjes pupil B
Gigi Dijkhuizen meisjes pupil mini
Staf Souren jongens D
Loïnde Tiggeloven meisjes pupil C
Fenno Franzen jongens B
Julie Scholtissen meisjes pupil mini
Mads Wentink jongens pupil B
Bo Wentink meisjes pupil mini
Senne Thijssen jongens A

Afmeldingen:
Osama Shreba recreant
Simon Herresma overigen
Tiny Warnier recreant

Augustus

Aanmeldingen:
Jordy Dols jongens A
Eva Reumkens meisjes pupil mini
Sten Kicken jongens pupil B
Nigel Schepers jongens pupil A

Afmeldingen:
Jaeden Roeks jongens pupil A
Mik Hustings jongens pupil B
Fred Konings recreant

September

Aanmeldingen:
Pascal Roijen recreant
Ineke Mehlkop Nordic Walking
Jace Dijkhuizen jongens pupil mini
Chaima El Manssouri meisjes pupil A
Daan van Opijnen jongens D
Merel van Zandvoort meisjes C

Afmeldingen:
Davinia Herresma meisjes D
Indy Duin meisjes D
Annet Hermans-Butink recreant
Emma Konings meisjes pupil A
Amina Dillmann meisjes D
Youssef Dillmann jongens pup;il mini
Denise Dillmann overige

Contactgegevens

Correspondentie:
Atletiekvereniging Achilles-Top
Postbus 265
6460 AG Kerkrade
045-5414140
achilles.top@gmail.com

Accommodatie:
Atletiekvereniging Achilles-Top
Parkstraat 4
6466 BA Kerkrade